Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Heroes VI liga - oltář přání

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI

Re: Heroes VI liga - oltář přání

Příspěvekod HellFirr » sob črc 23, 2011 3:04 pm

HellFirr píše:Tak já přidám taky jeden nápad:Udělat skupiny pro 32 hráčů(samozřejme víc hráčů tím lépe a více skupin) 4 hráči v osmi skupinách,každý by hrál s každým,ale jen jeden zápas,bodování by bylo 2 body za výhru a jeden za prohru,postupovaly by první dva a ty by se dostaly do A pavouka,a při stejném počtu bodů by rozhodoval rozhodující zápas a ti kteří by nepostupovaly do A pavouka ,tak by se pro něj udělal B pavouk,a bodování by bylo poloviční 1 bod za výhru a půl bodu za prohru.

Stačí dát postupujícím do A pavouka každýmu 10 bonusových bodů.
HellFirr

Re: Heroes VI liga - oltář přání

Příspěvekod kiliroy » pát srp 12, 2011 5:27 pm

No já jsem sice ligu H5 nehrál (ihned po koupi jsem stratil to číslo), takže nevím jak to tam bylo, ale proč by to nešlo udělat jako třeba ve fotbale? Myslím tím že by se naverbovalo 32 hráčú. Teď by se rozlosovaly něak hry (kdo proti komu), za výhru 3 body, za remízu 1 bod a za prohru 0 bodů. Po x soubojích, které by se hrály najednou, by nejlepších 16, nebo třeba i 8, to už je na těch co to provozují, postoupilo do osmifinále, případně čtvrtfinále. A potom by se už jel normálně pavouk (teda nevím jak přesně to je ve fotbale, ale doufám že nějak takhle, abyh tady nebyl za blbce)
:(
kiliroy

Předchozí

Zpět na Obecně