Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

2.Misia

„Usilujeme o dokonalost v uctívání Shalassy."

Re: 2.Misia

Příspěvekod Phoenix » úte pro 06, 2011 1:15 pm

Právě jdu tuto misi. A nemám zatím problém. Hodně jsem prohledával a hodně kempoval. Takže mi narostlo dost jednotek a protivník ani moc nepřemýšlel. Tak podle mě ani moc nerostl. Po získání jižního hradu na mě přišlo pár hrdinů, ale protože já se na začátku flákal hodně po mořích tak jsem měl víc jednotek než oni. Takže pohoda beze ztrát. Pak jsem splnil úkol pro Kirina a ty dvě ďoučata. Porazil jsem Ronina, tak mám i dobrého dalšího hrdinu a dobil jsem první hrad na cestě k Hirovi. Uvidím jak to bude dál, ale zatím pohoda.
EDIT: Právě jsem to dojel a (za slzy) velmi pohodová mise. V podstatě téměř bezeztrát.
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na těžkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Uživatelský avatar
Phoenix
 
Příspěvky: 101
Registrován: pon črc 17, 2006 8:28 am

Re: 2.Misia

Příspěvekod Robertosom » pát úno 17, 2012 7:35 am

Kto má s touto misiou stále problémy, tak by som mal pár drobných rád. V prvom rade po obsadení toho prvého Hiroshiho mesta celkom dole na juhozápade nemusíte ísť hneď do toho druhého ktoré potrebujete. Ja som sa mestkým portálom vrátil na severovýchod a cestou na juh porážal slabších herov a slabo chránené hrady, bez väčších strát, tým pádom som mal potom s viac hradmi vyšší týždenný prírastok jednotiek ako súper. Zákerný je ten jednosmerný portál k žraločiemu mestu na západe, ale nechodia tadiaľ príliš silní herovia, takže tam stačí nechať aspoň nejakú armádu a upgradované hradby, PC sa následne radšej obráti na nechránené juhovýchodné mesto - tam sa musíte stihnúť teleportovať. Ak to zvládnete vyhrali ste, časom všetkých prevalcujete mohutnou armádou, kľudne aj Hiroshiho.
Robertosom
 
Příspěvky: 36
Registrován: pát čer 03, 2011 8:58 pm

Re: 2.Misia

Příspěvekod Vesy » pát úno 17, 2012 10:03 am

No, já nevím, ale za krev to byla celkem divočina... :-) Ale zábavná ;-)
Vesy
 
Příspěvky: 48
Registrován: pon říj 17, 2011 9:36 am

Předchozí

Zpět na Svatyně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron