Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

mizu-kami

„Usilujeme o dokonalost v uctívání Shalassy."

mizu-kami

Příspěvekod kiliroy » pát srp 26, 2011 9:20 pm

Tak nějak jsem nepochopil co tato jednotka vlastně dělá. Je docela silná a dost toho vydrží takže si titul elite rozhodně zaslouží ale já bych chtěl vědět co je ta její schopnost co dělá na spojeneké jednotky.
:(
kiliroy

Re: mizu-kami

Příspěvekod Altair8 » sob srp 27, 2011 8:50 am

Schopnost se jmenuje Spirit Bond a jde seslat na přátelské jednotky. Dejme příklad, že ji sešle na Kiriny. Kirin obdrží schopnosti Pain mirror ( odvrací 10% zranění zpět na útočníka ) a Lifeguard membrane ( poskytuje 15% ochranu před všemi útoky ) . Pozitivní efekty seslané na Kiriny ovlivní i Mizu-kami a naopak.
Opravdu užitečná schopnost :)
Altair8

Příspěvekod r3v3r3nd » sob srp 27, 2011 10:34 am

Altair8 píše:Schopnost se jmenuje Spirit Bond a jde seslat na přátelské jednotky. Dejme příklad, že ji sešle na Kiriny. Kirin obdrží schopnosti Pain mirror ( odvrací 10% zranění zpět na útočníka ) a Lifeguard membrane ( poskytuje 15% ochranu před všemi útoky ) . Pozitivní efekty seslané na Kiriny ovlivní i Mizu-kami a naopak.

To je trocha divna vlastnost,nie?
Vdaka tej 15perc. ochrane sice znizi damage ale s tym mirrorom superovi vratis menej damage.
Alebo je to potom tak ,ze ta ochrana je Imunita ?? Nieco ako u duchov v H5??
r3v3r3nd

Příspěvekod kiliroy » sob srp 27, 2011 3:21 pm

r3v3r3nd píše:
Altair8 píše:Schopnost se jmenuje Spirit Bond a jde seslat na přátelské jednotky. Dejme příklad, že ji sešle na Kiriny. Kirin obdrží schopnosti Pain mirror ( odvrací 10% zranění zpět na útočníka ) a Lifeguard membrane ( poskytuje 15% ochranu před všemi útoky ) . Pozitivní efekty seslané na Kiriny ovlivní i Mizu-kami a naopak.

To je trocha divna vlastnost,nie?
Vdaka tej 15perc. ochrane sice znizi damage ale s tym mirrorom superovi vratis menej damage.
Alebo je to potom tak ,ze ta ochrana je Imunita ?? Nieco ako u duchov v H5??

Já opravdu nevím, ale i kdyby to vracelo méně damae tak se to hodí.
kiliroy

Příspěvekod Altair8 » sob srp 27, 2011 5:16 pm

určitě...15% absorbce zranění se hodí vždy :)
Altair8

Příspěvekod kiliroy » sob srp 27, 2011 5:57 pm

Jej tak tato jednotka kdyby uměla střílet tak je to masakr. I tak mi příjde že je to hoodně silná jednotka na to že chodí 3 týdně. To samé Yuki-Onna má taky slušný damage.
kiliroy

Příspěvekod Altair8 » sob srp 27, 2011 6:26 pm

Yuki Ona je taky super, ale nefunguje jí ta její schopnost ...svým útokem má snižovat iniciativu cíle o 21 a rychlost o 1, ale s tou iniciativou se nic neděje...až to opraví v plné hře tak to bude teprv masakr :D
Altair8

Příspěvekod kiliroy » sob srp 27, 2011 9:14 pm

Nj svatyně vypadá zatím na nejsilnější národ. Jenom škoda že aby jste mohli ryhle "nabít" tu jejich rasovou schopnost, která je už na 2. stupni dost slušná, měli by jste ůtoky směřovat na jednu jednotku. To se sice někdy povede, ale někdy prostě nepřátele nemůžete ničit "one by one". I když si nejsem jistý že to v demu uplně vychytali, protože i když jsem hrál "not one by one" tak jsem každé kolo měl 1. level. A to mi příjde docela rychlé.
kiliroy

Příspěvekod Altair8 » sob srp 27, 2011 9:24 pm

Jj, s rasovkou svatyně mám taky problém, málo se nabíjí...orkové to mají za jedno kolo nabyté na 4. stupen, kdežto u svatyně někdy ani ne 1...má někdo nějaké rady ? předem dík za odpověd
Altair8

Příspěvekod kiliroy » ned srp 28, 2011 9:14 pm

Altair8 píše:Jj, s rasovkou svatyně mám taky problém, málo se nabíjí...orkové to mají za jedno kolo nabyté na 4. stupen, kdežto u svatyně někdy ani ne 1...má někdo nějaké rady ? předem dík za odpověd

Jak jsem řekl musíš je killit jednoho po druhém. Jak to píší na této stránce (teď nemyslím forům) by sis měl posílit jednu jednotku co nejvíc to půjde a pak s ní ničit jednoho protivníka po druhém, nebo jak já raději píšu protože je to kratší "one by one".
kiliroy

Zpět na Svatyně