Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Jednotky Nekro:Co vy na ně, Jak se vám líbí, a která je nej.

„Život je změna, chaos, hnus a utrpení. Smrt je klid, řád a nekončící krása."

Jednotky Nekro:Co vy na ně, Jak se vám líbí, a která je nej.

Příspěvekod Dave_Jame » pát lis 04, 2011 10:20 am

Zde se můžete bavit o jednotkách Nekropole.

Co se vám líbí, co by jste naopak změnily, a která se vám zdá nejdůležitější.

Zároveň zde můžete pokládat libovolné otázky k tématu nebo rady, tipy a strategie jak je nejlépe využít.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Uživatelský avatar
Dave_Jame
Redaktor
 
Příspěvky: 1299
Registrován: ned lis 05, 2006 11:28 am

Re: Jednotky Nekro:Co vy na ně, Jak se vám líbí, a která je

Příspěvekod lucius » pát lis 04, 2011 3:32 pm

Lich je super

Sklamal mě upír

Jinak oživování jednotek to nejlepší co může být
Uživatelský avatar
lucius
 
Příspěvky: 14
Registrován: pon říj 17, 2011 9:15 am

Re: Jednotky Nekro:Co vy na ně, Jak se vám líbí, a která je

Příspěvekod zdenek000 » pát lis 04, 2011 4:52 pm

Pro mě jsou jednotky nekropole boží. Nejvíc se mi líbí přadlena osudu a lich. Základní jednotky jsou taky dobrý.Duchové jsou hezčí než předchozích dílech,ale jediná jednotka která se mi nelíbí a přijde mi docela slabá je lamasu.Tuhle jednotku moc nemusim asi bych ji vyměnil v 5 se mi líbily bánší tak asi tak
Uživatelský avatar
zdenek000
 
Příspěvky: 66
Registrován: pon pro 06, 2010 5:09 pm

Re: Jednotky Nekro:Co vy na ně, Jak se vám líbí, a která je

Příspěvekod Safiman » pát lis 04, 2011 5:08 pm

Já sem si moc oblíbil ghůla, konečně použitelná jednotka a ne jak zombík z pětek, ikdyž to zase byl pěknej masovej štít:D ale ten vylepšenej ghůl jak v podstate přebehne celou mapu a zranění taky nemá špatny...prostě nádhera:D dokud nemmám dost upírů tak je to moje hlavní jednotka...potom samozřejmě Lich u kterýho mě mrzí že nemá ůtok jako dřív, ale to částečný léčení a síla to vynahrazuje...u duchů mi chybí ta šance na minutí, ale když maj sníženou utrženou dmg tak proč ne, navíc to léčení s útokem všude okolo je nádherný:D hlavní moje taktika je na začátku poslat ghůla/upíra do co největšího davu a pak ho jen léčit:D jinak ostatní jednotky nejsou špatný, ale tyhle používám nejčastějc...
Safiman
 
Příspěvky: 14
Registrován: úte čer 28, 2011 6:44 pm

Re: Jednotky Nekro:Co vy na ně, Jak se vám líbí, a která je

Příspěvekod kiliroy » pát lis 04, 2011 5:39 pm

Ja to stavím na ghůlech, duchách a lichech. Později dost používám přadleny. Upíra dám většinou před licha vedle přadleny, které dám na spod. Od nich posuny kostlivce asi tak o 2-3 pole do středu, společně s upírem mi pak aktivně brání ty 2 důležité střelce. Potom ghůly do předu jak jen to jde a léčit, léčit, léčit a do toho ještě lifesteal.

Moc se mi nelíbi upíři (po grafické stránce jsou ovšem úchvatní, nebojím se říci že nejlépe spracována jednotka ze všech!!!). Vysávají asi jenom 15-20%. U vylepšených se to myslím trochu zvedne ale ne o moc. A je jasné že to je jednotka na chránení střelců a jelikož nepřítel raději než na střelce zaútočí ta jednotku poblíž a střelce pouze blokuje, tak by se jim alespoň takové neomezené vracení úderů hodilo. Samozřejmě bych zvýšil vysávání u nevylepšených alespoň na 40= a au vylepšených nejméně na 50%.

Za lamsu jsem zatím moc nehrál, jenom trochu ve vlastní hře, takže soudím podle toho co s nimi provádí nepřítel. Ale jako sorry ale když mi 70 ghůlů u magickho hrdniny dokáže sejmout 15 Lamasu u ebenového rytíře, tak mi to příjde opravdu hodně. Snižují teda život ale toho jsem si moc nevšimnul, asi moje chyba.

Snovačky mi příjdou a to hlavně nižším počtu docela silné, jenom škoda že ta změna podoby trvá až na konec kola a nemlžete nijak nastavit aby jste začínali tou či onou podobou.

Kostlivci mají smysl hlavně při ochraně zbylých 2 střelců. Počítač s nimi tak nejak nepočítá takže tím jejich útokem prakticky zabráním jednotce aby udělala nějaký významný tah. Na dálku je to samozřejmě odpad, ovšem počítač vám do nich nejde tak es dá nastřádet slušné množství. A když už jich máte 600 a napálí to do někoho zblízka je to znát. Možná bych jim zvýšil útok na úkor jejich zdarví. Pčecejenom vypadají tak nějak křehce.

EDIT: nej je samozřejmě ghůl.
:(
Uživatelský avatar
kiliroy
 
Příspěvky: 445
Registrován: pát srp 12, 2011 11:30 am

Re: Jednotky Nekro:Co vy na ně, Jak se vám líbí, a která je

Příspěvekod Bušák » pát lis 04, 2011 6:09 pm

Mezi nemrtvýma nemám ani své favority, jednotky se mi líbí všechny a skvěle se doplňují. Útok stavený na ghůlech a no i upírech + lamasu, podpora střelců, kterých je dost a duch léčitel.
Uživatelský avatar
Bušák
 
Příspěvky: 456
Registrován: úte srp 05, 2008 11:36 am
Bydliště: České Budějovice

Re: Jednotky Nekro:Co vy na ně, Jak se vám líbí, a která je

Příspěvekod Altair8 » pát lis 04, 2011 8:57 pm

Nemrtví mi s tím léčením přijdou teda hodně silní, nejvíce se mi líbí pavoučice,lamasy a lichové a vzhledově taky kostlivci :D Lamasy se hodí do větších bitev, snížení životů nepřítele je fakt mazec a pavoučice jsou nejsilnější střelci vůbec...trošku mi chybí smrtky z H5, ale celkově se jim nemrtví hodně povedli :)
Altair8
 
Příspěvky: 182
Registrován: úte úno 09, 2010 4:01 pm

Re: Jednotky Nekro:Co vy na ně, Jak se vám líbí, a která je

Příspěvekod kiliroy » sob lis 05, 2011 10:27 am

Tak jsem si zahrál už snad proti všem národům a zatím jsem všechno vyhrál,,, Asi mi prostě sedí.

EDIT: Ted jsem si vzpomnel ze asi proti tvrzy jsem nehrál a ta je taky dost slušná, tak jdu na to!
:(
Uživatelský avatar
kiliroy
 
Příspěvky: 445
Registrován: pát srp 12, 2011 11:30 am

Re: Jednotky Nekro:Co vy na ně, Jak se vám líbí, a která je

Příspěvekod Caius » pon lis 14, 2011 8:35 pm

Tak za mě se mi za tuto frakci hraje zatim nejlepe. Potěšily lamasy (ty potvory mne zaujaly už z artworků), naopak upír mi přijde slabý - do obrany se nehodí, do útoku se nehodí. U snovaček oceňuji originalitu jednotky, schopnosti a univerzálnost. Jinak celkově se vzhledově jednotky nekropole hodně povedly a například lamasu nebo pavoučice jsou vazne podarene.
Elfové zničí každého, kdo se opováží vztáhnout ruku na Irollanské hvozdy!
Uživatelský avatar
Caius
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned zář 30, 2007 1:43 pm
Bydliště: Irollanské hvozdy

Re: Jednotky Nekro:Co vy na ně, Jak se vám líbí, a která je

Příspěvekod Mattaaa » pát lis 25, 2011 12:21 pm

Přadlena osudu je bezkonkurenčně nejlepší jednotka. se správnými skilly a kouzly stačí mít v armádě jen ji a porazíte bez ztrát i mnohem silnější armády. na druhém místě jsou upíři, pak lichové, duši a ghulové, kostlivci a lamasu je u mě zbytečná jednotka.
Moje taktika při hraní proti počítači: první cíl je nakoupit upíry, chodím jen s nimi, s jejich skillem 'nedostatek času' a mými kouzly 'Vysávání života' a 'kamenná kůže' a 'regenerace' případně 'spěch' při boji se střeleckými jednotkami. Ze začátku to stačí na většinu armád. Snažím se co nejdřív koupit Přadleny osudu, a až je mám, chodím jen s nimi se stejnou taktikou jako u upírů. s tím rozdílem že přadleny jsou mnohem silnější a můžou útočit i na dálku, skvělá jednotka. Reputace Krev, hrdina Sir Jaywoods, samozřejmostí jsou skilly Protiúder, Odolnost, Běsnění, Rozseknutí a výše zmíněné kouzla...ani na hard obtížnost nemám problém porazit mnohem silnější armády. Když mám za co, samozřejmě se snažím pořídit i ostatní jednotky ale spíš jako zálohu do hradu.
Pozn. k upírům - pokud proti vám bude stát více velkých (2x2 pole) nestřeleckých jednotek, stačí si stoupnout s upírem do rožku a dávat Defend, každé kolo může utočit jen jedna jednotka která vás nezraní a oplatíte jí to, prakticky nezranitelnost. Pokud proti vám stojí malé jednotky, při stání v rožku u vás můžou být jen tři a s Nedostatkem času vás zasáhnou jen dvě, přičemž z té co útočila první se vyléčíte při oplácení. Dá se takto ustát hodně :-) A pokud je proti vám střelecká jednotka a je jen jedna, opět stačí defend a odpravíte ji postupně hrdinskými údery, ať jich je kolik chce :-) upíři nejsou vůbec slabí, navíc v kombinaci s kouzlem vysátí života! :) Upíry si můžete koupit už první týden, ve většině map to není problém! první týden máte 4, další týden 8, koupíte hradby a vylepšené upíry a máte jich 9 týdně = pohroma pro vše živé v okolí
Mattaaa
 
Příspěvky: 5
Registrován: ned úno 27, 2011 10:07 am

Re: Jednotky Nekro:Co vy na ně, Jak se vám líbí, a která je

Příspěvekod concobara » pát lis 25, 2011 12:44 pm

Mattaaa píše:Přadlena osudu je bezkonkurenčně nejlepší jednotka. se správnými skilly a kouzly stačí mít v armádě jen ji a porazíte bez ztrát i mnohem silnější armády. na druhém místě jsou upíři, pak lichové, duši a ghulové, kostlivci a lamasu je u mě zbytečná jednotka.
Moje taktika při hraní proti počítači: první cíl je nakoupit upíry, chodím jen s nimi, s jejich skillem 'nedostatek času' a mými kouzly 'Vysávání života' a 'kamenná kůže' a 'regenerace' případně 'spěch' při boji se střeleckými jednotkami. Ze začátku to stačí na většinu armád. Snažím se co nejdřív koupit Přadleny osudu, a až je mám, chodím jen s nimi se stejnou taktikou jako u upírů. s tím rozdílem že přadleny jsou mnohem silnější a můžou útočit i na dálku, skvělá jednotka. Reputace Krev, hrdina Sir Jaywoods, samozřejmostí jsou skilly Protiúder, Odolnost, Běsnění, Rozseknutí a výše zmíněné kouzla...ani na hard obtížnost nemám problém porazit mnohem silnější armády. Když mám za co, samozřejmě se snažím pořídit i ostatní jednotky ale spíš jako zálohu do hradu.
Pozn. k upírům - pokud proti vám bude stát více velkých (2x2 pole) nestřeleckých jednotek, stačí si stoupnout s upírem do rožku a dávat Defend, každé kolo může utočit jen jedna jednotka která vás nezraní a oplatíte jí to, prakticky nezranitelnost. Pokud proti vám stojí malé jednotky, při stání v rožku u vás můžou být jen tři a s Nedostatkem času vás zasáhnou jen dvě, přičemž z té co útočila první se vyléčíte při oplácení. Dá se takto ustát hodně :-) A pokud je proti vám střelecká jednotka a je jen jedna, opět stačí defend a odpravíte ji postupně hrdinskými údery, ať jich je kolik chce :-) upíři nejsou vůbec slabí, navíc v kombinaci s kouzlem vysátí života! :) Upíry si můžete koupit už první týden, ve většině map to není problém! první týden máte 4, další týden 8, koupíte hradby a vylepšené upíry a máte jich 9 týdně = pohroma pro vše živé v okolí


Tak to je hodně zajímavý nápad a snad poprvé co slyším, že někdo ty upíry nějak smysluplně využil :)
concobara
 
Příspěvky: 179
Registrován: pon zář 12, 2011 9:20 am

Re: Jednotky Nekro:Co vy na ně, Jak se vám líbí, a která je

Příspěvekod MINOTAUR » pát lis 25, 2011 4:17 pm

Každá jednotka je dobrá len ju treba vedieť využiť. Ja som s upírom nemal v H6 nikdy problém.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
Uživatelský avatar
MINOTAUR
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned led 04, 2009 4:23 pm
Bydliště: Ur-Hekal

Re: Jednotky Nekro:Co vy na ně, Jak se vám líbí, a která je

Příspěvekod Bušák » pát lis 25, 2011 4:40 pm

Přesně tak, mě taktéž vyhovují všechny jednotky, jak po grafické stránce, tak po té hratelné. Jediné co mě mrzí je, že jednotky jako sláva, elementál světla, nebo duch pramene a vodní elementál mají stejné šablony. Ale využitelné jsou všechny a upír, jak už jsem zmínil byl v minulém díle silný až příliš, takhle si nemá na co stěžovat :D
Uživatelský avatar
Bušák
 
Příspěvky: 456
Registrován: úte srp 05, 2008 11:36 am
Bydliště: České Budějovice

Re: Jednotky Nekro:Co vy na ně, Jak se vám líbí, a která je

Příspěvekod Valda79 » úte pro 13, 2011 8:35 am

Já nejvíc používám Arcilicha a Spectru (samozřejmě za podpory Ghůlů a Kostlivců)
Jako nejvíc k ničemu mě připadá Lamasu a Upíři

Tkadlena osudu je sice dobrá, ale zpravidla jsem ji měl až ke konci na "dočištování" mapy a ve finálních bitvách.
VI. díl je po II. díle opět herně povedený, až na ty bugy ...
Uživatelský avatar
Valda79
 
Příspěvky: 11
Registrován: úte lis 08, 2011 8:12 am

Re: Jednotky Nekro:Co vy na ně, Jak se vám líbí, a která je

Příspěvekod jj98 » úte bře 06, 2012 8:28 pm

útok zakládám na hrobových ghůlech a upírech,které léčím duchy.zbytek odstřeluju lichama
Uživatelský avatar
jj98
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát bře 13, 2009 12:45 pm

Další

Zpět na Nekropole

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron