Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Units: Vampire / Vampire lord

„Život je změna, chaos, hnus a utrpení. Smrt je klid, řád a nekončící krása."

Re: Units: Vampire / Vampire lord

Příspěvekod concobara » úte lis 08, 2011 3:58 pm

Exter999 píše: ...
Jinak,kdyz hrajete custom game za necro,tak mate taky na vyber jen ze dvou hrdinu??:)


Hrdiny si můžeš upravit v Oltáři, když děláš dynasty hrdiny pak tam budeš mít na výběr to co jsi si vytvořil... Takže buď jdi online nebo pokud jsi online tak si kup originálku :)
concobara
 
Příspěvky: 179
Registrován: pon zář 12, 2011 9:20 am

Re: Units: Vampire / Vampire lord

Příspěvekod Exter999 » stř lis 09, 2011 6:23 pm

Origoska bude k vanocum.:-)
Jeste se chci zeptat: 1)Pokud chci hrat cestu krve a behem bitvy zahraju blood kouzlo,tak se mi pricte tolik bodu krve,kolik stoji to kouzlo??:-)

2)Ma smysl davat v abillity tree "dark magic" ??Nebo to neni zase az tak poznat?:-)
Exter999
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon zář 19, 2011 12:50 pm

Re: Units: Vampire / Vampire lord

Příspěvekod Dave_Jame » stř lis 09, 2011 6:29 pm

Exter999 píše:Origoska bude k vanocum.:-)
Jeste se chci zeptat: 1)Pokud chci hrat cestu krve a behem bitvy zahraju blood kouzlo,tak se mi pricte tolik bodu krve,kolik stoji to kouzlo??:-)

2)Ma smysl davat v abillity tree "dark magic" ??Nebo to neni zase az tak poznat?:-)


Add. 1: Za použití schopnosti slz nebo krve dostaneš vždy jen 1 bod v dané reputaci

Add 2: Temna magie je relativně silná, ale v rámci kampaně bych doporučoval dát pár bodu i do jiných.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Uživatelský avatar
Dave_Jame
Redaktor
 
Příspěvky: 1299
Registrován: ned lis 05, 2006 11:28 am

Re: Units: Vampire / Vampire lord

Příspěvekod kiliroy » stř lis 09, 2011 6:37 pm

Co se toho týče, chtěl bych vědět jestli si dáváte body do pasivních schopností jako zvýšení nějakého atributu (útok, síla kouzel atd....), nemyslím ted zvýšení útoku o x procent v jistých situacích - to jsou moje nejoblíbenější xD. Jde o to že za mága mám už vše aktivní co potřebuju tak na 19 úrovni a pak už se mi nechce u kouzelníka kupovat nějaké kouzlo co bych nepoužíval, tam se ale pak dá vzít něco s bojovnicých schoností. Zatímco u bojovníka si už na 20. úrovni nevím rady a napadjí mě jenom schopnosti, jako útok, obrana.

A chtěl jsem se zeptat jestli můžu vysát život s temného elementála? Je živý, ale imunní proti temné magii...

A víte někdo kolik % vysává upír a (ne moc dobrý překlad!!) upíří lord (proč né pán upírů :roll: ?)?
:(
Uživatelský avatar
kiliroy
 
Příspěvky: 445
Registrován: pát srp 12, 2011 11:30 am

Re: Units: Vampire / Vampire lord

Příspěvekod Altair8 » stř lis 09, 2011 6:45 pm

Pokud to od bety nezměnili tak normální upír saje 15% a vylepšený 20%

Jinak k té reputaci, v kampaních jsem dostával za použití kouzel dané cesty v boji 1 bod, ale v normálních mapách (a myslím i v multiplayeru) 3 body...čím to ?
Altair8
 
Příspěvky: 182
Registrován: úte úno 09, 2010 4:01 pm

Re: Units: Vampire / Vampire lord

Příspěvekod kiliroy » stř lis 09, 2011 7:07 pm

Nebude to tím že jsi nastavil rychlejší získávání zkušeností? Tím se zvýší i získané body reputace.
:(
Uživatelský avatar
kiliroy
 
Příspěvky: 445
Registrován: pát srp 12, 2011 11:30 am

Re: Units: Vampire / Vampire lord

Příspěvekod Exter999 » stř lis 09, 2011 7:13 pm

Dave_Jame píše:
Exter999 píše:Origoska bude k vanocum.:-)
Jeste se chci zeptat: 1)Pokud chci hrat cestu krve a behem bitvy zahraju blood kouzlo,tak se mi pricte tolik bodu krve,kolik stoji to kouzlo??:-)

2)Ma smysl davat v abillity tree "dark magic" ??Nebo to neni zase az tak poznat?:-)


Add. 1: Za použití schopnosti slz nebo krve dostaneš vždy jen 1 bod v dané reputaci

Add 2: Temna magie je relativně silná, ale v rámci kampaně bych doporučoval dát pár bodu i do jiných.


Spatne sem to napsal.:-)Zajimalo me,jestli ma smysl u dark magic pridavat jeste ty 3 body k magii.:-)
Exter999
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon zář 19, 2011 12:50 pm

Re: Units: Vampire / Vampire lord

Příspěvekod Dave_Jame » stř lis 09, 2011 7:39 pm

Altair8 píše:Pokud to od bety nezměnili tak normální upír saje 15% a vylepšený 20%

Jinak k té reputaci, v kampaních jsem dostával za použití kouzel dané cesty v boji 1 bod, ale v normálních mapách (a myslím i v multiplayeru) 3 body...čím to ?


ne rychlejším nastavením rychlejších zkušeností to nebude. Jde o herní mechanizmus. Krev i zkušenosti jsou nastaveny tak, aby byly zajímavé po dobu kampaně, která má 4 mapy, aby zůstal zachován postup i v klasických mapách, je při hraní klasických map zpanutý automatický modifikátor zkušeností a reputace který jejich příjem strojnásobý.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Uživatelský avatar
Dave_Jame
Redaktor
 
Příspěvky: 1299
Registrován: ned lis 05, 2006 11:28 am

Re: Units: Vampire / Vampire lord

Příspěvekod kiliroy » stř lis 09, 2011 7:59 pm

Tak jaktoze jsem na Mape kde jsem nastavil max. rychlost jsem v boji dostal snad 5 bodů za kouzlo a na mapě když jsem pronásledoval, tak jsem dostal 36 krve? (nevím jestli jsou ty čísla správně ale přibližně ano a krve jsem získal určitě přes 30
:(
Uživatelský avatar
kiliroy
 
Příspěvky: 445
Registrován: pát srp 12, 2011 11:30 am

Re: Units: Vampire / Vampire lord

Příspěvekod Altair8 » stř lis 09, 2011 8:07 pm

Aha dík za objasnění :)

Exter999 Určitě se to vyplatí, zesílí to kouzla temné magie a zvýší poškození jednotek s útokem temnou magií (duch,lich,pavoučice) ;)
Altair8
 
Příspěvky: 182
Registrován: úte úno 09, 2010 4:01 pm

Re: Units: Vampire / Vampire lord

Příspěvekod Exter999 » stř lis 09, 2011 10:22 pm

Diky!:-)
Exter999
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon zář 19, 2011 12:50 pm

Re: Units: Vampire / Vampire lord

Příspěvekod Thelvyn » čtv lis 10, 2011 11:24 am

kiliroy píše:Tak jaktoze jsem na Mape kde jsem nastavil max. rychlost jsem v boji dostal snad 5 bodů za kouzlo a na mapě když jsem pronásledoval, tak jsem dostal 36 krve? (nevím jestli jsou ty čísla správně ale přibližně ano a krve jsem získal určitě přes 30

Souhlas, jednak možná dostaneš všeobecně víc už jenom tím že hraješ klasickou mapu, ale má vliv i rychlost získávání zkušeností.
Jinak, to omezení v kampani je stejně slabý, už někdy za polovinou druhé mapy za lidi jsem měl maximálku za slzy.
Thelvyn
 
Příspěvky: 75
Registrován: úte srp 23, 2011 9:51 am

Re: Units: Vampire / Vampire lord

Příspěvekod MINOTAUR » čtv lis 10, 2011 12:02 pm

Ja som mal 1. level reputácie vždy v prvom kole a 2. level až v treťom alebo až štvrtom kole.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
Uživatelský avatar
MINOTAUR
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned led 04, 2009 4:23 pm
Bydliště: Ur-Hekal

Re: Units: Vampire / Vampire lord

Příspěvekod Robertosom » pon led 23, 2012 9:18 pm

Upíri sú slabší, ale netradične má nekro silných strelcov - spriadačky plus lichovia, no a rátajú sa aj oštepári. Ale upíri sú ešte super oproti tým oštepárom, tí sú fakt tragický, o to viac v porovnaní napríklad so strelcami z kuše čo je akoby iná kategória.
Robertosom
 
Příspěvky: 36
Registrován: pát čer 03, 2011 8:58 pm

Předchozí

Zpět na Nekropole

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron