Stránka 11

Cosi shnilého

PříspěvekNapsal: pon říj 21, 2013 7:40 pm
od David 20
Potřeboval bych poradit, jak mohu v této kampani najímat gryfi, podzemím jsem se dostal k tvrzi, která zvětšuje týdenní produkci o 2 gryfi, ale nejde mi na ně zaútočit, tudíž se mi nenačtou, jako další jednotka, kterou mohu stavět. Jde mi najímat jen pretorián, kušník a řeholnice. Nevíte někdo, jak udělat abych mohl najímat i gryfi? Předem děkuji za odpověď.

Re: Cosi shnilého

PříspěvekNapsal: úte říj 22, 2013 2:35 pm
od Antony
Davide, což tak splnit úkoly? :?:

Re: Cosi shnilého

PříspěvekNapsal: pon úno 03, 2014 1:30 pm
od Maximus
Ano Antony má pravdu není to težké, ale musíš si hlídat město orkové sou mazaný. Misi Jsem zvládnul na starém učtu takže lehký (kdybych k tomu účtu nezapomněl heslo měl bych kromě SoD udělanýho bosse v dance macarbe :? )

Re: Cosi shnilého

PříspěvekNapsal: pon dub 06, 2015 8:02 pm
od softbalistka
Zdravím. Doufám, že nebude vadit autorovi tématu, že se zde zeptám na radu i já. Hraju totiž stejnou kampaň a potřebuju buď nějakou radu nebo fintu, jak se ubránit nájezdům orků. Pokaždé když dorazí do města, tak mají neskutečnou armádu a já tu svou mám podstatně slabší, protože jezdí brzo po sobě a já jí nestíhám doplňovat. Můžete mi poradit? Jsem nováček, takže je velice pravděpodobné, že něco dělám špatně. Díky

Re: Cosi shnilého

PříspěvekNapsal: pon dub 06, 2015 9:11 pm
od RRRick
Musíš splnit úkoly dřív než začnou útočit. Pokud hru moc neznáš, je lepší hrát za třídu slz (ale minimálně jednu kampaň musíš odehrát i za krev - nejlíp Stronghold, aby se ti odemkly oba epilogy) a používej co nejvíc léčivá kouzla aby sis udržel jednotky. Na 5. lvlu si u všech hrdinů ber schopnost spojený útok (používat vždy na střelce), je to jedna z nejlepších dovedností.

Na začátku mise si jako první schopnost zvol Logistiku a kup druhého hrdinu (hlavní hrdina čistí mapu a druhý sbírá suroviny). Nepřekračuj most vpravo a běž dolů a vyčisti celou oblast až po pevnost. Orkskou skupinku za vodou už nezabíjej, jinak začnou s nájezdy. Pak se vrať nahoru a běž přes most doprava (tady už by jsi měl mít postavené a vylepšené všechny jednotky, pokud ne tak aspoň sestry) a hned do podzemí splnit úkol s Gryfy. Až se budeš vracet zpátky, kup ve městě dalšího hrdinu a všechny jednotky, ať se s hlavním nemusíš vracet do města. S Antonem pak co nejdřív obsadit právé horní město orků a až budeš mít dostatečně silnou armádu, tak i to dolní. Po dobytí obou měst na tebe zaútočí 2-3 hrdinové Azylu, až je zabiješ tak můžeš vklidu poobsazovat zbytek mapy.