Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

H6 technická podpora

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI

Re: H6 technická podpora

Příspěvekod Niven » úte kvě 30, 2017 11:59 am

Odhaduji, že většina takových potíží souvisí přímo s grafickou kartou. Od doby co jsem si pořídil novou, tak všechny potíže zmizeli.
Uživatelský avatar
Niven
 
Příspěvky: 231
Registrován: pon led 28, 2008 1:11 pm
Bydliště: Enroth

Re: H6 technická podpora

Příspěvekod Annatar » ned čer 04, 2017 12:10 pm

No, já jsem si taky pořídil novou grafickou kartu. A právě od té doby to nefachá. :(
Annatar
 
Příspěvky: 31
Registrován: stř říj 24, 2012 5:03 pm

Re: H6 technická podpora

Příspěvekod antalyan » ned čer 04, 2017 5:11 pm

Annatar píše:No, já jsem si taky pořídil novou grafickou kartu. A právě od té doby to nefachá. :(

Zkontroluj, že máš aktualizované grafické ovladače, Direct X. Fungují jiné hry od Ubi?
Uživatelský avatar
antalyan
 
Příspěvky: 404
Registrován: ned dub 13, 2014 10:15 am

Re: H6 technická podpora

Příspěvekod Annatar » pon čer 05, 2017 3:49 am

To mám. A jiné hry od Ubi fungují normálně. :(
Annatar
 
Příspěvky: 31
Registrován: stř říj 24, 2012 5:03 pm

Re: H6 technická podpora

Příspěvekod PandaCZ » úte srp 22, 2017 6:15 pm

Dobrý den,
chtěl bych poprosit o radu. Lze vyresetovat postup hrou? Před lety jsou hru koupil pro otce který tuto hru miluje, ale teď by si ji rad chtěl zahrát od znovu ale nikde jsem nenašel možnost resetovat. Je to nějak možné? Děkuji za odpověď :-)
PandaCZ
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte srp 22, 2017 6:10 pm

Re: H6 technická podpora

Příspěvekod antalyan » stř srp 23, 2017 1:59 pm

PandaCZ píše:Dobrý den,
chtěl bych poprosit o radu. Lze vyresetovat postup hrou? Před lety jsou hru koupil pro otce který tuto hru miluje, ale teď by si ji rad chtěl zahrát od znovu ale nikde jsem nenašel možnost resetovat. Je to nějak možné? Děkuji za odpověď :-)

Zdravím, žádný způsob, jak resetovat postup dynastie, bohužel neexistuje.

Teoreticky je možnost kontaktovat oficiální Ubisoft podporu, zda by to neudělali, ale nedělal bych si velké naděje.

Jednotlivé kampaně lze restartovat například změnou zaměření hlavního protagonisty.

Pro kompletní reset včetně dynastie by bylo potřeba zakoupit hru znovu a aktivovat na novém uplay účtu, naštěstí dnes se dá sehnat i pod stovku :)
Uživatelský avatar
antalyan
 
Příspěvky: 404
Registrován: ned dub 13, 2014 10:15 am

Re: H6 technická podpora

Příspěvekod NIKDO007 » čtv bře 25, 2021 12:05 pm

DOBRÝ DEN POTŘEBOVAL BYCH POMOCT ZJISTIT PROČ MI NEJDE VE HŘE PŘIPOJIT DO SITĚ MAM VERZI 2.1.1
PAR KRAT SE STALO ŽE MI TO NAPSALO NESPECIFIKOVANA CHYBA SÍTĚ (0X80090001) NEVÍM CO STÍM ...
KDY SI MI NĚKDO PORADIL AŽ ZKUSÍM ZMENIT INTERNET AŽ PŘEJDU A JINÝ KDYŽ MA PROBLEM SE PŘIPOJIT PŘES GOODLE . NEBO MÁM DLOUHÝ NAČÍTANÍ A NIC ANI PO HODINĚ SE TO NEPŘIPOJILO CO STÍM
NIKDO007
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv bře 25, 2021 11:57 am

Předchozí

Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron