Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Kampaň - Peklo: 1. mise

„Spálíme celý svět na popel, a pak budeme tančit na jeho troskách“

Kampaň - Peklo: 1. mise

Příspěvekod kiliroy » pát říj 21, 2011 4:51 pm

Rád bych nějakou radu, jak na tuto misi. Už jsem obsadil 3. město na východě fialovýmu tor-něco, ale pak jsem se musel vrátit, protože po mně šel oranžový hráč ze severu. Pak si to fialový zase obsadil zpátky a já si musím hlídat to 2. město. Ať jdu kamkoli, vždycky po mně jde ten z druhé strany a kdybych rozdělil armádu tak bych na ně neměl. Stačila by mi nějaká informace, čeho využít, nepotřebuji podrobný návod.
:(
Uživatelský avatar
kiliroy
 
Příspěvky: 445
Registrován: pát srp 12, 2011 11:30 am

Re: Kampaň - Peklo: 1. mise

Příspěvekod Dead_MAX » pát říj 21, 2011 5:03 pm

Něco podobnýho se mi stalo u 1. mise k Azylu. 2 silní hrdinové ze 2 stran (já bych je porazil kdybych rozdělil army, ale na to jsem moc línej). Takže jsem využil portovací strategii.

Vyrazil jsem na jednoho (ten se stáhnul do města), druhej přišel přímo před můj hrad, aby ho dobil (nebyla tam armáda). V ten moment jsem se portnul přes vylepšenej town portal a zabil ho. Druhý den normální portál k prvnímu městu a dal se na útěk. Pak jsem ho dohnal u jeho města a problém vyřešen.
Dead_MAX
 
Příspěvky: 32
Registrován: úte říj 18, 2011 2:52 pm

Re: Kampaň - Peklo: 1. mise

Příspěvekod kiliroy » pát říj 21, 2011 6:02 pm

Nj ale tady mají nepřátelé kdovíkolik měst... Min. 3. A navíc hned jak je porazím, i když neutečou, tak se zase vrátí. Toho tor-něco už jsem zabil 3x. Ale nápad dobrý. Vystavím to a zkusím to.

EDIT: Tak jsem porazil prvního nepřítele a objevil slušný kus mapy a začalo se mi to sekat. Vždycky po načtení savu tak 2 minuty se to seká jako prase a pak ještě třeba po bitvě se to trochu seká.
:(
Uživatelský avatar
kiliroy
 
Příspěvky: 445
Registrován: pát srp 12, 2011 11:30 am

Re: Kampaň - Peklo: 1. mise

Příspěvekod kiliroy » sob říj 22, 2011 6:03 pm

Tak jsem to udělal. Ten konec mě fakt dostal. Doporučuji zahrát co nejdřív. Těžké, ale odměna ve formě závěrečného souboje to mnohonásobně přeřčí. Ale už raději nebudu nic říkat aby si někdo nemyslel že to je spoiler. Jestli chcete vědět co vás čaká tak mi napište sz.
:(
Uživatelský avatar
kiliroy
 
Příspěvky: 445
Registrován: pát srp 12, 2011 11:30 am

Re: Kampaň - Peklo: 1. mise

Příspěvekod concobara » sob říj 22, 2011 7:25 pm

No taky jsem to rezehrál :). Ty první dva nepřátele šlo dát jakžtakž dobře, ale ten poslední má pořádnou armádu a to není ani hlavní hero... :). Je to o dost těžší než za nemrtvé :)
concobara
 
Příspěvky: 179
Registrován: pon zář 12, 2011 9:20 am

Re: Kampaň - Peklo: 1. mise

Příspěvekod kiliroy » sob říj 22, 2011 7:58 pm

Ten Nymus je fak velikej sráč. Mají to nějaký rozbitý, psalo mi to vysokou, zaútočili na mě a ještě mi zůstalo asi 200 sukub 13 mučitelů 2 rodičky 70 bláznů (nemůžu si vzpomenout jak je nevylepšeníá verze vím jenom dement). Pak už thorgrul zůstává ve hradě a já si zbíral asi 4 týdny armádu xD. Azkaal je frajer, fakt mě naštvalo že tam nic neudělal, takovej princ zkázy by se v armádě mohl hodit.
:(
Uživatelský avatar
kiliroy
 
Příspěvky: 445
Registrován: pát srp 12, 2011 11:30 am

Re: Kampaň - Peklo: 1. mise

Příspěvekod Dekker » sob říj 22, 2011 7:58 pm

mě ani nepřišlo .. tedy potom co jsem dostal ty dva. Na poprvé sem neměl absolutně šanci tak sem musel začít znovu, ale pak už pohoda a jak jsem zjistil tak jak byl hero silnější a silnější tím to bylo vše nudnější XD
Uživatelský avatar
Dekker
 
Příspěvky: 130
Registrován: úte říj 09, 2007 10:02 pm

Re: Kampaň - Peklo: 1. mise

Příspěvekod Ketly » ned říj 23, 2011 8:22 am

No tak já jsem to všechno s malým problémem prošla, ale pak jsem se sekla jak už naznačil kiliroy u závěrečného boje. Sice budu spoilovat, ale to se nedá nic dělat :D Ten boj s tím bosem už jsem zkoušela několikrát, ale pořád se mi to ne a ne povést. Už jsem četla i nějaký rady na hlavních stránkách ubisoftu, ale tam jsem porozuměla akorát tomu, že se mám vyhýbat psům a jinak nic. Takže kdyby někdo měl nějakou strategii tak ať to napíše sem, protože nejspíš nebudu jediná kdo se tam zaseknul.
Ketly
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned říj 23, 2011 8:17 am

Re: Kampaň - Peklo: 1. mise

Příspěvekod concobara » ned říj 23, 2011 8:38 am

kiliroy píše:Ten Nymus je fak velikej sráč. Mají to nějaký rozbitý, psalo mi to vysokou, zaútočili na mě a ještě mi zůstalo asi 200 sukub 13 mučitelů 2 rodičky 70 bláznů (nemůžu si vzpomenout jak je nevylepšeníá verze vím jenom dement). Pak už thorgrul zůstává ve hradě a já si zbíral asi 4 týdny armádu xD. Azkaal je frajer, fakt mě naštvalo že tam nic neudělal, takovej princ zkázy by se v armádě mohl hodit.


13 mučitelů? Já je nemůžu ani najímat...by mě zajímalo jaký quest jsem minul....
concobara
 
Příspěvky: 179
Registrován: pon zář 12, 2011 9:20 am

Re: Kampaň - Peklo: 1. mise

Příspěvekod kiliroy » ned říj 23, 2011 9:40 am

concobara píše:
kiliroy píše:Ten Nymus je fak velikej sráč. Mají to nějaký rozbitý, psalo mi to vysokou, zaútočili na mě a ještě mi zůstalo asi 200 sukub 13 mučitelů 2 rodičky 70 bláznů (nemůžu si vzpomenout jak je nevylepšeníá verze vím jenom dement). Pak už thorgrul zůstává ve hradě a já si zbíral asi 4 týdny armádu xD. Azkaal je frajer, fakt mě naštvalo že tam nic neudělal, takovej princ zkázy by se v armádě mohl hodit.


13 mučitelů? Já je nemůžu ani najímat...by mě zajímalo jaký quest jsem minul....


Po obsazení pevnosti, hned za bránou, která se otevře po poražení fialového a oranžového hráče, je možné je najímat.

Ketly píše:No tak já jsem to všechno s malým problémem prošla, ale pak jsem se sekla jak už naznačil kiliroy u závěrečného boje. Sice budu spoilovat, ale to se nedá nic dělat :D Ten boj s tím bosem už jsem zkoušela několikrát, ale pořád se mi to ne a ne povést. Už jsem četla i nějaký rady na hlavních stránkách ubisoftu, ale tam jsem porozuměla akorát tomu, že se mám vyhýbat psům a jinak nic. Takže kdyby někdo měl nějakou strategii tak ať to napíše sem, protože nejspíš nebudu jediná kdo se tam zaseknul.


Já jsem se tam nezaseknul, udělal jsem to hned na poprvý. Jestli chceš napíšu ti sz s taktikou - kdybych to psal tady, hodně lidí by odhadlo co to je a hned by tu byl spoiler.
:(
Uživatelský avatar
kiliroy
 
Příspěvky: 445
Registrován: pát srp 12, 2011 11:30 am

Re: Kampaň - Peklo: 1. mise

Příspěvekod Ketly » ned říj 23, 2011 11:10 am

Jo, tak mi to prosím napiš :)
Ketly
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned říj 23, 2011 8:17 am

Re: Kampaň - Peklo: 1. mise

Příspěvekod Bušák » pon říj 24, 2011 8:12 pm

V HoMM 6 je spousta silně nátlakových misí (zatím jsem dohrál první tři kampaně). Já to řeším tak, že občas zkrátka nějaké to město obětuji a snažím se dobýt ty, co mají pro mě nejvýhodnějíší postavení na mapě. Popřípadně obětuji nějakému hráči města na severu, abych definitivně zničil hráče na jihu a tím zkorigoval počet soupeřů. Je to zkrátka o taktice ..
Uživatelský avatar
Bušák
 
Příspěvky: 456
Registrován: úte srp 05, 2008 11:36 am
Bydliště: České Budějovice

Re: Kampaň - Peklo: 1. mise

Příspěvekod Kiko » stř říj 26, 2011 5:00 pm

Mohli by ste napísať návod ako dostať toho bossa? :?:
Uživatelský avatar
Kiko
 
Příspěvky: 103
Registrován: sob říj 22, 2011 6:14 pm

Re: Kampaň - Peklo: 1. mise

Příspěvekod concobara » stř říj 26, 2011 5:26 pm

No já sem nebojoval proti němu, ale za něho a tam stačilo vyhýbat se pekelným psům, kteří dávaji oproti ostatním jednotkám tak 8x větsí damage...
concobara
 
Příspěvky: 179
Registrován: pon zář 12, 2011 9:20 am

Re: Kampaň - Peklo: 1. mise

Příspěvekod Kiko » stř říj 26, 2011 5:57 pm

Za neho? ako to? ale aj tak ďakujem za tip.
Uživatelský avatar
Kiko
 
Příspěvky: 103
Registrován: sob říj 22, 2011 6:14 pm

Další

Zpět na Peklo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník