Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Jednotky Pekla:Co vy na ně, Jak se vám líbí, a která je nej.

„Spálíme celý svět na popel, a pak budeme tančit na jeho troskách“

Re: Jednotky Pekla:Co vy na ně, Jak se vám líbí, a která je

Příspěvekod MINOTAUR » úte kvě 15, 2012 7:24 pm

Sú veď hej, ale toto im nahlásim :)
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
Uživatelský avatar
MINOTAUR
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned led 04, 2009 4:23 pm
Bydliště: Ur-Hekal

Re: Jednotky Pekla:Co vy na ně, Jak se vám líbí, a která je

Příspěvekod rada9991 » stř zář 05, 2012 6:41 pm

Peklo je podle mne velmi silné a dokáže být v H6 zdatným soupeřem. Jinak se mi ale prostě jednotky nelíbí....... v H5 to pro mne bylo správné peklo. V H6 mi to tak prostě nepřijde. Ani město nic moc, ale ta hudba je jedna z nejlepších.
rada9991
 
Příspěvky: 25
Registrován: stř led 11, 2012 7:32 pm

Re: Jednotky Pekla:Co vy na ně, Jak se vám líbí, a která je

Příspěvekod Lady Isabela » sob zář 22, 2012 9:29 am

Peklo je docela dobré, hraju za něj docela ráda (MH: jediná kampan kam jsem došla až!!! do 3. dílu :)) akorát mně štve, že v pětce mohli brány dělat všichni, tady jen jedna jednotka a až v dlouhým boji

Nej jednotka je arciďábel, vzhled jako u pána démonů z pětky, no co se dá dělat - ale má super schopnosti, třeba jak dělá tu škodu všem tím kouzlem nebo, když oplácí, obdrží útok všichni, kdo ho předtím napadli ;-)

Ta plemenná matka jako střelec nic moc, plenitel taky nic extra, něco jako ďábel v pětce, ze sukub udělali dobré střelce, ale na malé úrovni :-) i když je pravda, že na tu druhou úroven jakou mají, se drží docela dobře ;-)

kerberové a pekelní psi sklamali. Nic nevydrží, je to slabá jednotka.
Lady Isabela
Uživatelský avatar
Lady Isabela
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte srp 07, 2012 12:09 pm

Re: Jednotky Pekla:Co vy na ně, Jak se vám líbí, a která je

Příspěvekod Dave_Jame » ned zář 23, 2012 7:26 pm

Lady Isabela píše:Peklo je docela dobré, hraju za něj docela ráda (MH: jediná kampan kam jsem došla až!!! do 3. dílu :)) akorát mně štve, že v pětce mohli brány dělat všichni, tady jen jedna jednotka a až v dlouhým boji

Nej jednotka je arciďábel, vzhled jako u pána démonů z pětky, no co se dá dělat - ale má super schopnosti, třeba jak dělá tu škodu všem tím kouzlem nebo, když oplácí, obdrží útok všichni, kdo ho předtím napadli ;-)

Ta plemenná matka jako střelec nic moc, plenitel taky nic extra, něco jako ďábel v pětce, ze sukub udělali dobré střelce, ale na malé úrovni :-) i když je pravda, že na tu druhou úroven jakou mají, se drží docela dobře ;-)

kerberové a pekelní psi sklamali. Nic nevydrží, je to slabá jednotka.


Zdravím a vítám tě na našem fóru. Tady si dovolím jen malinkou poznámku. Chyba není v tom, že by byl jednotky podobný vzhledu jiné jednotky z pětky, ale překladatel udělal krpu a doteď se mi nepodařilo prolobovat starý název
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Uživatelský avatar
Dave_Jame
Redaktor
 
Příspěvky: 1299
Registrován: ned lis 05, 2006 11:28 am

Re: Jednotky Pekla:Co vy na ně, Jak se vám líbí, a která je

Příspěvekod Grawl » ned kvě 19, 2013 7:21 pm

Dekker píše:máš pravdu, teď jsem se koukal .... divné ... tak kde sem to sakra vzal XD

V putyce. Hospodský říkal pokud vím tohle: Blíží se pekelné hry já samozřejmě vsadím na pekelné pány jeden úder jeden mrtvý nedá se s tím nic dělat slyšel jsem že v přímém boji z nich mají strach i ďáblové
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl
 
Příspěvky: 480
Registrován: stř dub 17, 2013 6:02 pm
Bydliště: an0nym000us.blog.cz

Předchozí

Zpět na Peklo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník