Stránka 11

Nefunkční CONFLUX

PříspěvekNapsal: čtv kvě 09, 2019 9:27 pm
od Art3as
Ahoj. Nevíte prosím, jestli je to jenom můj problém, nebo nefunguje připojení ke Confluxu. Naposledy mi fungoval před měsícem. Psal jsem na oficiální UBISOFT podporu, ale zatím bez odezvy. Děkuji za Vaše případné reakce, případně rady, jak to rozchodit. Dík.

Re: Nefunkční CONFLUX

PříspěvekNapsal: pát kvě 17, 2019 11:04 am
od kubrt
Sice sem už skoro nechodím a 6 jsem neměl zapnutý spoustu měsíců, ale zkusil jsem zapnout a conflux mi šlape normálně.

Re: Nefunkční CONFLUX

PříspěvekNapsal: ned úno 20, 2022 2:14 am
od Xantipa
Ahoj všem, mě teda už několik měsíců nejede conflux. Zkouším to průběžně několikrát měsíčně. Nemám artefakty, nemám uložené hry, nemám dynastii. postě nic. Na co jsem dávala přes tisíc za hru s datadisky? Zmetci debilní.
"spojení selhalo" "neplatné heslo. cloud failed" Dementi

Re: Nefunkční CONFLUX

PříspěvekNapsal: sob kvě 21, 2022 9:31 pm
od kubrt
Xantipa píše:Ahoj všem, mě teda už několik měsíců nejede conflux. Zkouším to průběžně několikrát měsíčně. Nemám artefakty, nemám uložené hry, nemám dynastii. postě nic. Na co jsem dávala přes tisíc za hru s datadisky? Zmetci debilní.
"spojení selhalo" "neplatné heslo. cloud failed" Dementi


Tak cloud mám už taky mrtvej. Poslední uložená pozice je v prosinci 2020, od tý doby mi jde hrát jen z "místní" uloženky. Artefakty, zbraně i dynastie mi fungují. Zbraně se mi během bitev i vylepšovaly. Měl jsem hru už dohranou, dokud cloud fungoval. Uložený pozice se mi taky nezobrazují. Prostě lemplové a šmejdi z Bugisoftu, co v podstatě pohřbili skvělou značku.

Re: Nefunkční CONFLUX

PříspěvekNapsal: stř zář 28, 2022 6:54 pm
od Xantipa
Ahoj, vrátila jsem se po čase ke hraní a zjistila toto.
Pokud spustíte hru přes zástupce vytvořeného při instalaci, hra se rozjede, ale nenašte se vám ani uložené pozice, ani dynastie, prostě nic. Pokud ale spustíte nejprve conflux, přes svůj profil vyberete hrát H6, tak vše šlape. jen upozornění, Conflux má již dvojí zabezpečení účtu a tak si sice pamatuje váš uložený acc, ale při spuštění hry chce zase znovu heslo.
Tak snad to někomu pomůže, kdo to nevěděl ,a nebo s tím bojoval jako já.