Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Achievementy

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI

Achievementy

Příspěvekod smrdiku1 » úte črc 14, 2015 9:11 pm

Zdravím, chci se zeptat na pár achievů

Pro diváky: zabijte michaela, když bude žít alespoň 1 podřízená jednotka - ale jak toho mám dosáhnout, když útoky na michaela jsou odráženy na ty jeho podřízené jednotky a než umřou, pak ho jde teprve zabít.

vyber si svůj jed: zabijte 300 jednotek otrávenými útoky - která jednotka má otrávené útoky, když to nefunguje přes hrdinu ani přes necropili ( který hrad nato mám použít ? )

Preventivní úred III: zničte 7 skupin v jednom kole, než vůbec přijdou na řadu - za pomocí pekla, poslední jednotky a jejího speciálního útoku, dmg do všech nepřátel ( zabil jsem tím všech 7 skupin najednou a nic se nestalo )

terminátor: zničte všechny neutrální armády na mapě - zkoušel jsem to na malé či velké mapě a prostě nic ( hledal jsem 100x jestli jsem něco nevynechal a prostě bylo vše mrtvý ) něco podobné jako achiev chamtivec, kde máte lootnout všechny suroviny na mapě, tak ten šel hned splnit

velký hrdina: dokončete kampaň, abyste na každé mapě dosáhly úrovně hrdiny ( získaná schopnost závisí na úrovni obtížnosti ) to znamená, že mám vyhrát kampaň na hard obtížnost ? ( a myslí se tím kanpaně co jsou na 4 mise ?, ( protože kampaň, kde máte úplně na konci mise zabít bose mallasu, tak tu jsem vyhrál na hard obtížnost, ale bez achievu ) pokud jo, tak to se tak trochu nedá, protože už na normal dát všechny 4 mise bylo dost náročné )

Rád bych věděl, proč nemůžu ani jeden z těchto achievů splnit nebo proč mi nejdou, co dělám blbě. díky všem kdo hrají heroes 6 a plní achievy a věděl by pomoct
smrdiku1
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát čer 05, 2015 9:43 pm

Re: Achievementy

Příspěvekod antalyan » stř črc 15, 2015 9:52 am

Velký hrdina: není nutná hard obtížnost, i s obtížností normální lze získat skóre hrdiny. Podílejí se na tom kromě obtížnosti další tři faktory:
* Herní doba, za kterou jsi mapu odehrál (počet týdnů)
* Efektivita hry - kolik jednotek jsi ztratil
* Znalost mapy - kolik neutrálních armád zbývá na konci hry na mapě, kolik nesebranych surovin a kolik neutrálních nebo nepřátelských měst či pevností, to vše se samozřejmě odčítá

Prostě výpočet závěrečného skóre, čím větší, tím lepší stupeň aspirant \veterán\šampión\hrdina.
Uživatelský avatar
antalyan
 
Příspěvky: 404
Registrován: ned dub 13, 2014 10:15 am

Re: Achievementy

Příspěvekod antalyan » stř črc 15, 2015 10:01 am

Vyber si svůj jed - tohle by mělo jít splnit skrz kobku z shades of darkness, a nebo používáním vylepšené zbraně dynastie asasínova čepel.

Preventivní úder III - podle toho, co popisujes, by to mělo jít. Jediné, co mě napadá, možná je potřeba zabít ty jednotky ne najednou, ale třeba sedmou dobýt ještě něčím jiným.

Spíš bych ale řekl, že těch jednotek nepřítele nebylo 7 nebo se mezitím už nějaká dostala na řadu (nesmí se dostat na řadu ani v předchozích kolech).
Uživatelský avatar
antalyan
 
Příspěvky: 404
Registrován: ned dub 13, 2014 10:15 am

Re: Achievementy

Příspěvekod antalyan » stř črc 15, 2015 10:03 am

Pro diváky - každá jednotka pohltí tuším jen 10 % damage, a on se je pokusí léčit, takže je to podle mě o načasování posledních úderů.
Uživatelský avatar
antalyan
 
Příspěvky: 404
Registrován: ned dub 13, 2014 10:15 am

Re: Achievementy

Příspěvekod smrdiku1 » čtv črc 16, 2015 8:42 am

Achiev terminator se mi nějak splnil na mapě, kde jsem to zkoušel x krát a najednou šel.
Achiev s michaelem bude asi trochu hard, protože když už ho šlo dmg i přes ty jeho jednotky, tak si je pak, jak hází spell z mrtvoly za 12500 zabije sám a může dát restart.
Achiev zabít 300 jednotek otrávenými útoky jsem ještě nepochopil, ani za pomocí kopky ani za pomocí asasínova swordu, kde hned na první úrovni je otrávený útok.
Achiev velký hrdina to bude tak trochu hodně hard dát, protože i na normal obtížnost dát všechny 4 mise v kampani se obtížné a dát to jak si popisoval, to lehké nebude ( ještě taková drobnost na kampani za kobku mise 4, kde máte achiev zabít kirila do 3 měsíců, mezitím můsíte zabít všechny peklo PC abyste se k němu dostali a to ani na lehkou obtížnost nějde stihnout, když nato nemám armádu a když si dobiju jeden hrad, tak mi jich 90% téměř zemře ). 3 měsíce to je 12 týdnů, to nejde stihnout
smrdiku1
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát čer 05, 2015 9:43 pm

Re: Achievementy

Příspěvekod smrdiku1 » ned lis 08, 2015 12:33 am

ahoj, po ktátké pauze

nebe a peklo: zabijte kirila za méně než 3 měsíce ( docela rád bych věděl, jestli to někdo dal, protože já to zkoušel na easy obtížnost a ikdyž jsem šel nato velmi rychle, tak jsem asolutně nestíhal na čas + mi ještě skoro nezbyli žádné jednotky, když musíte porazit 2 PC abyste se ke kirilovi dostali )

bez odvahy není slávy: zabijte dračího přízraka poté co se zcela vyléčí ( zní to jednoduše, ale ok za 2 tahy ho ti jeho minioni z 35k hp doléčí na 70k hp, ale pak mu nastakují tolik dmg navíc, že pak dává tolik dmg, že mi na zabití 70k hp nezbyde army ), armáda mojeho hrdiny je nastavená a víc jednotek nejde mít ( třeba dělám něco blbě a někdo ví něco co já ne

vyber si svůj jed: zabijte 300 jednotek otrávenými útoky ( docela rád bych věděl co se počítá do toho otráveného útoku, když to artefakt není kobka nebo nekro hrad taky ne a ani spelly )

neústupnost IV: ubrante hrad o 5tinásobné army protivníka ( to snad ani není možný, ale pokud to můžu brát i jako, když mám ve hradu např. 10 prvních jednotek + věže a hrdinu se spelly a on má 50 prvních, tak to znamená 5x více, takže bych měl dostat achiev ? ) pokud jsem to dobře pochopil

sady tulák, náčelník a regent: není třeba vysvětlovat ( bud mám smůlu, že mi vždy chybí 1 věc do setu a na tý mapě už mám všechny artefakt u sebe nebo je v některé mapě někdo celý set ?, protože v obchodu s artefakty se setový nedají koupit )

díky za odpověd s nějakým pozitivním komentem :D
smrdiku1
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát čer 05, 2015 9:43 pm

Re: Achievementy

Příspěvekod antalyan » stř lis 18, 2015 4:45 pm

Vyber si svůj jed: už jsem zjistil, jak to je s tímto achievmentem - podle mých informací jediné, co se do něj počítá, je schopnost Mistr obléhání 2 (divné, že to nefunguje ani v dungeonu, ty mají otrávené útoky, ale asi jde prostě o achievment základní hry)

Sady: v kampaních je můžeš posbírat celé, stačí jen hledat
Uživatelský avatar
antalyan
 
Příspěvky: 404
Registrován: ned dub 13, 2014 10:15 am

Re: Achievementy

Příspěvekod antalyan » stř lis 18, 2015 4:47 pm

Bez odvahy není slávy: není na tom nic zvláštní, žádný skrytý chyták, pokud vím, nicméně pokud ti to nejde, mohlo by ti pomoct kouzlo Hromadná regenerace, dále pak mít rozestavěné jednotky co nejblíž sobě, aby šly léčit nekromancií 4. A samozřejmě neútočit jednotkami pod vlivem schopnosti, která dělá, že jednotka Přízraku místo škod léčí zdraví.
Jinak léčivé lichy je třeba zabít, jakmile vyléčí přízrak. Až potom bojovat s ním.
Uživatelský avatar
antalyan
 
Příspěvky: 404
Registrován: ned dub 13, 2014 10:15 am

Re: Achievementy

Příspěvekod smrdiku1 » čtv lis 19, 2015 5:32 pm

v kampaních jsou all sady jo ?, protože vždy na jedné kampani byl jeden set ( nvm to jistě, ale z vedlejších úkolů nejsou artefakty do setu ne ?

to s tím přízrakem zkusím, ale asi budu muset hrát kampan celou znova

300 jednotek otrávenými útoky přes mistr oblehání, to zní docela divně, ale taky vyzkouším, když nato nic jiného nefunguje ( je divné, že tento achiev přišel až s shade of darkness a přes kobku to mělo jít hned )
smrdiku1
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát čer 05, 2015 9:43 pm

Re: Achievementy

Příspěvekod antalyan » pát lis 20, 2015 3:53 pm

smrdiku1 píše:v kampaních jsou all sady jo ?, protože vždy na jedné kampani byl jeden set ( nvm to jistě, ale z vedlejších úkolů nejsou artefakty do setu ne ?

to s tím přízrakem zkusím, ale asi budu muset hrát kampan celou znova

300 jednotek otrávenými útoky přes mistr oblehání, to zní docela divně, ale taky vyzkouším, když nato nic jiného nefunguje ( je divné, že tento achiev přišel až s shade of darkness a přes kobku to mělo jít hned )


V kampanícj je vždy jedna sada, kterou lze získat za úkoly, plus minimálně další jedna sada, kterou můžeš jen tak na jít na mapách kampaně (klasicky hlídaná neutrální jednotkou, v budově atd.)

Neříkám, že ten achievment s otrávenými útoky není divný, ale divných je tam víc (třeba terminátor, který mi nefunguje v kampani)
Uživatelský avatar
antalyan
 
Příspěvky: 404
Registrován: ned dub 13, 2014 10:15 am

Re: Achievementy

Příspěvekod smrdiku1 » pát lis 20, 2015 5:18 pm

jj tak to přes tu balistu jde ( velice zajímavé, ale aspon že to jde splnit )
terminátora jsem zkoušel snad 10x než mi fungoval a tuším, že jsem to dal na té nejmenší mapě ( příliš vzdálený most )

S tím přízrakem ( mám hrdinu na sílu ) to bude docela hard, protože si nemyslím, že mass regenerace bude učinná, ale je pravda, že nemám 4 lvl schopnosti, takže to pak může vypadat úplně jinak, ale mít jednotky u sebe nezní moc dobře, protože když mu zabijete ty liche, tak pak dáva plošný dmg v podobě dechu na jednotky před sebou a má neskutečný atack 20k+.

Achiev velký hrdina asi nikdy nesplním, protože dohrát celou kampan ( 4 mise ) s co nejlepší efektivitou ( posbírat co nejvíc, zabít co nejvíc a dohrát to za co nejmenší dobu ) bude víc hard než jakýkoliv jiný achiev a to na každý mapě, což je právě o to horší.

díky za radu s tou balistou, třeba taky pomůžu někdy nebo někde :D ( 249/255 splněných achievů, tak už by to přece člověk dodělal :D ) hojte
smrdiku1
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát čer 05, 2015 9:43 pm

Re: Achievementy

Příspěvekod veselykralicek » pát lis 20, 2015 9:43 pm

Tak já Velkého hrdinu asi taky nikdy nezískám.. I když se mi podařilo splnit všechny mise na Hrdinu, tak mi hra nedala ani achievement Velkého aspiranta. Mám dojeté už všechny kampaně včetně datadisku, ale z těchto čtyř achievementů nemám splněný ještě ani jeden. Stejně jako nemám splněné achievementy s bráněním hradu, protože taková situace prostě ještě nenastala, že bych bránil hrad proti přesile. No a taky mi chybí achievement ve Veinově kampani ve třetí mapě. Pirátské hrdiny jsem vysekal, poklad Krag Haka vzal, ale achievement se nesplnil..
Uživatelský avatar
veselykralicek
 
Příspěvky: 152
Registrován: stř lis 23, 2011 11:33 pm

Re: Achievementy

Příspěvekod Dave_Jame » sob lis 21, 2015 8:34 am

smrdiku1 píše:300 jednotek otrávenými útoky přes mistr oblehání, to zní docela divně, ale taky vyzkouším, když nato nic jiného nefunguje ( je divné, že tento achiev přišel až s shade of darkness a přes kobku to mělo jít hned )



Jako "Otrávený útok" se počítá pouze ten, který je založený na magii, země, proto na tento achievement nepůsobí většina schopností temných elfů (ty jsou založené na temnotě). Nejednoduší je to udělat za Tvrz, a používat útočně schopnost poutníka/lovce snů.

U velkého hrdiny stačí hrát hodně dobře, nemusí to být nejtěžší obtížnost
A co se týče obrany, jsou na to vhodné mapy, jako třeba 4 mapa za svatyni... ale sám jsem se k nim ještě nedostal, ( Asi už ani nedostanu)
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Uživatelský avatar
Dave_Jame
Redaktor
 
Příspěvky: 1299
Registrován: ned lis 05, 2006 11:28 am

Re: Achievementy

Příspěvekod antalyan » sob lis 21, 2015 3:47 pm

veselykralicek píše:Tak já Velkého hrdinu asi taky nikdy nezískám.. I když se mi podařilo splnit všechny mise na Hrdinu, tak mi hra nedala ani achievement Velkého aspiranta. Mám dojeté už všechny kampaně včetně datadisku, ale z těchto čtyř achievementů nemám splněný ještě ani jeden. Stejně jako nemám splněné achievementy s bráněním hradu, protože taková situace prostě ještě nenastala, že bych bránil hrad proti přesile. No a taky mi chybí achievement ve Veinově kampani ve třetí mapě. Pirátské hrdiny jsem vysekal, poklad Krag Haka vzal, ale achievement se nesplnil..


Jojo, je to stále zabugované, jenže narozdíl od sedmičky tu není naděje na opravu :cry:

Stejný problém jsem mám třeba s achievmentem Ashiny slzy v tvrzi nebo s tím "Vyhrajte hru bez rekrutování šampionských jednotek". Asi polovina kampaňových misí je bez šampionů, hrál jsem i samotné hry bez šampionů, ale nic...
Uživatelský avatar
antalyan
 
Příspěvky: 404
Registrován: ned dub 13, 2014 10:15 am

Re: Achievementy

Příspěvekod smrdiku1 » sob lis 21, 2015 3:55 pm

Jn je těch achievů víc co jsou buglý a neplní se když splníte požadovaný úkol a k tomu achievu obrana města při 1 až 5 tinásobné army protihráče je dobrá rada přes tu nejmenší mapu ( příliš vzdálený most ) za peklo je to easy, když máte ve hradu veže a tu budovu co dává na začátku každého kola cca 335 dmg do all nepřátel + hrdinu na spelly a mít jednotky po 1 v každé skupince např. sukuby a dáte všech 5 achievů najednou, protože vám nestihne zabít všech 7 skupinek když si nastavíte nepřítele na sílu a vy nemusíte takřka nic dělat, protože to za vás vyhraje obrana hradu ( mě to trvalo 2 tahy :D ) a tu se dá dát mnoho dalších achievů jako např., že nesmíte ztratit ani jednu jednotku a porazit nepřítele.

chce to hold zkoušet a zkoušet, ale všech 255 achievů nedám ( když už tam jsou takový hard kampan achievy )

otrávenýma útoky achiev už budu mít hotový, takže mi jich zbývá ještě 5 do all

snad jsem někomu poradil :D a já taky díky za help
smrdiku1
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát čer 05, 2015 9:43 pm

Další

Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron