Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

dotaz na kampaň bosse

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI

dotaz na kampaň bosse

Příspěvekod smrdiku1 » pát črc 17, 2015 10:16 pm

Zdravím, chci se jenom zeptat na které kampani a na které misi jsou bosové ( pekelný červ a rozzuřený kirin ) jde mi jen o achievy z těchto bossů díky ( tuším, že to je pelko a svatyně, ale přesně to nvm )
smrdiku1
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát čer 05, 2015 9:43 pm

Re: dotaz na kampaň bosse

Příspěvekod Dave_Jame » úte črc 21, 2015 2:45 pm

Je jednoduší si zahrát všechny mapy, protože z pravidla bývají v posledních mapách. S výjimkou tažení za peklo, Temné elfy, a v Pirátech
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Uživatelský avatar
Dave_Jame
Redaktor
 
Příspěvky: 1299
Registrován: ned lis 05, 2006 11:28 am

Re: dotaz na kampaň bosse

Příspěvekod smrdiku1 » ned lis 08, 2015 12:34 am

no moc se mi nechcou hrát celý mapy znova, ale asi budu muset ( kdyby náhodou někdo vědět kde je najdu, budu vděčný ) díky
smrdiku1
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát čer 05, 2015 9:43 pm

Re: dotaz na kampaň bosse

Příspěvekod filozof » ned lis 08, 2015 1:42 am

pekelný červ je v poslední misi za tvrz
Uživatelský avatar
filozof
 
Příspěvky: 56
Registrován: čtv čer 27, 2013 2:53 pm

Re: dotaz na kampaň bosse

Příspěvekod smrdiku1 » ned lis 08, 2015 10:34 am

díky ( už jsem našel i toho draka, takže thx :D )
smrdiku1
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát čer 05, 2015 9:43 pm

Re: dotaz na kampaň bosse

Příspěvekod raelagg » pon lis 09, 2015 10:03 pm

a k tomu drakovi kirinovi porazil jsi ho? mě se to nepovedlo no. i když sem využil rady jinak sem zapoměl na začátku říct že to jedu v offu
raelagg
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv lis 05, 2015 11:24 am

Re: dotaz na kampaň bosse

Příspěvekod smrdiku1 » pon lis 09, 2015 11:50 pm

jo v pohodě, ikdyž máš omezený počet jednotek, ale i tak v pohodě za 30k jsem mu dal jen těmi draky critikalem :D za 3 4 tahy byl mrtví :D
smrdiku1
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát čer 05, 2015 9:43 pm

Re: dotaz na kampaň bosse

Příspěvekod smrdiku1 » pon lis 09, 2015 11:51 pm

hrál jsem to na easy kvůli achievum, ale i na normal jsem ho zabil
smrdiku1
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát čer 05, 2015 9:43 pm

Re: dotaz na kampaň bosse

Příspěvekod raelagg » úte lis 10, 2015 1:06 am

mě právě on je vždycky vše zabil a zbylo mu při tom dost jednotek u raelaga morálku a štěstí si měl na max?
raelagg
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv lis 05, 2015 11:24 am

Re: dotaz na kampaň bosse

Příspěvekod smrdiku1 » čtv lis 12, 2015 8:27 am

max určitě ne, ale dostával jsem hodněkrát
smrdiku1
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát čer 05, 2015 9:43 pm

Re: dotaz na kampaň bosse

Příspěvekod Queb » úte lis 24, 2015 1:08 pm

měl bych dotaz na toho BOSSe Kirina... prostě nejde porazit... mám omezený počet jednotek... 30000 jen drakama...?!? já mu vezmu drakama tak max okolo 5000... ostatníma "vojákama" beru i od 500-2000 třeba jen... ten kirin mi dá jednu ranu a ubírá mi na jako prase... zkoušel jsem to vícekrát, ale nikdy to prostě nejde, matematicky s tím kolik mi bere on, a tolik mu beru já to prostě vyhrát nejde...
Myslím si že to nehraju špatně ani takticky, ani celkově, Realaga mám na sílu.... štěstí a morálku na MAX... mám maximální level, mám obejitý vždy všechny budovy, které přidávají hodnoty do statistik atd.... ale prostě nic....
a to podotýkám, že to nejde ani na "lehkou" obtížnost...

fakt nevím co s tím.... chci dojet tu kampaň, když mi chybí nějaký posraný 3-4 mapy.....

díky za jakýkoliv rady....
Queb
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte lis 24, 2015 12:54 pm

Re: dotaz na kampaň bosse

Příspěvekod Dave_Jame » úte lis 24, 2015 2:39 pm

CHjo.. Kirin je jednoduchý Boss když se ví jak na něj.
V první řadě je důležité krýt se proti vlně,
V druhé řadě je nutné mu snížit obranu speciálním útokem Škorpikor, a to dřív než na něj zaútočíš čímkoliv jiným....
Dá se dát.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Uživatelský avatar
Dave_Jame
Redaktor
 
Příspěvky: 1299
Registrován: ned lis 05, 2006 11:28 am

Re: dotaz na kampaň bosse

Příspěvekod smrdiku1 » úte lis 24, 2015 10:00 pm

nvm jo já ho dal na lehkou obtížnost asi za 4 kola, mám to před ním uložený kdyby si chtěl ( měl jsem to kvůli achievům ) :D
smrdiku1
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát čer 05, 2015 9:43 pm

Re: dotaz na kampaň bosse

Příspěvekod Queb » stř lis 25, 2015 12:11 am

omlouvám se za plašení.... :-) ale celkem mě to nasralo, zkoušel jsem ho asi 2-3 krát a vždycky mě dal, ještě docela s rezervou... tak mě to docela naštvalo, hraju to dost poctivě, jako z hlediska obcházení všech budov, výběru dovedností atd... a tady prostě to bylo bez šance...
pak jsem prolezl fórum, a kirin tady měl i svoje vlákno diskuziní... :-) tak jsem nějaký rady přečetl tam...
a pak napadlo i pár nápadů mě...
pár týdnů jsem počkal a na tržištích si počkal na pár skvělích artíků na vylepšení atributu... :-) a druhá věc byla, že jsem zašel do budouvy, kde se dají přeháze dovednostní body... a vše jsem narval jen do toho co mi vylepšuje statistiky, nebo bojové schopnosti.... abych neměl zbytečně vyplácané body na dovednosti ovlivňující pohyb po mapě, získávání zkušeností atd... ty mi jsou v souboji na nic... dal jsem si taky kouzlo "slabost" která soupeřovi sníží poškození o 50% na 5 kol... dal jsem taky dovednosti "posily" a ty jsem dal na draky... :-)
naběhl jsem na Kirina a da jsem ho jak prd.... :-)
Queb
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte lis 24, 2015 12:54 pm

Re: dotaz na kampaň bosse

Příspěvekod smrdiku1 » čtv lis 26, 2015 9:25 pm

Já ho vždy dal s tím, co jsem si naklikal v ostatních misích, ale to je jedno :D ( mě teda nikdy nedal, ani bych potřeboval nějak vymýšlet taktiku :D).

A taká drobnost, ono jde na bosse házet spelly ? :D, že mi to nikdy nešlo ( nemyslím dmg spelly, ale slow apod. ).
Vše dáš když víš, jak nato.
smrdiku1
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát čer 05, 2015 9:43 pm

Další

Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník