Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Achievementy

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI

Re: Achievementy

Příspěvekod smrdiku1 » sob lis 21, 2015 3:58 pm

plnte achievy v normální hře tam mi šli vždy, ikdyž výjimka se vždy najde, ale ten achiev s recrutem mi šel v pohodě ( nvm jestli se to buguje každýmu jinak )
smrdiku1
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát čer 05, 2015 9:43 pm

Re: Achievementy

Příspěvekod smrdiku1 » sob lis 21, 2015 7:49 pm

tak ten achiev s dračím přízrakem jsem skoro dal zbyo mu 1500 hp tvl :D 30min boj skoro. Celou dobu neútočí melle atackem a pak když už bych to mohl dát zaútočí a dává aspon 3x vetší dmg ( je to hodně o lucku a o tom jak se zbavovat té jeho ketby když ho útoky mých jednotek lečí a tím jeho dechem to zruší, ale zase ostatním jednotkách to dává dmg )

asi to chtělo o 1 luck jednotky navíc no :D ale jde to dát přes dobrou taktiku
smrdiku1
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát čer 05, 2015 9:43 pm

Re: Achievementy

Příspěvekod smrdiku1 » ned lis 22, 2015 1:06 pm

velký hrdina: na každý mapě mám dosáhnout titulu hrdina abych dostal achiev velký hrdina pochopil jsem to správně ? díky
smrdiku1
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát čer 05, 2015 9:43 pm

Re: Achievementy

Příspěvekod antalyan » pon lis 23, 2015 7:06 pm

smrdiku1 píše:v kampaních jsou all sady jo ?, protože vždy na jedné kampani byl jeden set ( nvm to jistě, ale z vedlejších úkolů nejsou artefakty do setu ne ?


Jinak sady artefaktů můžeš získávat i v Dračí utopii, za poražení Dcery Malassy získáš hned celou sadu, a to tuším každý měsíc.
Uživatelský avatar
antalyan
 
Příspěvky: 404
Registrován: ned dub 13, 2014 10:15 am

Re: Achievementy

Příspěvekod smrdiku1 » úte lis 24, 2015 11:15 pm

a je to jedno jestli hraji kampan nebo normální hru, aby tam byl ten boss ?

a ještě k tomu achievu velký hrdina, předpokládám, že na easy asi nejde dosáhnout skore hrdiny že ?, tak jsem to teda začal na normal s kampani za nekropoli 1 2 mise šla v pohodě, ale na třetí mapě ztratíte spoustu času na zabizí počítače za tvrz, pak ještě v podzemí peklo a pak ten hlavní nekropole, kde má počítač armádu tak silnou, že nezbyde nic jiného než odklikávat tahy a tím pádem se snižuje skore hrdiny, protože doba za odehranou mapu kampaně má na tento achiev největší hodnotu ( měl jsem vše mrtvý, vše sebrané, odkryto to co se nejvíc dalo téměř, vykoupené vše ne hradech, ale měl jsem herní dobu 7 měsíců a 7 týdny ) a dostal jsem titul veterán, což je o 2 nižší než hrdina ( a to jsem toho hlavního hrdinu zabil na obtížnost smrtící )

asi to bude jediný achiev co nedám + ještě ten achiev kobka 3 mise ( do 3 měsíců zabít kirila - i na easy to nešlo dát, když jsem nato šel velmi rychle, tak mě první boj s hrdinou ve hradě stál 70% jednotek a zabít ty 2 vedlejší hrady musíte, jinak se neotevře cesta dál )

klidně sem někdo hodně achiev, který vám nešel, ale něco jako acheiv terminátor, který jsem dělal na po 10sátý, a pak se mi najednou splnil je více, bohužel
smrdiku1
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát čer 05, 2015 9:43 pm

Předchozí

Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník