Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Pekelný sluha/Pekelný pán

„Spálíme celý svět na popel, a pak budeme tančit na jeho troskách“

Pekelný sluha/Pekelný pán

Příspěvekod Dekker » ned srp 21, 2011 7:53 pm

Tak co si myslíte o této jednotce? ... klidně v bodech :)

Jako model mají povedený a opravdu vypadá dostatečně děsivě jak se na správného pekelňáka sluší, ale už mi tam trošku vadí ten pohyb, sice je pěkné, že se může dostat i za překážky, ale přeci jen ... dusání po dvou mělo něco do sebe a vypadalo efektivněji, než nějaké zhmotnění.

Ten útoky kdy se vznese a pak dopadne je velice efektivní a s směle bych řekl, že hezčí než ten útok rozmachem v 5

Co se týče odvetného úderu kdy dá damage všem kolem je super, co mu obraly na schopnosti temného meče z 5 to mu přidali na odvetném.

Nějak jsem nepochopil tu jeho schopnost jak udělá něco s jednotkou, přišla mi divná XD asi proto si ji pořádně nepamatuji

Škoda toho kouzelní, že mu nezůstalo a má jen nějakou schopnost co dá damage sice všem, ale moc efektivní není, zvláště když jde použít jen jednou.

zatím se mi povedlo se k němu dostat jen jednou XD, ale je fakt, že to nehraji každý den několik hodin, tudíž se k němu snad budu dostávat častěji a budu moci jej posoudit objektivněji vzhledem k ostatním rasám a jejich jednotkám elitního stupně
Uživatelský avatar
Dekker
 
Příspěvky: 130
Registrován: úte říj 09, 2007 10:02 pm

Re: Pekelný sluha/Pekelný pán

Příspěvekod kiliroy » ned srp 21, 2011 10:20 pm

Já za tohohle sice ještě nehrál ale jestli mě sklame jako zbytek pekla tak se mi opravdu líbit nebude. (ale obrázek je pěknej)
:(
Uživatelský avatar
kiliroy
 
Příspěvky: 445
Registrován: pát srp 12, 2011 11:30 am

Re: Pekelný sluha/Pekelný pán

Příspěvekod MINOTAUR » pon srp 22, 2011 9:14 am

Tak Pit Lord je moja najobľúbenejšia jednotka v hre. A to čo si vravel že niečo urobí s tou jednotkou, tak to ju nakazí nenávisťou keď do nej sekne a ona potom útočí na každého aj na svojich. Tak stručne je najlepší, najkrajší a má najlepší kritický útok :D
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
Uživatelský avatar
MINOTAUR
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned led 04, 2009 4:23 pm
Bydliště: Ur-Hekal

Re: Pekelný sluha/Pekelný pán

Příspěvekod Dekker » pon srp 22, 2011 4:41 pm

MINOTAUR píše:Tak Pit Lord je moja najobľúbenejšia jednotka v hre. A to čo si vravel že niečo urobí s tou jednotkou, tak to ju nakazí nenávisťou keď do nej sekne a ona potom útočí na každého aj na svojich. Tak stručne je najlepší, najkrajší a má najlepší kritický útok :D


aha ... ale mě to nikdy asi nefungovalo XD ... vždycky mi znovu napadl pány pekel, což někdy může být fatální pokud je to velká jednotka
Uživatelský avatar
Dekker
 
Příspěvky: 130
Registrován: úte říj 09, 2007 10:02 pm

Re: Pekelný sluha/Pekelný pán

Příspěvekod MINOTAUR » pon srp 22, 2011 7:12 pm

Tak najlepšie je útočiť do takých jednotiek vedľa ktorých sú aj ich spojenci nie len tvoji. Vtedy vždy seknú do svojich a nie do tvojich. Aspoň mne to tak vždy funguje.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
Uživatelský avatar
MINOTAUR
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned led 04, 2009 4:23 pm
Bydliště: Ur-Hekal

Re: Pekelný sluha/Pekelný pán

Příspěvekod Altair8 » pon srp 22, 2011 7:45 pm

pár pekelných pánů udělá na bojišti pořádný chaos..:D
Altair8
 
Příspěvky: 182
Registrován: úte úno 09, 2010 4:01 pm

Re: Pekelný sluha/Pekelný pán

Příspěvekod Dekker » úte srp 23, 2011 11:28 am

ten se mi zatím povedl udělat jen u neutrálů XD .. u armády počítače moc velký chaos neudělali .. pokud nepočítám kolaps obrany když padly XD
Uživatelský avatar
Dekker
 
Příspěvky: 130
Registrován: úte říj 09, 2007 10:02 pm

Re: Pekelný sluha/Pekelný pán

Příspěvekod Bušák » úte srp 30, 2011 4:30 pm

Já jsem si ho také oblíbil nejvíce ze všech, dle mého názoru je to nejmocnějíší jednotka ve hře. Skvěle se využije, pokud bojujete proti přesile, nebo klidně i stejně silné armádě, kde je hodně jednotek na bojišti. Ta schopnost s tím úderem je úžasná, navís ji nepoužívá jen jednou, myslím, že po 2 - 3 kolech ji dostane znovu (mluvím o pánovi, nevím jak je na tom sluha, jestli ji vůbec má, já si je koupil rovnou vylepšené). Parádní je, že tu schopnost dělá vždy při obraně, i když nezraní všechny. Občas se mu povede bojové šílenství a teleportace je taky velké + . V podstatě jsem čekal s tím, že první článek zde bude něco ve smyslu váš názor na pekelnho pána, protože ta jednotka je dle mého naprosto úžasná :)
Uživatelský avatar
Bušák
 
Příspěvky: 456
Registrován: úte srp 05, 2008 11:36 am
Bydliště: České Budějovice

Re: Pekelný sluha/Pekelný pán

Příspěvekod MINOTAUR » úte srp 30, 2011 8:31 pm

Úplne s tebou súhlasím, si môj človek xDDDD
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
Uživatelský avatar
MINOTAUR
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned led 04, 2009 4:23 pm
Bydliště: Ur-Hekal

Re: Pekelný sluha/Pekelný pán

Příspěvekod Dekker » úte srp 30, 2011 9:28 pm

Bušák píše:Já jsem si ho také oblíbil nejvíce ze všech, dle mého názoru je to nejmocnějíší jednotka ve hře. Skvěle se využije, pokud bojujete proti přesile, nebo klidně i stejně silné armádě, kde je hodně jednotek na bojišti. Ta schopnost s tím úderem je úžasná, navís ji nepoužívá jen jednou, myslím, že po 2 - 3 kolech ji dostane znovu (mluvím o pánovi, nevím jak je na tom sluha, jestli ji vůbec má, já si je koupil rovnou vylepšené). Parádní je, že tu schopnost dělá vždy při obraně, i když nezraní všechny. Občas se mu povede bojové šílenství a teleportace je taky velké + . V podstatě jsem čekal s tím, že první článek zde bude něco ve smyslu váš názor na pekelnho pána, protože ta jednotka je dle mého naprosto úžasná :)


No nejsilnější není XD, bohužel. Ale je velice silný a s tou schopností máš pravdu .. nejlepší je to použít hned jakmile přijde na tah, pekelný sluha ji nemá ani to šílenství. Ta teleportace je možná plus, že nemusí obíhat věci, ale stejně mi tam chybí ten jeho unikátní běh jako je v 5, ale s tím se musíme smířit
Uživatelský avatar
Dekker
 
Příspěvky: 130
Registrován: úte říj 09, 2007 10:02 pm

Re: Pekelný sluha/Pekelný pán

Příspěvekod MINOTAUR » stř srp 31, 2011 9:03 am

Hej ten beh bol super. A ktorá jednotka je najsilnejšia podla teba :?:
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
Uživatelský avatar
MINOTAUR
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned led 04, 2009 4:23 pm
Bydliště: Ur-Hekal

Re: Pekelný sluha/Pekelný pán

Příspěvekod Altair8 » stř srp 31, 2011 11:52 am

MINOTAUR píše:Hej ten beh bol super. A ktorá jednotka je najsilnejšia podla teba :?:


Sacred Kirin ... už jen kvůli tomu že jich přibývá o 1 víc než ostatních šampionu :) :)
Altair8
 
Příspěvky: 182
Registrován: úte úno 09, 2010 4:01 pm

Re: Pekelný sluha/Pekelný pán

Příspěvekod kiliroy » stř srp 31, 2011 12:58 pm

Altair8 píše:
MINOTAUR píše:Hej ten beh bol super. A ktorá jednotka je najsilnejšia podla teba :?:


Sacred Kirin ... už jen kvůli tomu že jich přibývá o 1 víc než ostatních šampionu :) :)

Nj ale tady nejde o to kolik jich přibívá, pokud by šlo o to tak je nejsilnější jednotka nějaké core jednotka. Tady jde o to jak by obstály v souboji jeden na jednoho, jak se dají využív v boji a jaké zvláštní schopnosti mají. To je pak alespoň podle mě nejsilnější pit lord nebo celest. Ale za kyklopy ani nemrtvé jsem zatím nehrál. Pak je tu ještě jeden problém co se týče té "využitelnosti" v boji tak by mohla být nejsilnější předlena osudu (ta vylepšená), protože střílí, ale jak jsem už psal tak nevím protože jsem za ní nehrál. Názor si udělám asi tak po týdnu hraní celé verze, ale zatím jsem si jistý že kirin to nebude.

A k tématu. Konečně jsem si za něj zahrál a nevím jestli to bylo tím že 90% jeho úderů, i přesto že štěstí jsem měl jenom asi 10, bylo šťastných, ale příjde mi hodně silný, zvláště pak vracení úderů. A to jsem hrál zatím za nevylepšeného.
:(
Uživatelský avatar
kiliroy
 
Příspěvky: 445
Registrován: pát srp 12, 2011 11:30 am

Re: Pekelný sluha/Pekelný pán

Příspěvekod MINOTAUR » stř srp 31, 2011 1:47 pm

Poradím ti keď si chceš pozrieť jednotky nejakého národa. Daj si multiplayer a horké kreslo.Mapa Broken Alliance. PC hráčov zruš a daj iba dvoch human playerov a za obidvoch budeš hrať ty. Jedného si dáš za koho chceš napr. Peklo a druhého len tak náhodne. Za peklo budeš hrať normálne a keď dáš ťah a dá sa ti ten druhý human player tak toho len preskoč a zase budeš za peklo. Ja to tak vždy robím keď si chcem niečo pozrieť alebo vyskúšať. A hrám proti neutrálom čo sú po mape. Nikam sa neponáhľam a nikto na mňa neútočí :D Je to sranda.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
Uživatelský avatar
MINOTAUR
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned led 04, 2009 4:23 pm
Bydliště: Ur-Hekal

Re: Pekelný sluha/Pekelný pán

Příspěvekod Dekker » stř srp 31, 2011 3:50 pm

kiliroy píše:
Altair8 píše:
MINOTAUR píše:Hej ten beh bol super. A ktorá jednotka je najsilnejšia podla teba :?:


Sacred Kirin ... už jen kvůli tomu že jich přibývá o 1 víc než ostatních šampionu :) :)

Nj ale tady nejde o to kolik jich přibívá, pokud by šlo o to tak je nejsilnější jednotka nějaké core jednotka. Tady jde o to jak by obstály v souboji jeden na jednoho, jak se dají využív v boji a jaké zvláštní schopnosti mají. To je pak alespoň podle mě nejsilnější pit lord nebo celest. Ale za kyklopy ani nemrtvé jsem zatím nehrál. Pak je tu ještě jeden problém co se týče té "využitelnosti" v boji tak by mohla být nejsilnější předlena osudu (ta vylepšená), protože střílí, ale jak jsem už psal tak nevím protože jsem za ní nehrál. Názor si udělám asi tak po týdnu hraní celé verze, ale zatím jsem si jistý že kirin to nebude.

A k tématu. Konečně jsem si za něj zahrál a nevím jestli to bylo tím že 90% jeho úderů, i přesto že štěstí jsem měl jenom asi 10, bylo šťastných, ale příjde mi hodně silný, zvláště pak vracení úderů. A to jsem hrál zatím za nevylepšeného.


Radiant glori .. či jak to je a našlo by se pár dalších který Pit lorda převáží neb to ještě nemaj plně vyvážené, ale jinak máš pravdu
Uživatelský avatar
Dekker
 
Příspěvky: 130
Registrován: úte říj 09, 2007 10:02 pm

Další

Zpět na Peklo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník