Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Dračí utopie

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI

Dračí utopie

Příspěvekod veselykralicek » pon lis 16, 2015 4:31 pm

Ahoj, měl bych dotaz ohledně Dračí utopie, která se nachází v kampani Shades of Darkness. Někde jsem četl, že v Dračí utopii se může objevit Dcera Malassy a po jejím poražení lze získat celou artefaktovou sadu. Chtěl jsem se zeptat, na čem závisí to, jestli se Dcera Malassy v Dračí utopii objeví? Dohrál jsem obě kampaně Shades od Darkness, vyčistil několik Dračích utopií, ale Dceru Malassy jsem tam nikdy neměl. Záleží na týdnu? Že se to třeba střídá? Nebo se to náhodně určí při spuštění mapy? Nebo je pevně dané, v kterém scénáři a v které Dračí utopii se Dcera Malassy nachází?
Uživatelský avatar
veselykralicek
 
Příspěvky: 152
Registrován: stř lis 23, 2011 11:33 pm

Re: Dračí utopie

Příspěvekod antalyan » pon lis 16, 2015 5:19 pm

veselykralicek píše:Ahoj, měl bych dotaz ohledně Dračí utopie, která se nachází v kampani Shades of Darkness. Někde jsem četl, že v Dračí utopii se může objevit Dcera Malassy a po jejím poražení lze získat celou artefaktovou sadu. Chtěl jsem se zeptat, na čem závisí to, jestli se Dcera Malassy v Dračí utopii objeví? Dohrál jsem obě kampaně Shades od Darkness, vyčistil několik Dračích utopií, ale Dceru Malassy jsem tam nikdy neměl. Záleží na týdnu? Že se to třeba střídá? Nebo se to náhodně určí při spuštění mapy? Nebo je pevně dané, v kterém scénáři a v které Dračí utopii se Dcera Malassy nachází?


Tuším, že je to závislé na počtu týdnů. ČÍm pozdější týden, tím silnější osazenstvo Dračí utopie se objeví, tudíž časem dojde i na dceru Malassy.
Uživatelský avatar
antalyan
 
Příspěvky: 404
Registrován: ned dub 13, 2014 10:15 am

Re: Dračí utopie

Příspěvekod smrdiku1 » čtv lis 19, 2015 5:37 pm

já jsem ji měl na kampani, kde máš zabít kirila ( peklo ) 3 kampan za kobku a tuším že víc jak 4-5 týden jsem neměl, ale zabít 200k hp to chce hodně army :D
smrdiku1
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát čer 05, 2015 9:43 pm

Re: Dračí utopie

Příspěvekod smrdiku1 » čtv lis 19, 2015 5:38 pm

4-5 měsíc sry
smrdiku1
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát čer 05, 2015 9:43 pm

Re: Dračí utopie

Příspěvekod veselykralicek » pát lis 20, 2015 8:21 am

Jojo, díky, asi to tak bude. Právě jsem zkoušel na 2. Veinově mapě a zhruba po 8 měsících (to bylo ale odklikávání dnů:-) se mi tam objevila a po jejím poražení jsem získal sadu Větrných mečů, kterou teda sbírám celou kampaň. Doufal jsem, že mi dají nějakou jinou.:-) Ale díky za odpověď.:-)
Uživatelský avatar
veselykralicek
 
Příspěvky: 152
Registrován: stř lis 23, 2011 11:33 pm


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron