Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

kampan za mrtvoly

„Život je změna, chaos, hnus a utrpení. Smrt je klid, řád a nekončící krása."

Re: kampan za mrtvoly

Příspěvekod kubrt » pon led 02, 2012 8:38 pm

Nenechávej boje v automatu. Ze začátku nesmíš ztrácet jednotky. Když máš 50 jednotek a v souboji přijdeš o 4 jednotky, tak po pěti takových bojích ti nic nezbyde. A na dobytí hradu musíš mít převahu.
kubrt
 
Příspěvky: 161
Registrován: pon bře 14, 2011 10:01 pm

Re: kampan za mrtvoly

Příspěvekod xmajl » úte led 03, 2012 7:57 am

kubrt píše:Nenechávej boje v automatu. Ze začátku nesmíš ztrácet jednotky. Když máš 50 jednotek a v souboji přijdeš o 4 jednotky, tak po pěti takových bojích ti nic nezbyde. A na dobytí hradu musíš mít převahu.

aa uz jsem na to prisel :D klic je v tom portale ozivovani mrtvol :D pac jedine tak po hlavnim boji rychle obnovim sily na ty dva co na me jedou :D
xmajl
 
Příspěvky: 8
Registrován: pon led 02, 2012 11:47 am

Re: kampan za mrtvoly

Příspěvekod hnusák » pon led 09, 2012 8:53 am

zdravím,
vposlední misi za nekro nevím co udělat s tím složeným diskem. Získal jsem vše a ve statusu v úkolu bylo dojít s diskem k ASHiině slze, ale fakt nevím co s tím. Ve měst nic nepostavím a fakt nevím, co s tím mám dělat.
hnusák
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon led 09, 2012 8:50 am

Re: kampan za mrtvoly

Příspěvekod Dave_Jame » pon led 09, 2012 9:03 am

když jsi složil disk, zaměřila se ti kamera na jedno místo na mapě, a na minimapě se ti objevil signál který ti ukazoval kde je slza. Pokud si to nepamatuješ, zmáčkni O a prozkoumej místa která jsou označená žlutým křížkem pro "lokace spojené s úkoly)".
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Uživatelský avatar
Dave_Jame
Redaktor
 
Příspěvky: 1299
Registrován: ned lis 05, 2006 11:28 am

POMOC PROSÍM

Příspěvekod LessonD » pon led 09, 2012 12:57 pm

Hraju kampan za nemrtvé první misi z ničeho nic mam - 12512 jednotek prosím porad te mi to mam dělat zkousel jsem znova načíst ale nejde :( PROSÍM POMOC
LessonD
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon led 09, 2012 12:56 pm

Re: kampan za mrtvoly

Příspěvekod Dave_Jame » pon led 09, 2012 2:20 pm

Nahrát hru, před posledním týdnem kdy se chyba vyskytla a doufat že se neobjeví.. p.s. nebyla tato chyba odstraněna v 1.2 patchy (jinými slovy podezření že máš pirátskou verzi)
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Uživatelský avatar
Dave_Jame
Redaktor
 
Příspěvky: 1299
Registrován: ned lis 05, 2006 11:28 am

kampan za mrtvoly - 4.mise

Příspěvekod Morrigan » pát srp 10, 2012 10:24 am

Ahoj, nemáte prosím někdo nějaký tip na to, jak obsadit hrady chaosu? já jakmile jeden obsadím, tak mi ho hned jedou dobýt zpátky a já se tak nemůžu z toho hradu hnout. :?
Morrigan
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte lis 08, 2011 9:17 am

Re: kampan za mrtvoly

Příspěvekod Dave_Jame » pát srp 10, 2012 5:41 pm

Poslední mise a nemrtvé je celkem jednoduchá jakmile na ni najdeš klíč.
Ten se skrývá v tom, správně využívat svého hrdinu a městské brány.

Základ je mít dobře vycvičenou Anastázii a neztrácet čas. Hned první týden dobít jen doly v okolí hradu a hned jít a jeden z prvních nepřátelských hradů. Oni by ještě neměli mít takovou armádu a síla Anastázie samotné by měla stačit na to, aby jsi se ho zmocnila. Osobně začínám hru tím, že se zmocním hradu vlevo od mého počátečního.

V tomto hradu počkej maximálně do začátku nového týdne, ale musíš udělat následující 3 věci.
1: samozřejmě město démonu konvertovat
2: postavit portál level 2 ve městě démonů, nikoliv ve svém hlavním
3: Prozkoumat od obou svých měst takovou oblast, aby jsi věděl alespoň tah dopředu, že na tebe jde nepřítel.

S novou armádou se potom vydej na první podzemní hrad, aby jsi jim odřízl jednu ze stran. Můžeš ze začátku kašlat na pevnosti, tvůj hrdina by měl být stále dost silný aby porazil i silnější armády.

Pokud však uvidíš, že se ti k hradům blíží útočník, okamžitě se k vrať. a ubraň ho. Měl by jsi mít pak cca 1 týden klid (z této strany.)
Jakmile budeš mít první podzemní hrad zničený, je načase pokračovat v tomto směru, tak aby jsi dokončil první půlkruh. Pak se jen ze svého původního hradu vydáš druhým směrem dokud ti zůstane jen hrad za středovým neutrálním územím. Pak už je hra jednoduchá.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Uživatelský avatar
Dave_Jame
Redaktor
 
Příspěvky: 1299
Registrován: ned lis 05, 2006 11:28 am

Re: kampan za mrtvoly

Příspěvekod Morrigan » pát srp 10, 2012 6:45 pm

Díky za radu :) snad se konečně pohnu z místa
Morrigan
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte lis 08, 2011 9:17 am

Re: kampan za mrtvoly

Příspěvekod StrYkeX » sob pro 29, 2012 10:08 pm

Nemáte nějaké tipy jak lépe zvládnout třetí misi? :D
Uživatelský avatar
StrYkeX
 
Příspěvky: 46
Registrován: pát pro 28, 2012 7:25 pm

Re: kampan za mrtvoly

Příspěvekod Dave_Jame » sob pro 29, 2012 11:21 pm

Nenaštvat skřety. Nechat je pasivní co nejdéle a prvně vyřešit démony.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Uživatelský avatar
Dave_Jame
Redaktor
 
Příspěvky: 1299
Registrován: ned lis 05, 2006 11:28 am

Re: kampan za mrtvoly

Příspěvekod Shade3 » ned pro 30, 2012 11:51 am

Ech...já to udělal přesně naopak...ale zdálo se mi to lepší :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Shade3
 
Příspěvky: 380
Registrován: pon led 02, 2012 8:39 pm

Re: kampan za mrtvoly

Příspěvekod StrYkeX » ned pro 30, 2012 1:40 pm

Neotevřel jsem bránu k orkům a celou misi jsem dokončil úplně bez problému :D To byla hodně dobrá rada, díky..
Uživatelský avatar
StrYkeX
 
Příspěvky: 46
Registrován: pát pro 28, 2012 7:25 pm

Předchozí

Zpět na Nekropole

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron