Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Nemůžu zvládnout první misi

„Život je změna, chaos, hnus a utrpení. Smrt je klid, řád a nekončící krása."

Nemůžu zvládnout první misi

Příspěvekod StrYkeX » pát pro 28, 2012 7:32 pm

Ahoj, teď jsem začal hrát kampan a vůbec se nemůžu dostat přes první misi Necropole, už jsem to dělal snad třikrát. Problém je v tom, že hrad, ve které je Salvator hlásí smrtící nebezpečí, ale počkat si na jednotky nemůžu, protože má protivník rychlejší produkci jednotek než já. Nemáte nějaký tipy ? Třeba mě napadlo, že bych nekonvertoval hrady (pevnosti a kasárny) na Necropolis, protože mají 4 základní jednotky. Jinak už si vážně nevím rady, vyřídil jsem protivníka na "pevnině" během chvíle, ale Salvatora prostě dát nemůžu.. Díky za rady
Uživatelský avatar
StrYkeX
 
Příspěvky: 46
Registrován: pát pro 28, 2012 7:25 pm

Re: Nemůžu zvládnout první misi

Příspěvekod Dave_Jame » pát pro 28, 2012 8:19 pm

Pokud se nepletu. máš ve hře 3 hrady, takže by jsi neměl mít problém s tím ho dříve nebo později přečíslit. Navíc když vezmu v potaz bonusové jednotky z "Masových hrobů".

Co určitě může pomoct je Elrathův plášť, který dává 10% odolnosti proti světlu (A tedy světicím a sestrám)
Samozřejmě další tvou výhodou je zbraň. Pokud to považuješ za nutné, můžeš si ji během pár dní až týdnů nechat na oficiálních stránkách hry vylepšit na vyšší úrovně (pomocí funkce Soul forge)
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Uživatelský avatar
Dave_Jame
Redaktor
 
Příspěvky: 1299
Registrován: ned lis 05, 2006 11:28 am

Re: Nemůžu zvládnout první misi

Příspěvekod StrYkeX » pát pro 28, 2012 9:06 pm

Masové hroby mi žádné bonusové jednotky nedávají? :-(
A můžu se zeptat jak ty hrady fungují? V šestce jsem začátečník. Všechny tři produkce jednotek (ze tří hradů) jdou do jednoho hradu, kde je můžu všechny najmout, je to tak?
Uživatelský avatar
StrYkeX
 
Příspěvky: 46
Registrován: pát pro 28, 2012 7:25 pm

Re: Nemůžu zvládnout první misi

Příspěvekod Dave_Jame » pát pro 28, 2012 9:24 pm

Z některých masových hrobů by jsi měl dostat bonusové jednotky (Duchy kostlivce, cca celkem 30 od kazdeho).

Produkci jednotek v H6 chápeš správně. Jako hráč máš něco jako svůj "Centrální bank" jednotek, kde se ti na začátku týdne objevují tolik jednotek, kolik je celková produkce všech tvých hradů a externích líhní. Přístup k tomuto banku máš pak ve všech svých hradech a pevnostech, vždy je tento přístup však omezen stavbami/líhněmi který jsou v hradě, popřípadě v jeho blízkosti dostupné.

Pokud máš tedy jen v 1 ze svých 3 hradů postavené vylepšené kostlivce, můžeš je vykupovat jen v něm, v ostatních bude vždy moct najmout jen obyčejné kostlivce.

Teď k celkové produkci.
To kolik jednotek se ti "urodí" záleží na tom, kolik daných staveb, externích líhní, opevnění, popřípadě dalších bonusů vlastníš.
Postavení vylepšené budovy pro danou jednotku ti nejen dovolí ji verbovat, ale také zvýší celkovou produkci dané jednotky.

Příklad (nejedná se o reálný příklad, jen o ukázku):
Základní stavba na kostlivce produkuje 4 kostlivce za týden. U hradu máš jednu externí líheň ta zvyšuje produkci kostlivců o 2. Postavíš základní pevnost (Která zvyšuje efektivitu všech budov produkujících jednotky v dané lokaci o 1) a vylepšíš budovu na kostlivce, která zvýší jejich produkci o další 4.
Celkem tedy budeš mít produkci 4+4+2+(2-3)=12-13 kostlivců/týden (budova, vylepšení, líheň, bonus za opevnění).

Logicky, I když má PC k dispozici 2 elitní jednotky, ty by jsi měl mít 2-3x příjem jednotek než on.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Uživatelský avatar
Dave_Jame
Redaktor
 
Příspěvky: 1299
Registrován: ned lis 05, 2006 11:28 am

Re: Nemůžu zvládnout první misi

Příspěvekod StrYkeX » pát pro 28, 2012 9:53 pm

Super, měl jsi pravdu :-) Díky moc, už jsem misi dokončil
Uživatelský avatar
StrYkeX
 
Příspěvky: 46
Registrován: pát pro 28, 2012 7:25 pm


Zpět na Nekropole

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron