Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Necromancer (reputace, magie)

„Život je změna, chaos, hnus a utrpení. Smrt je klid, řád a nekončící krása."

Necromancer (reputace, magie)

Příspěvekod Awae » sob říj 22, 2011 5:50 pm

Zdravím,
chtěl bych si nechat poradit ohledně necromancerů, zda je výhodnější reputace "krev" či "slzy" a to samé s kouzly, jakou zvolit magii popřípadě, do čeho dávat body za levely, díky.
Awae
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob říj 22, 2011 5:42 pm

Re: Necromancer (reputace, magie)

Příspěvekod Dead_MAX » ned říj 23, 2011 3:40 pm

Pokud chceš mojí strategii "Gigantická a nesmrtelná armáda", která téměř nikdy nemá ztráty a pokud ano tak si je ihned koupíš zpět přes tu oživovací budovu tak v základě to vypadá jak jsem napsal v obecném topicu.

Tato strategie ti umožňuje beze ztrát porazit i klidně 5x větší armádu (ne-li víc), ale bitvy nejsou nejrychlejší.

Základem jsou spelly Regenerace, lifesteal a správné načasování používání healů od duchů a necromancie...Rozepíšu to víc pokud tě to bude zajímat.

Edit: A hlavně si načtu svůj save s necromancerkou, abych viděl co všechno jsem jí dal.
Dead_MAX
 
Příspěvky: 32
Registrován: úte říj 18, 2011 2:52 pm

Re: Necromancer (reputace, magie)

Příspěvekod Bušák » pon říj 24, 2011 8:06 pm

Já jsem dal anastasii blesk a bez problémů jsem porážel nepřátele na smrtící. později jsem ji naučil i vyvolání elementála temnoty, což mi pomáhalo, když už byly počty vojáků tak vysoký, že blesk nestačil... není to ani o tom, že by sis vybral slzy nebo krev a určitá kouzla. Prostě si vybírej spontáně a kombinuj v bojích, tak jak ti to nabídne situace. Uvidíš, že to půjde a bde tě to i víc bavit, než když se budeš řídit podle návodu, co ti tu někdo napíše :)
Uživatelský avatar
Bušák
 
Příspěvky: 456
Registrován: úte srp 05, 2008 11:36 am
Bydliště: České Budějovice

Re: Necromancer (reputace, magie)

Příspěvekod Awae » úte říj 25, 2011 7:18 am

Bušák píše:Já jsem dal anastasii blesk a bez problémů jsem porážel nepřátele na smrtící. později jsem ji naučil i vyvolání elementála temnoty, což mi pomáhalo, když už byly počty vojáků tak vysoký, že blesk nestačil... není to ani o tom, že by sis vybral slzy nebo krev a určitá kouzla. Prostě si vybírej spontáně a kombinuj v bojích, tak jak ti to nabídne situace. Uvidíš, že to půjde a bde tě to i víc bavit, než když se budeš řídit podle návodu, co ti tu někdo napíše :)

Jasně to chápu, ale já mam zase takové nutkání se radši zeptat, protože si něco naklikám a kolikrát si říkám jestli to není blbost, zda-li se mi to vůbec vyplatí atd.. to už se mi také podařilo, například s tím, že jsem si dal za svatyni magii vody a země a u obou jsem si úplně zbytečně dal ten štít a jiné excelentní výkony :)
Awae
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob říj 22, 2011 5:42 pm

Re: Necromancer (reputace, magie)

Příspěvekod Bušák » úte říj 25, 2011 8:27 pm

Nemyslím si, že by něco bylo zbytečné. Když to v té hře je, musí to mít i svůj důvod. Já se snažím s každým hrdinou najít jinou taktiku a jiné schopnosti, i když je fakt, že blesk jsem měl zatím u všech nehledě na to zda jsem hrál za mága nebo bojovníka. Je to prostě taková záchrana.
Uživatelský avatar
Bušák
 
Příspěvky: 456
Registrován: úte srp 05, 2008 11:36 am
Bydliště: České Budějovice

Re: Necromancer (reputace, magie)

Příspěvekod kiliroy » čtv říj 27, 2011 10:01 pm

Tak jsem dohrál 2. misi za nekromanty a bylo to fakt utrpení udělat tu 15. úroveň, ale nakonec se mi to povedlo. Já jedu krvavého mága, důležitá kouzla jsou Blesk, Imploze, Časový zámek, Teleportace (pro mě asi nejlepší kouzlo co se týče nekromantů, protože stačí poslat ghůla k nějakému nepřátelskému střelci, obklíčí ho nepřátelé a pak akorát healujete duchama), Pán loutek a i když né tak důležité tak se také občas hodí hromadné zpomalení. Pak samozřejmě regenerace, lifesteal. Také doporučuji osvícení, logistiku a tu věc jak vám vylepší střelce. Věci do 5. úrovně by měli podle toho co jsem napsal stát asi 10 bodů. Já jsem na 13. úrovni přestal používat ty body a pak jsem si po dosažení patnáctky dal rovnou Teleportaci, Pána loutek a Implozi, to si ale myslím byla chyba, protože má přibližně stejný damage jako blesk a zatím jsem nepotřeboval nevyléčitelné poškození.
Naposledy upravil kiliroy dne pát lis 11, 2011 8:09 pm, celkově upraveno 1
:(
Uživatelský avatar
kiliroy
 
Příspěvky: 445
Registrován: pát srp 12, 2011 11:30 am

Re: Necromancer (reputace, magie)

Příspěvekod Exter999 » pát lis 11, 2011 10:14 am

Ja bych mel stejnou otazku.:-)

Ted sem hral custom game proti tvrzi.Jejich Hero mel o jeden level vic nez muj necromancer a dostal sem hrozne naprdel.:( Ai melo Might hera a ja Magic. Proste me tou silou znicil.:(

Jaky kouzla davate,kdyz hrajete Magic hera??:-)
Exter999
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon zář 19, 2011 12:50 pm

Re: Necromancer (reputace, magie)

Příspěvekod concobara » pát lis 11, 2011 11:36 am

Exter999 píše:Ja bych mel stejnou otazku.:-)

Ted sem hral custom game proti tvrzi.Jejich Hero mel o jeden level vic nez muj necromancer a dostal sem hrozne naprdel.:( Ai melo Might hera a ja Magic. Proste me tou silou znicil.:(

Jaky kouzla davate,kdyz hrajete Magic hera??:-)


Hmm za necromancera proti tvrzi je hned několik ideálních kouzel. Pro začátek třeba vysátí žívota. klidně v mass formě a navybraného bojovníka pak normálně ať se pořádně léčí... Tvrz má všechny "živé" takže tímhle kouzlem ti budou pěkně přibývat padlí. Dále Mass Weakness ať mu oslabíš jeho opravdu hodně silné útoky a Mass nevím název kouzlo, které snižuje defense. Tím jeho jednotky "zbavíš" výhod, které mají z toho, že jim hero přidává útok i obranu a pak už jen vhodně používej nekromancii a duchovo léčení. Pokud jsi na vyšším lvl pak puppet master nebo časový zámek...t jsou taky lahůdky ;). Postarej se ať máš na ty kouzla dost many a je to. No a pokud ti na nějaké jiné kouzlo zbyde čas tak super se dá použít kouzlo Zmrzlá země z magie vody nebo něcjaké požehnání zranění z magie ohně popřípadě regenrace od magie země...to už záleží na tvojem stylu. Ale nebrań se tomu , že dá svému mágovi nějaké pasivní schopnosti z "might" skillu... Ghůl a Lamasu jsou hodně solidní bijci a upír může bránit ty tři střelce vzadu...zatímco duch supportuje střed... Prostě nekromanti jsou doslova lahodní :)
concobara
 
Příspěvky: 179
Registrován: pon zář 12, 2011 9:20 am

Re: Necromancer (reputace, magie)

Příspěvekod morf » pát lis 11, 2011 2:37 pm

Rozhodně se zásobit manou (také později používat kouzla na čerpání many od nepřítele) a používat vhodnou kombinaci kouzel Pán loutek, časový zámek, zkamenění. (časový zámek raději použijte až když máte některou silnou nepřátelskou skupinu v blízkosti vašich jednotek, abyste ho mohli co nejrychleji ubít, aniž by vám oplatil, naopak zkamenění se hodí na začátek pro nepřátelské střelce, pán loutek je také pěkné kouzlo :)).

Jaké kouzlo použít jako první nebo radši chvilku vyčkávat na závěr prvního kola podle vývoje situace. Záleží na stavech armád. Jako necroman, hrát rozhodně defenzivně v tom boji a snažit se ustřílet co nejvíc lichama, ti jsou bezkonkurenční (ale zranitelní), a taky samozřejmě snovačkami.

Ze začátku kola nepříteli nějak vyřadit kentaury (zkamenění, pán loutek) nebo také se někdy hodně hodí vyvolání temného elementála k nepřátelským střelcům.

Poté se hodně hodí používat výkřiky (okamžité hraní vybranou jednotkou, nebo zvýšení iniciativy a rychlosti).

Když jsem hrál první kampaň za necro - Mág Anastazie, tak jsem si ty kouzla velmi užíval a myslel jsem si, že Mág je prostě nepřemožitelný, ale jak jsem hrál potom i za bojovníka, tak jsem zjistil, že i ten má velmi velmi dobré vlastnosti, takže zatím považuji Mág vs. Bojovník za vyrovnané. Vše je jen a správné používání schopností či kouzel.
morf
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát lis 04, 2011 9:04 am

Re: Necromancer (reputace, magie)

Příspěvekod morf » pát lis 11, 2011 2:44 pm

Za Azyl bych asi vždy hrál za bojovníka, pokud dáte světlicím hned ze začátku bojovnou vlastnost (nevím jak se jmenuje), kde je nakreslená taková trubka - zvyšuje rychlost +2 a za každý překročený čtverec přidává myslím nějaký bonus k útoku. Když k tomu máte ještě Rozseknutí (možná se pletu, ale mělo by to být, že první skupina, která zabije úplně jinou nepřátelskou skupinu, hraje znovu), tak hned na začátku můžou světlice zabít 2 nepřátelské skupiny, pokud jsou dostatečně silné.

Pokud má ještě bojovník schopnosti dřívějšího oplácení po dobu prvních 3 kol, tak není co řešit.

Bohužel ta schopnost zvyšování útočného bonusu za každý překročený čtverec mi nějak nefunguje u pekelníků :(, tam by se zase výborně hodil pro démony.
morf
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát lis 04, 2011 9:04 am

Re: Necromancer (reputace, magie)

Příspěvekod Robertosom » pon led 23, 2012 8:50 pm

Ja som hral kampaň za nekro a zvolil som si krv.
Nie že by to bolo také dôležité, skôr len pocitovo, lebo kúzla aj tak fungujú aj také aj onaké, jedinú výhodu to má že keď kúzlite len z jednej školy tak o to skorej získate levely na reputácií a v mojom prípade prekliatie. To je veľmi dobrá schopnosť hlavne proti jednotkám bez herov, proti démoním hrdinom ktorí majú nejakú tú magickú odolnosť to neni taká šupa akú som čakal, ale aj tak poteší.

V zásade som išiel podobnú stratégiu aké sa tu píšu v návodoch, ale vykašľal som sa na "slzavé" spely regenerácie a pod. a zameral som sa len na temnú mágiu cesty krvi a posiloval ju pomocou základnej mágie a šlo to v pohode, hromadné vysatie života keď má hero vysokú silu čarovania celkom postačí a hromadná agónia v kombinácií s posílením jej damage z cesty krvi tiež, stredná náročnosť ale hrám offline, takže bez lvl zbrane dynastie a bonusov do začiatku.

Odporúčam pri oživovaní padlých armád cez dspektrá uprednostniť ekonomické zmýšľanie pred srdiečkom a oživiť tie drahšie jednotky a ten zvyšok potom za lacnejší peniaz oživiť v meste.

Inak Anastázia bezkonkurenčne u mňa najhoršia z necro herov heroesov, ona ani nechcela byť nekromantkou, ani v sebe nemá temnotu, ona k tomu bola chúďa rozcitlivené nevinné dotlačená :roll: Zlatý Markal
Robertosom
 
Příspěvky: 36
Registrován: pát čer 03, 2011 8:58 pm


Zpět na Nekropole

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron