Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Patch 1.2.

Obecně k sedmému pokračování Might & Magic: Heroes od Limbic Entertainment.

Patch 1.2.

Příspěvekod Moor8 » ned lis 15, 2015 6:03 pm

Zdravím,

mám problém s instalací patche 1.2. když dám hrát hru, tak mi to napíše, že hledá aktualizace. Aktualizaci to najde a adoporučí aktualizaci. Kliknu na aktualizovat a píše mi to: Stahování 0/0 MB 0 B/s. Když kouknu do stahování, tak mi to píše: Uplay nemůže spustit stahování. Ověřte, zda je vaše internetové připojení v pořádku a zda máte dostatek místa na pevném disku a zkuste to znovu. neví někdo, kde je problém? místa na pevném disku mám 1,8 TB a rychlost připojení 2,5 MB/s

díky za rady.
Moor8
 
Příspěvky: 14
Registrován: úte kvě 21, 2013 7:34 pm

Re: Patch 1.2.

Příspěvekod Dave_Jame » pon lis 16, 2015 4:54 am

První věc co mě napadla je Firewall,, Nemůže to být tím?
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Uživatelský avatar
Dave_Jame
Redaktor
 
Příspěvky: 1299
Registrován: ned lis 05, 2006 11:28 am

Re: Patch 1.2.

Příspěvekod Moor8 » pon lis 16, 2015 3:58 pm

To jsem zkoušel a nemělo to vliv. Fakt mě ty H7 serou, samej problém.
Moor8
 
Příspěvky: 14
Registrován: úte kvě 21, 2013 7:34 pm

Re: Patch 1.2.

Příspěvekod antalyan » pon lis 16, 2015 4:05 pm

Moor8 píše:To jsem zkoušel a nemělo to vliv. Fakt mě ty H7 serou, samej problém.


Šestka byla stejná, ne-li horší. To jsou ty hry od Ubisoftu, hratelné až tak půl roku po vydání :(

Ale je tu i dobrá zpráva: ve většině recenzí a hodnocení jsou skoro jedinými negativy technická stránky hry a optimalizační problémy, čili pokud se je podaří vyladit, můžeme tu mít velmi dobrý díl :lol:
Uživatelský avatar
antalyan
 
Příspěvky: 404
Registrován: ned dub 13, 2014 10:15 am

Re: Patch 1.2.

Příspěvekod Moor8 » pon lis 16, 2015 4:32 pm

antalyan píše:
Moor8 píše:To jsem zkoušel a nemělo to vliv. Fakt mě ty H7 serou, samej problém.


Šestka byla stejná, ne-li horší. To jsou ty hry od Ubisoftu, hratelné až tak půl roku po vydání :(

Ale je tu i dobrá zpráva: ve většině recenzí a hodnocení jsou skoro jedinými negativy technická stránky hry a optimalizační problémy, čili pokud se je podaří vyladit, můžeme tu mít velmi dobrý díl :lol:



Zatím ji mohu hrát jen v režimu offline, který je plný chyb, které znemožňují hratelnost. Doufal jsem, že patch 1.2. to opraví a pak uvidím. Ale zatím mě hra moc nenadchla. :(
Moor8
 
Příspěvky: 14
Registrován: úte kvě 21, 2013 7:34 pm

Re: Patch 1.2.

Příspěvekod Thelvyn » stř lis 18, 2015 8:45 am

Moor8 píše:
antalyan píše:
Moor8 píše:To jsem zkoušel a nemělo to vliv. Fakt mě ty H7 serou, samej problém.


Šestka byla stejná, ne-li horší. To jsou ty hry od Ubisoftu, hratelné až tak půl roku po vydání :(

Ale je tu i dobrá zpráva: ve většině recenzí a hodnocení jsou skoro jedinými negativy technická stránky hry a optimalizační problémy, čili pokud se je podaří vyladit, můžeme tu mít velmi dobrý díl :lol:



Zatím ji mohu hrát jen v režimu offline, který je plný chyb, které znemožňují hratelnost. Doufal jsem, že patch 1.2. to opraví a pak uvidím. Ale zatím mě hra moc nenadchla. :(

Po patchi 1.4(1) je to uz skoro "plna" verze, beta minimalne :D .

Re-instal hry, pripadne uPlay nepomohl?
Thelvyn
 
Příspěvky: 75
Registrován: úte srp 23, 2011 9:51 am


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron