Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

2.mise

„Usilujeme o dokonalost v uctívání Shalassy."

2.mise

Příspěvekod C_ejinka » ned dub 28, 2013 11:29 am

Ahojte. Prosím Vás když tam jdete za tím vodním drakem abyste si získali jeho přízeň, on vám zaadá úkol s těma sněhovýma pannama a vodníma pannama (nevim přesně jak tam jsou pojmenované). Jedny chtějí opravit ten jejich hrad, což dám bez problémů a ty druhý chtějí najít nějakou tu jejich vílu tuším a já netuším kde jí mám najít. Vždycky když jí začnu hledat doběhne mě ten Hiroshi? a porazí.. oproti němu mám tu armádu dost malou. Nějaké tipy prosím kde jí najít?
C_ejinka

Re: 2.mise

Příspěvekod Dave_Jame » ned dub 28, 2013 7:03 pm

Najdeš ji v jižní části mapy, musíš projít ostrovy v okolí Sněžných panen které ti ten úkol zadají.

Aby jsi se nemusela tak moc strachovat, použij k splnění tohoto úkolu vedlejšího hrdinu a hlavním chraň svá města.

Jako u všech map je tu důležité jednat rychle a nenechat svého soupeře aby si vybudoval moc velkou armádu
Naposledy upravil Dave_Jame dne ned dub 28, 2013 8:13 pm, celkově upraveno 1
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Dave_Jame
Redaktor

Re: 2.mise

Příspěvekod C_ejinka » ned dub 28, 2013 7:10 pm

Jo taaak.. no to mě nenapadlo to projet tam u nich :D děkuju :) jinak jsem holka, tak prosím nemusela :D :lol:
C_ejinka

Zpět na Svatyně