Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Generátor hrdinov

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI

Generátor hrdinov

Příspěvekod Morbid » čtv srp 11, 2016 8:45 am

Ahojte,tak som asi po roku znovu rozohral HVI (predtým som dohral len pár levelov z kampaní,i s last update čo sa ručne musel inštalovať a sťahovať)Dal som si necro kampaň za Anastáziu,vytvoril generátore hrdinov vlastnú "Anastáziu",ktorá mala namiesto +2pohybu ghoulov +6 percent účinnosť dark magic,hral som niekoľko hodín,a som si postupom času všimol,že nie vždy fungujú posilovače sily kuziel,tak som to sledoval a ma potom skoro...viete čo,totiž poctivým hraním a pozorovaním som zistil,že na mnou vytvorenú verziu Anastázie NEFUNGOVALI posilovače sily kúziel ani zo zbrane dynastie,ani zo skill tree,ani z artefaktov,ani z budov dočasne posilujuce silu kuziel.Akurát keď som prešiel na daľší lvl,tak posilenie kúziel trošku fungovalo.Došiel som do 3lvl kampane a som to overoval ešte 3krát,spustil som daný lvl s mnou generovanou Anastáziou a s autormi vytvorenou a:s rovnakými skilmi,artefaktami,zbraňou dynastie mala mnou vytvorená Anastázia (mimo iných) silnú agóniu 182 damage a autormi vytvorená 505.Keď som hral s akoukolvek verziou Anastázie,tak daľší herovia,čo som si najal,tak im už modifikátory fungovali normálne. :| :| :| Ak niekto hrá HVI,tak to može skúsiť,ale zrejme pokiaľ niekto HVI rozohrá,tak z prednastavenou verziou hrdinu.
Uživatelský avatar
Morbid
 
Příspěvky: 128
Registrován: stř kvě 19, 2010 2:14 pm

Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron