Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

jak vyhrát

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI

jak vyhrát

Příspěvekod heavy1255 » sob led 10, 2015 4:50 pm

Zdravím před týdnem jsem si koupil heroes VI a mám takove dotaz ;) jak mám posílit sve jednotky a co vylepšovat abych byl lepší než počítač vždycky se mi stává že mě později porazí ;).....at hraju za jaíkoliv národ...i když hraju natu nejlehčí uroven vždycky mě porazí většinou jeho jednotky dávají větší požkození než moje..proto chci vědět na čem to zavisí jestli na urovni hrdiny nebo prostě na nějakejch schopnostech dík za odpověd ;)
heavy1255
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob led 10, 2015 4:45 pm

Re: jak vyhrát

Příspěvekod antalyan » ned led 11, 2015 3:14 pm

Fyzická síla hrdiny dává bonus k fyzickému poškození jednotek, magická obrana naopaj tlumí magické poškození soupeřových kouzel i jednotek s magickým poškozením atp. Díky mnoha schopnostem hrdiny se však dají vyhrát i bitvy, v nichž jsi v přesile. Když nebudeš vynechávat tahy a půjdeš postupně po mapě, budeš bojovat s neutrálními jednotkami a získávat suroviny a zkušenosti hrdiny, skoro nemůžeš na nejnižší obtížnost prohrát :D
Uživatelský avatar
antalyan
 
Příspěvky: 404
Registrován: ned dub 13, 2014 10:15 am

Re: jak vyhrát

Příspěvekod Xantipa » stř úno 18, 2015 12:00 pm

Musíš víc trénovat. Myslím Tvůj hrdina musí více času věnovat bojové taktice a vylepšování schopností. Jistou pomocí jsou bonusy plynoucí z odměn dynastie. Pokud si dobře vybereš na začátku bonusy do hry, máš slušně vylepšené zbraně / ty se zdokonalují tím, že je používáš v boji - má je hrdina prostě nasazeny/ není možné prohrát.
Běžně si dopřávám místo čokolády boje s nepřáteli "smrtelné nebezpečí". Ale chce to znát dobře své jednotky. Sladká odměna je zajištěna :)
Třeba za Azyl jen velitelka stále křičí ...... "nikdo se ani nehne!!" .. "držte pozice!!" .. "nepanikařte, sestry se o vás postarají....to nic to nic to bude dobré!" ..... a pak až jsou na dosah...." TLUČTE JE, SRAŽTE JE, ZABTE JE"
:wink:
Platí se za liščí kožich nikoliv za noru.
Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje.
Uživatelský avatar
Xantipa
 
Příspěvky: 42
Registrován: pon dub 02, 2012 1:37 pm
Bydliště: Věčná tulačka


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník