Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Kampan - Azyl

Svatá Říše lidí

Kampan - Azyl

Příspěvekod vabin » stř pro 30, 2015 9:05 am

Zdravím. Mám dotaz ohledně třetí mapy za kampan lidí. Mám vydržet bránit přístav do Hammerfallu, tak dlouho jak to jde, což v praxi znamenalo, že jsem porazil všechny včetně Sergeje. Udělal jsem všechny úkoly a na konci má přijít moje odveta, kdy mám zabít tři hrdiny od Gryfů a nikde se neobjevují, plus to, že úkol, kde mám vydržet co nejdéle se mi taky nesplnil. Kde je chyba? Když s hrdinou při bránění přístavu prohraju, ukončí mi to kampan jako prohranou. Díky.
vabin
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř pro 30, 2015 8:56 am

Re: Kampan - Azyl

Příspěvekod Alarik » úte led 05, 2016 10:18 am

Musíš porazit všechny kromě Sergeje; toho už bys teoreticky neměl být schopný porazit, i když jak vidno, nemožné to asi není. Mně se to tedy ani po několika pokusech nezdařilo, ačkoli jednou jsem byl docela blízko. Každopádně, po tomto prohraném boji se mi úkol normálně splnil a všechno pokračovalo dál tak, jak by mělo.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Re: Kampan - Azyl

Příspěvekod Dave_Jame » stř led 06, 2016 5:04 am

Mapy trvá asi dva týdny. První týden utíkáš s Tomasem a Yvone (nebo jak se jmenuje) Zatímco Konrád brání most, časem se Sergei naštve a zaútočí neporazitelnou armádou (cca 250 andělů + podpůrné jednotky)
DO té doby by jsi měl mít hlavní město, a dokonce splněné vedlejší úkoly..
Sergei tě pak začne nahánět, a než se mu to povede měl by jsi splnit úkoly a oživit svou tajnou zbraň, která by ti měla dát šanci vyhrát.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Uživatelský avatar
Dave_Jame
Redaktor
 
Příspěvky: 1299
Registrován: ned lis 05, 2006 11:28 am


Zpět na Azyl

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník