Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

4. mise

„Za čest, řád a povinnost"

4. mise

Příspěvekod bravoman » ned lis 13, 2011 4:09 pm

šus prosim vás ačkoliv poslední misi za azyl hraji na snadnou (zdá se mi to nebo jsou všechny mise mnohem těžší než v heroes V?) tak mě vždy nakonec ubijou, tak jestli máte někdo nápad jak to udělat abych vyhrál, například co jako první dobýt, kam jít (doleva nebo vpravo dolů na mapě) atd., díky...
bravoman
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob říj 29, 2011 7:53 pm

Re: 4. mise

Příspěvekod Bušák » ned lis 13, 2011 7:16 pm

Já v první řadě naběh do podzemí a vykostil jsem oranžového. Tím jsem měl už jen jednoho soupeře. Pak jsem jel do toho spojeneckého města abych se spojil s jelením vévodstvím. hrdina v té oblasti byl dosti silný a ktomu se ke mně z jihu teleportovali ,,záškodníci" (prudící hrdinové s nízkou armádou). Takže jsem jel na jih. Po dobytí města pod sokolím vrchem mi přijela na pomoc Svetlana a zlikvidovala jedno démonické město, odkud ke mě jezdili ti záškodníci. pak jsem udělal takovédobývací kolo pod sokolím vrchem a z druhé strany jsem se s podstatně větší armádou vrátil k tomu silnému hrdinovi a zneškodnil ho. No a potom už zbyl jen Ahribban. Nebyla to jednoduchá mise. Hrál jsem na normální.
Uživatelský avatar
Bušák
 
Příspěvky: 456
Registrován: úte srp 05, 2008 11:36 am
Bydliště: České Budějovice

Re: 4. mise

Příspěvekod Will » stř srp 27, 2014 5:02 pm

No tak udělal jsem to všechno a teďka nevim jak se dostat nahoru za Ahribabou nebo jak se jmenuje
Will
 
Příspěvky: 18
Registrován: sob srp 23, 2014 9:09 pm

Re: 4. mise

Příspěvekod Will » stř srp 27, 2014 5:04 pm

Tak nic,nevšiml jsem si tam jedněch Pitlordů co seděli na cestě.
Will
 
Příspěvky: 18
Registrován: sob srp 23, 2014 9:09 pm


Zpět na Azyl

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron