Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

2 mise

Svatá Říše lidí

Re: 2 mise

Příspěvekod Thelvyn » stř říj 14, 2015 5:54 am

Xantipa píše:No zkusím tedy po čtvrté a jistě naposledy od začátku. Ale moc tomu nevěřím. Uvidíme. Ten druhý mág u brány v horách stojí, ale nezastaví ji. Stejně tak nemám nikdy u elementála žádnou armádu. Holka je guvernérem od okamžiku kdy to bylo dáno úkolem. Ale jak říkám, kdykoliv nahraju pozici, je zase guvernér Tomáš. Nahraji pozici protože fakt nemám čas to zahrát na jeden zátah. Mimochodem mě tu a tam nejde nahrát pozice a to vždy ty automat save. Někdy i několik po sobě. Nevysledovala jsem co se v te hře děje nebo znění, že se nedají nahrát. Přitom to nikdy nespadne při ukládání a nebo dalším tahu.
Každopádně dám vědět. Asi si začnu psát deníček kvůli té hře... co kdy, jak a s jakými následky :)

Čtvrtej pokus? wow :shock: :D . Mě se nechce ani do druhýho, takže se právě chystám použít cheaty.. Nevim jestli to tu někdo postoval, ale případně:

kinetic2000 píše:Skuste toto, bolo to v commentoch pod videom na ktory link si dal ty BKospa:

1. Documents
2. My games
3. Might & Magic Heroes VII
4. MMH7Games
5. Config
6. MMH7Game.ini
7. zmenit "mDebugCheats=True"
8. Spust hru a mal by si mat malu hviezdicku na vrchole svojho kolecka klikni na to a "wingame" vyhral si

Obrázek

Neskusil som, ale tieto obrazky sa daju najst na webe, tak tusim, ze sa to dalo pouzivat uz aj v nejakych pre release verziach, prip. v bete atd. Skuste, ja som nezacal este pribeh za nekromantov, tak neviem, ked to blbne takto, tak bude to blbnut aj mne a urcite to vyskusam.


Edit: Funguje bez problému a dokonce mi naběhla třetí mise :D .
Thelvyn
 
Příspěvky: 75
Registrován: úte srp 23, 2011 9:51 am

Re: 2 mise

Příspěvekod veve » stř říj 14, 2015 8:53 pm

Zdravím a děkuji za pomoc asi ji budu ještě potřebovat.Na řešení problému jsem narazil zcela náhodou!!!!!Po překonání průsmyku jsem převzal od hrdinky Y... CELOU její armádu do své a tím se objevil úkol o postavení pevnosti a zaslání karavany z města.Po té jsem začal plnit úkoly pro čaroděje a bylo vše v pořádku.V podzemí boj a v pevnosti v průsmyku zadržení a bitva s pekelnicí!!!Ten úkol jsem nikde předem neviděl a to přebrání jednotek byla fakt náhoda!!!Mě to připadá opravdu divné!!!Veve
veve
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned říj 11, 2015 7:57 pm

Re: 2 mise

Příspěvekod veve » stř říj 14, 2015 8:57 pm

Zdravím a děkuji za pomoc asi ji budu ještě potřebovat.Na řešení problému jsem narazil zcela náhodou!!!!!Po překonání průsmyku jsem převzal od hrdinky Y... CELOU její armádu do své a tím se objevil úkol o postavení pevnosti a zaslání karavany z města.Po té jsem začal plnit úkoly pro čaroděje a bylo vše v pořádku.V podzemí boj a v pevnosti v průsmyku zadržení a bitva s pekelnicí!!!Ten úkol jsem nikde předem neviděl a to přebrání jednotek byla fakt náhoda!!!Mě to připadá opravdu divné!!!Veve
veve
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned říj 11, 2015 7:57 pm

Re: 2 mise

Příspěvekod Xantipa » pát říj 16, 2015 6:56 pm

Držela jsem se rad a jsem v 3 kapitole. Je to blbost myslím, ale je třeba se vážně držet jen úkolů a nikam se dopředu nehnat. Mě to teda vadí, jelikož si ráda dělám věci po svém, ale co už.....
Děkuji všem
Platí se za liščí kožich nikoliv za noru.
Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje.
Uživatelský avatar
Xantipa
 
Příspěvky: 42
Registrován: pon dub 02, 2012 1:37 pm
Bydliště: Věčná tulačka

Re: 2 mise

Příspěvekod peta62 » ned říj 25, 2015 9:48 pm

Mam stejny problem, diky veve, nikdy by mne nenapadlo odebrat ji CELOU armadu, to drive ( urcite ve trojkach ) vubec neslo. Musim uznat ze ji Tomas nekde rikal, aby se schovala do hradu a on se postara, ale jak ji mam nechat ve hradu, kdyz psali ze ji mohu dostat az na sedmnacty level a ze mi zustane do pristi mapy ? Ukol o pevnosti a karavane jsem nedostal, pevnost v prusmyku stoji, ty dobyte jsem znovu stavel, ale to byl jiny ukol. Tak zase najit pouzitelnou zalohu ze ktere to pujde znovu a lepe. Snad.
peta62
 
Příspěvky: 16
Registrován: pát led 17, 2014 1:05 pm

Re: 2 mise

Příspěvekod peta62 » ned říj 25, 2015 9:51 pm

Xantipa píše:Držela jsem se rad a jsem v 3 kapitole. Je to blbost myslím, ale je třeba se vážně držet jen úkolů a nikam se dopředu nehnat. Mě to teda vadí, jelikož si ráda dělám věci po svém, ale co už.....


Presne tak, optimalisace. Jeste ze neomezuji taktiku v boji.
peta62
 
Příspěvky: 16
Registrován: pát led 17, 2014 1:05 pm

Re: 2 mise

Příspěvekod peta62 » ned říj 25, 2015 10:06 pm

Grahf píše:Ako máte ísť po ten artefakt, tak správne to má byť, že vám tá spoločníčka otvorí cestu v cutscene a až potom smiete ísť do dungu. Problém je, že napriek tomu sa do neho dá ísť ešte predtým po tej úzkej ceste medzi stromami. Takže som artefakt získal skôr, než som naň dostal quest.


To je divne, do podzemi preci musim nez mne poslou pro artefakt, abych nasel tu ohnivou branu a pak mi demonka otevre druhy pristup do podzemi, ale kdyz jsem se pokousel dostat pro artefakt z prvniho vstupu nez byl ukolem, neslo k artefaktu projit, pruchod byl zasypany, zmizel az kdyz se otevrel druhy vchod, tedy alespon u mne.
peta62
 
Příspěvky: 16
Registrován: pát led 17, 2014 1:05 pm

Předchozí

Zpět na Azyl

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron