Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Nefunkční CONFLUX

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI

Nefunkční CONFLUX

Příspěvekod Art3as » čtv kvě 09, 2019 9:27 pm

Ahoj. Nevíte prosím, jestli je to jenom můj problém, nebo nefunguje připojení ke Confluxu. Naposledy mi fungoval před měsícem. Psal jsem na oficiální UBISOFT podporu, ale zatím bez odezvy. Děkuji za Vaše případné reakce, případně rady, jak to rozchodit. Dík.
Art3as
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv kvě 09, 2019 9:18 pm

Re: Nefunkční CONFLUX

Příspěvekod kubrt » pát kvě 17, 2019 11:04 am

Sice sem už skoro nechodím a 6 jsem neměl zapnutý spoustu měsíců, ale zkusil jsem zapnout a conflux mi šlape normálně.
kubrt
 
Příspěvky: 161
Registrován: pon bře 14, 2011 10:01 pm

Re: Nefunkční CONFLUX

Příspěvekod Xantipa » ned úno 20, 2022 2:14 am

Ahoj všem, mě teda už několik měsíců nejede conflux. Zkouším to průběžně několikrát měsíčně. Nemám artefakty, nemám uložené hry, nemám dynastii. postě nic. Na co jsem dávala přes tisíc za hru s datadisky? Zmetci debilní.
"spojení selhalo" "neplatné heslo. cloud failed" Dementi
Platí se za liščí kožich nikoliv za noru.
Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje.
Uživatelský avatar
Xantipa
 
Příspěvky: 42
Registrován: pon dub 02, 2012 1:37 pm
Bydliště: Věčná tulačka

Re: Nefunkční CONFLUX

Příspěvekod kubrt » sob kvě 21, 2022 9:31 pm

Xantipa píše:Ahoj všem, mě teda už několik měsíců nejede conflux. Zkouším to průběžně několikrát měsíčně. Nemám artefakty, nemám uložené hry, nemám dynastii. postě nic. Na co jsem dávala přes tisíc za hru s datadisky? Zmetci debilní.
"spojení selhalo" "neplatné heslo. cloud failed" Dementi


Tak cloud mám už taky mrtvej. Poslední uložená pozice je v prosinci 2020, od tý doby mi jde hrát jen z "místní" uloženky. Artefakty, zbraně i dynastie mi fungují. Zbraně se mi během bitev i vylepšovaly. Měl jsem hru už dohranou, dokud cloud fungoval. Uložený pozice se mi taky nezobrazují. Prostě lemplové a šmejdi z Bugisoftu, co v podstatě pohřbili skvělou značku.
kubrt
 
Příspěvky: 161
Registrován: pon bře 14, 2011 10:01 pm

Re: Nefunkční CONFLUX

Příspěvekod Xantipa » stř zář 28, 2022 6:54 pm

Ahoj, vrátila jsem se po čase ke hraní a zjistila toto.
Pokud spustíte hru přes zástupce vytvořeného při instalaci, hra se rozjede, ale nenašte se vám ani uložené pozice, ani dynastie, prostě nic. Pokud ale spustíte nejprve conflux, přes svůj profil vyberete hrát H6, tak vše šlape. jen upozornění, Conflux má již dvojí zabezpečení účtu a tak si sice pamatuje váš uložený acc, ale při spuštění hry chce zase znovu heslo.
Tak snad to někomu pomůže, kdo to nevěděl ,a nebo s tím bojoval jako já.
Platí se za liščí kožich nikoliv za noru.
Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje.
Uživatelský avatar
Xantipa
 
Příspěvky: 42
Registrován: pon dub 02, 2012 1:37 pm
Bydliště: Věčná tulačka


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník