Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Konec první mise !Spoiler!

„Spálíme celý svět na popel, a pak budeme tančit na jeho troskách“

Re: Konec první mise !Spoiler!

Příspěvekod antalyan » ned dub 05, 2015 3:18 pm

Já jsem se snažil bezmeznou nenávist pokaždý když to šlo.
Uživatelský avatar
antalyan
 
Příspěvky: 404
Registrován: ned dub 13, 2014 10:15 am

Re: Konec první mise !Spoiler!

Příspěvekod Swifft » pon dub 06, 2015 9:47 am

Já se snažil všechno, co to šlo... ale když ti pes dá critem za cca 6.000... tak to je docela pecka... Kdyby aspoň ta sucuba nekouzlila morálku, ale 80% jednotek má vždy pozitivní morálku, takže dva útoky... :/
Swifft
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned dub 05, 2015 11:18 am

Re: Konec první mise !Spoiler!

Příspěvekod Dave_Jame » úte dub 07, 2015 8:00 pm

Rozpis souboje trošku do detailu.

Tento souboj patří mezi nejzábavnější z celé hry, a dle mě je to TEN nejzábavnější. Bohužel hráč u něj musí zapomenout na to že je neporazitelný Boss. Ono i když má Azíík obrovské množství životů, tak se nesmí zapomenout že soupeř má dost silného hrdinu a armádu rovnající se produkci několika měsíců.

Princip je ve své podstatě jednoduchý, a opírá se o 3 základní body.

Využití Azííkových schopností
Práce s terénem
Vyhýbání se soupeři a zneužívání jeho síly proti němu

Základ je že si nesmíte k tělu pustit Kerbery. Je jich hodně a jsou silní. Naopak jsou skvělou zbraní proti vašemu soupeři. Zkažená krev je vaše nejlepší zbraň, a když se vám podaří kerbery nasměrovat na nepřátelské sukuby, je to velice krásný bonus.
Druhým nejdůležitějším bodem je práce s terénem. Uvědomte si, že vaši největší nepřátelé jsou Plenitelé a Kerbeři, obojí jsou to velké jednotky, a kombinace terénu, vašich dvou akcí a schopností teleportovat se, vám dává neskutečnou mobilitu kterou prostě musíte využít. Raději klidně obětujte 1-2 použití Zkažené krve, jen aby jste se dostali z dosahu těch dvou zmíněných jednotek.
Posledním páteřním bodem je dobré využití schopností. Není radno podceňovat Vysátí štěstí a Symbol zžírání. Obě tyto schopnosti navyšují účinnost vašich plošných útoku (Bezmezná nenávist, Neústupná zloba ) a ve výsledku pak dokáží jejich efekt až ztrojnásobit.
Bezmezná nenávist je pak nejlepší možnost aktivního útok, protože nevyvolává nepřátelský protiútok. Obezřetnější pak buďte s Neústupnou zlobou. Vystavujte se útokům jen střelců, tím že je zároveň zablokujete, a oslabených skupin. Pokud by jste se vystavovali zbytečnému nebezpečí, raději se takticky stáhněte.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Uživatelský avatar
Dave_Jame
Redaktor
 
Příspěvky: 1299
Registrován: ned lis 05, 2006 11:28 am

Re: Konec první mise !Spoiler!

Příspěvekod RRRick » úte dub 07, 2015 8:56 pm

Já jen dodám že nemá cenu používat ten skill ke zvýšení dmg o 100%, ani v nejnovější verzi nefunguje takže je to jen promrhaný tah. Co si pamatuju tak nejefektivnější taktika je nahnat všechny melee jednotky nahoru, postupně na každou zaútočit, a pak přeskočit na druhou stranu a blokovat střelce. Musíš to udělat tak aby Juggernauti zablokovali prostřední cestu a každé kolo přeskakovat mezi Sukubami a Breeders. Kerbeří pak budou chodit sem a tam ale k tobě se nedostanou :D
RRRick
 
Příspěvky: 98
Registrován: stř zář 24, 2014 8:03 am

Předchozí

Zpět na Peklo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron