Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Problem

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI

Problem

Příspěvekod Callanthé » ned dub 26, 2015 1:15 am

Zdravím,
omlouvám se za založení téma ale už fakt nevíme jak dál. Hledame to tady všude na internetu a za boha to nemužem najit.. :evil:

Tak k našemu problému..
Koupili jsme si Heroes 6 chvilku po tom co to vyšlo.. nainstalovali do ntb ale jelikož ntb měl jine požadavky než hra chtěla tak jsme to meli celkem zasekane.. Tak jsme to nehrali cca 2 roky? mozná nějak tak.
Už to mě naštvalo že většinu her mame přes Steam a Heores musí mít jiny program.. No ok, tak jsme to stahli. Ale ted nedavno jsme si koupili novy pc a chtěli jsme instalovat Heores do noveho pc a když jsme vše nainstalovali, přihlasili se do programu Uplay, vše souhlasilo, otevřel se nám i profil ale když jsme chtěli začít hrát tak hra po nas chtěla "aktivační kod" ten jsem zadala ale tam pořad psali dokola že kod se již používá..
Tak k mé otázce, to Heores 6 jde hrát jen na 1 počitači? nebo proč mi to proboha píše? My už opravdu nevíme jak dál, byli by jsme moc rádi kdyby nám zde někdo poradil.. :-/
Jsem kapanek naštvana pač jsme se na to těšili a 4 hodiny hledání a instalace jen tak pro ni za nic.. :-// Takže se omlouvam za chyby nebo tak.. Díky za pochopení..
Callanthé
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned dub 26, 2015 1:06 am

Re: Problem

Příspěvekod Dave_Jame » ned dub 26, 2015 4:19 am

Dobrý den.

Tak co se týče vaší otázky, ne Heroes 6 nemá jen 1 instalaci. Vše se řídí přes aktivační kódy, ty jsou však na 1 použití. Samotným použitím připoutáte hru k jednomu konkrétnímu Uplay účtu, a přes tento účet máte "teoreticky" přístup ke svému profilu odkudkoliv na světě.
Pokud si hra tedy opakovaně žádá aktivační kód může to mít 2 příčiny.

1: při spouštění hry zadáváte údaje k jinému účtu, než k jakému jste hru upoutal. Ať už je to přes Uplay, nebo kombinaci Steam-Uplay je nutné vždy používat právě ten účet, ke kterému jste hru připoutala.
2: Hra je nedostatečně opatchován. Zkontrolujte si prosím jaká je verze vaší nainstalované hry. (Konečná verze je cca 2.1.1). Problém nastává, když chcete aktualizovat starší verzy hri (1.x) na 2.1.. Patch který je s touto aktualizací spojen, je větší než kapacita Uplay, a tak je nutno ho stáhnout manuálně (najdete u nás na webu).

Pokud ani jedno z řešení nepomáhá, piště dál, nějak sek tomu dopracujeme :-)
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Uživatelský avatar
Dave_Jame
Redaktor
 
Příspěvky: 1299
Registrován: ned lis 05, 2006 11:28 am

Re: Problem

Příspěvekod Callanthé » ned dub 26, 2015 11:56 am

Učet na uplay, máme jen jen jeden a to díky Heroes 6.. Tím pádem nemužeme být ani na špatným učtu.. Spíše bych typovala že to bude Tím že jsme se tam dlouho nepřihlašovali.. Když jsem chtěla na Uplay psát na podporu tak mi to hazelo v jednom kuse error.. Tak proto jsem se obratila sem na vás .. :)
Hodím sem potom obrázek, aby jste byli v obraze jak to vypadá.. :)
Callanthé
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned dub 26, 2015 1:06 am

Re: Problem

Příspěvekod Aizen » ned dub 26, 2015 5:22 pm

Ak máte kód aktivovaný na vašom uplay účte stačí aby ste si stiahli uplay do počítača logli sa naň, dáte moje hry a tam by ste mali mať hru ktorú ste aktivovali dáte len inštallovať .... bude sa vám sťahovať hra z netu asi 10Gb a potom ju nainštallujete.
Napíšte keď tak kde ste sa zasekli z tohto postupu.
Naposledy upravil Aizen dne ned dub 26, 2015 5:23 pm, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
Aizen
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon srp 18, 2014 9:19 am

Re: Problem

Příspěvekod Callanthé » úte dub 28, 2015 2:49 pm

Ale toto všechno mám..
Mám stažené uplay i jsme se dokonce dostali na náš učet.. Dala jsem dokonce i moje hry a nic.. Hrali jsme to nekolikrát ale sekalo se nam to na ntb.. Tak cca rok jsme to nezapnuli a zmizelo nam z učtu uplně všechno. Dokonce i otevřené Achievmenty a ty tam taky nemame.. :-/
prostě se mi tak objeví toto http://imgup.cz/image/Sms :-/
Callanthé
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned dub 26, 2015 1:06 am

Re: Problem

Příspěvekod Aizen » úte dub 28, 2015 4:04 pm

Hmm a nemáte ten key niekde ? Alebo hru pri ktorej je ten key ?
Uživatelský avatar
Aizen
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon srp 18, 2014 9:19 am

Re: Problem

Příspěvekod Dave_Jame » úte dub 28, 2015 4:35 pm

Pokud je toto skutečně vaše současná situace, a nemáte jiný Uplay účet mi jako komunita vám asi nepomůžeme, a zbývá technická podpora Ubi... což nikdy není příjemné bo ta moc nápomocná není. Pokud je hra krabicová, a českého původu, vkládal bych větší naděje v řešení problému s Playmany, přeci jen jsou distributoři Ubi pro ČR a moli by mít více času a ochoty se s vámi bavit
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Uživatelský avatar
Dave_Jame
Redaktor
 
Příspěvky: 1299
Registrován: ned lis 05, 2006 11:28 am

Re: Problem

Příspěvekod Callanthé » úte dub 28, 2015 5:43 pm

Mno, pěkné.. To jste mě moc nepotěšili.. Hra je opravdu originální a jeste k tomu kompletní verze.. Tak jsme se na tu hru těšili že si ji zahrajem na nove pc a ono tohle.. Opravdu zlate Heroes V, ty aspon nechtěli nejaky program. :-( :-/
A když chci psát na podporu Uplay pro čr tak mi to hází error. :-/
Klíč mám jen jsem ho na tom obrazku vygumovala jako ten email :). Jen jsem vám chtěla ukazát co mi to píše když tam ten cd key napíšu..
Jinak moc děkuji za ochotu, každopádně jste mi poradili co dělat dál :)
Callanthé
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned dub 26, 2015 1:06 am

Re: Problem

Příspěvekod Dave_Jame » úte dub 28, 2015 5:45 pm

Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Uživatelský avatar
Dave_Jame
Redaktor
 
Příspěvky: 1299
Registrován: ned lis 05, 2006 11:28 am


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník