Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Zamrzlý obraz při hraní hry

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI

Zamrzlý obraz při hraní hry

Příspěvekod WhiteFoxy » sob črc 23, 2016 6:36 pm

Mám takový problém, že když chci jít do hradu tak mi vždy zamrzne obrazovka. Přitom nemám špatnou grafiku ani procesor když na mojem počítači rozjedu i Evolve, Overwatch a další náročnější hry. Jediné co mě napadlo je, že mám Windows 8. :( Hru jsme si dneska koupila a mrzí mě, že mi nejde hrát :( :cry:
WhiteFoxy
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob črc 23, 2016 6:33 pm

Re: Zamrzlý obraz při hraní hry

Příspěvekod antalyan » ned črc 24, 2016 9:55 am

Ahoj,

Zkontroluj, že máš nainstalované nejnovější grafické ovladače pro svou grafickou kartu, a že máš nejnovější verzi hry se všemi patchy (číslo verze je dole v hlavním menu hry), tuším, že je to 2.1.

Samotné Windows 8 by hře bránit nemělo, pokud vím, tak zatím všechny novější Heroes jde rozchodit na všech Windows (počínaje W7). Případně můžeš zkusit spustit program v režimu kompatibility s W7.
Uživatelský avatar
antalyan
 
Příspěvky: 404
Registrován: ned dub 13, 2014 10:15 am

Re: Zamrzlý obraz při hraní hry

Příspěvekod WhiteFoxy » ned črc 24, 2016 12:27 pm

mám 1.8 ale už se mi žádné aktualizace neukázaly co mám dělat?
WhiteFoxy
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob črc 23, 2016 6:33 pm

Re: Zamrzlý obraz při hraní hry

Příspěvekod antalyan » ned črc 24, 2016 3:00 pm

Bohužel,

patch 2.1 je příliš velký na to, aby šel stáhnout přes Uplay automaticky, musí být proto stažen manuálně.

Odkaz třeba zde: http://www.heroes-centrum.com/h6/patche
Uživatelský avatar
antalyan
 
Příspěvky: 404
Registrován: ned dub 13, 2014 10:15 am

Re: Zamrzlý obraz při hraní hry

Příspěvekod Montezuma3 » pon črc 25, 2016 2:32 pm

Ale patch 2.1 ji asi nepomůže, když má verzi 1.8. Tedy hru bez datadisku (bez temných elfů), ne?

Ale co jsem tak v rychlosti četl na internetu, tak aktualizace ovladačů grafiky by mohla pomoct.
Uživatelský avatar
Montezuma3
 
Příspěvky: 201
Registrován: pon dub 14, 2008 8:39 pm

Re: Zamrzlý obraz při hraní hry

Příspěvekod antalyan » pon črc 25, 2016 3:33 pm

Montezuma3 píše:Ale patch 2.1 ji asi nepomůže, když má verzi 1.8. Tedy hru bez datadisku (bez temných elfů), ne?

Ale co jsem tak v rychlosti četl na internetu, tak aktualizace ovladačů grafiky by mohla pomoct.


Nejsem si 100% jistý, ale myslím, že jsem četl něco o tom, že patch 2.0 (nebo 2.1) měl odstranit problém s blackscreenem. Je možné, že se to týká jen těch, co mají kompletní edici se SoD (nevím, jakou verzi WhiteFoxy má).
Uživatelský avatar
antalyan
 
Příspěvky: 404
Registrován: ned dub 13, 2014 10:15 am


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník