Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Kampaň

Nomádi Sahaarské pouště

Kampaň

Příspěvekod Brennus » ned říj 04, 2015 10:53 am

Zasekl jsem se v Kampani. "Upřimnost vůči sobe" V podzemí je loď která asi má pro mně vyznám, jenže nereaguje na mé označeni. :? Jak se vám podařilo obsadit BURTUQAALI ?
Uživatelský avatar
Brennus
 
Příspěvky: 89
Registrován: úte říj 20, 2009 5:50 am

Re: Kampaň

Příspěvekod Blahy » pon říj 05, 2015 6:55 pm

Zkusím ti dát návod na tu poslední misi tvrze. V této kampani musíš využít spolupráce 3 válečníků. Imani musí na povrchu otevřít celkem dva portály. Aby mohla Reem nastoupit do loďky v podzemí a dostat se vodním vírem dál, musí Imani aktivovat oltář na povrchu. To místo najdeš tak, že je tam v cestě Golem, kterého musíš porazit a dostaneš se na takové maličké prostranství, kde je ten oltář. Poblíž je myslím také důl na krystaly. Mimochodem aby se tomu válečníku ( ted si nepamatuji jeho jméno) zpřístupnil jeden průchod, tak Imani musí ještě aktivovat jedno místo, které najdeš v rohu, za posledním dolem, který postupně Imani může obsadit, obsazení dolů jsou nepovinný quest. A ten válečník zase musí aktivovat takový fialový kruh dole v podzemí, aby mohla projít Reem do dalšího úseku. No a to druhé místo( za Golemem), které Imani aktivuje způsobí, že se v podzemí zvedne voda a tím může Reem nastoupit do loďky. Pak musíš dobře načasovat dobu, kdy Reem obsadí jeden hrad a pak se Reem musí schovat do úkrytu, a hned ve stejnou dobu musíš obsadit i druhý hrad za pomoci válečníka. Imani mezitím přiblížíš k tomu mostu, přes který musí přejít, ale jsou tam smrtící strážci. Máš jen krátkou dobu na to, aby Imani přešla přes most. Takže nachystáš Reem před jeden hrad, pak nachystáš válečníka před druhý hrad, pak s Imani zajedeš do úkrytu a jak to budeš mít připravené, spustíš akci. Napadni a postav hrad s Reem a hned se schovej, to samé s válečníkem. Stráže u mostu, každý jeden odjede na jeden hrad a mezi tím s Imani přejdeš most. Budou tě čekat dva finální souboje, takže musíš mít dobrou armádu, abys porazil oba. Na celou misi, máš jen omezený čas, takže nikde se nesmíš moc zdržovat jinak ti to nevyjde. Ale já jsem šla najisto a posbírala všechny artefakty a suroviny a také jsem levelovala jednotky v hradu, který má imani na kopci a v pohodě jsem to v posledním týdnu jeden den před časovou lhůtou stihla. jen se tam nesmíš moc toulat. Finální bitvu jsem hrála asi načtyřikrát(neměla jsem zas tak velkou armádu) a nakonec jsem vyhrála s odřenýma ušima o 2 jednotky:) Tak snad jsem ti trochu pomohla
Blahy
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon srp 31, 2015 7:21 am

Re: Kampaň

Příspěvekod Brennus » pon říj 05, 2015 8:03 pm

Pomohla.
Myslel jsem si, že toho Titana musím porazit, jenže nemám armádu na něj. Přes most jsem přešel když jeden strážce odběhl. Druhy tam stal jak sysel a quest mi to započítalo " dostat se na druhou stranu mostu.".
Uživatelský avatar
Brennus
 
Příspěvky: 89
Registrován: úte říj 20, 2009 5:50 am

Re: Kampaň

Příspěvekod Blahy » pon říj 05, 2015 9:01 pm

Při bitvách se snaž neztrácet jednotky, zvláště svádějí ty rychlé bitvy, kde u každé ztratíš zbytečně nějakou tu jednotku. Pokud není bitva bez ztrát, tak rychlou bitvu nedoporučuji. Musíš šetřit každou jednotku. ten titán je ještě snadný. Ale hrát tu poslední bitvu dá opravdu zabrat, a každá jednotka se bude hodit. Jinak hned na začátku hry, jak Imani projde kolem hradu dole na kopci, tak hned začni v hradu vytvářet jednotky, a mezitím než vytvoříš malou armádu v hradu, tak s imani obsaď ty doly, poraz 1 hlídku, co doly stráží. posbírej suroviny, co najdeš, pozor na suroviny v blízkosti stráží u mostu. Stráže tam můžou jít po tobě, když jim ukradneš zlato před nosem a zůstaneš tam stát. Aktivuj v rohu za dolama ten portál, aby mohl válečník projít modrým průchodem a pak val hned do hradu pro posily a jdi na titána. Na titána mi moc nefungovala magie, udolaly ho moje jednotky.
Blahy
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon srp 31, 2015 7:21 am

Kampaň

Příspěvekod LordEldar » pon lis 09, 2015 9:22 am

Dobrý den,

mám problém kdy ve druhé mapě "Jediná svoboda, jakou otrok zná" s Imani porazím v hradu orkského náčelníka Jenga. Pak je rozhovor a animace že máme spolu udělat ritualní souboj "porazte Jenga na poli slávy".
Problém je v tom že mě to zavře do dřevěné ohrady a já s hrdinou nemůžu nikam jít a nevím jak se k němu dostat, neporadí prosím někdo?
LordEldar
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon lis 09, 2015 9:08 am

Re: Kampaň

Příspěvekod Thelvyn » stř lis 18, 2015 8:58 am

LordEldar píše:Dobrý den,

mám problém kdy ve druhé mapě "Jediná svoboda, jakou otrok zná" s Imani porazím v hradu orkského náčelníka Jenga. Pak je rozhovor a animace že máme spolu udělat ritualní souboj "porazte Jenga na poli slávy".
Problém je v tom že mě to zavře do dřevěné ohrady a já s hrdinou nemůžu nikam jít a nevím jak se k němu dostat, neporadí prosím někdo?

V "ohrade" by s tebou mely byt 3 orci jednotky (=3 mozne slozeni armad do zaverecneho boje) a na druhem konci ohrady Jengo..
Thelvyn
 
Příspěvky: 75
Registrován: úte srp 23, 2011 9:51 am

Re: Kampaň

Příspěvekod Sali19 » pon led 11, 2016 5:50 pm

Zdravím, snad mi co nejrychleji odpovíte. odehrál jsem do teď dvě kampaně, za temné elfy, teď před chvílí už jsem dohrál za přírodu a nyní chci hrát (dělám to zleva doprava) za Orky. Ale ti mi jako jediná kampaň nejdou načíst, jakmile skončí úvodní intro, skočí mi to na plochu s klasik hláškou hra přestala pracovat. Neví někdo co s tím? Schválně jsem vyzkoušel začít dál za jinou rasu a to jde, ale to snad nemá vliv na to, jak postupuju ne? Díky za rady.
Sali19
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát čer 05, 2015 10:49 am

Re: Kampaň

Příspěvekod antalyan » sob kvě 21, 2016 3:41 pm

Sali19 píše:Zdravím, snad mi co nejrychleji odpovíte. odehrál jsem do teď dvě kampaně, za temné elfy, teď před chvílí už jsem dohrál za přírodu a nyní chci hrát (dělám to zleva doprava) za Orky. Ale ti mi jako jediná kampaň nejdou načíst, jakmile skončí úvodní intro, skočí mi to na plochu s klasik hláškou hra přestala pracovat. Neví někdo co s tím? Schválně jsem vyzkoušel začít dál za jinou rasu a to jde, ale to snad nemá vliv na to, jak postupuju ne? Díky za rady.


Ověřit herní soubory v Uplay.
Uživatelský avatar
antalyan
 
Příspěvky: 404
Registrován: ned dub 13, 2014 10:15 am

Re: Kampaň

Příspěvekod smrdiku1 » sob čer 11, 2016 3:41 pm

hoj, mám dotaz na tu 4 misi na toho last bose ve hradu, když predtím zabijete toho prvního hrdinu, ta kse spustí malý dialog a pak když zaútočím na hrad tak mi to ubere jednotky ( proč ? ) a ten last hrdina na 30 lvl ma spelly co mi daj jednotky téměř na IK ( hrám to na easy a nemůžu do vyhrát ) díky za help ( jen by mě zajímalo jakou jste měli armádu na toho last bose ve hradu )
smrdiku1
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát čer 05, 2015 9:43 pm

Re: Kampaň

Příspěvekod antalyan » ned čer 12, 2016 3:04 pm

smrdiku1 píše:hoj, mám dotaz na tu 4 misi na toho last bose ve hradu, když predtím zabijete toho prvního hrdinu, ta kse spustí malý dialog a pak když zaútočím na hrad tak mi to ubere jednotky ( proč ? ) a ten last hrdina na 30 lvl ma spelly co mi daj jednotky téměř na IK ( hrám to na easy a nemůžu do vyhrát ) díky za help ( jen by mě zajímalo jakou jste měli armádu na toho last bose ve hradu )


Základem je frakční skill zuřivosti. Síla nad magií (jednotky utrpí jen půl poškození kouzly) rozhodně pomůže.
Pak je fajn ještě třeba vůdcovstí. Celkově by ten souboj neměl být nějaký velký problém.

Přesné detaily si nepamatuji, nicméně je možné, že pokud ti to změní armádu, jak píšeš, tak je armáda pro souboj předdefinována. Doporučuji spolehnout se hlavně na kentaury, třeba je posílit pokřikem Zahájit palbu.
Uživatelský avatar
antalyan
 
Příspěvky: 404
Registrován: ned dub 13, 2014 10:15 am

Re: Kampaň

Příspěvekod smrdiku1 » pon čer 13, 2016 2:44 pm

Kentauři byli právě jednotky,které jsem v last boji neměl, s mina to šlo pak rozhodně snáz.

Nvm proč, ale když už jsem to zkoušel asi po 5tý hrát znovu tak mi jednotky z minulého boje zůstali a hrdina šel zabít ( nerozumím tomu, ale mám to hotový ), jinak díky to byl taky dobrý tip.
smrdiku1
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát čer 05, 2015 9:43 pm

Re: Kampaň

Příspěvekod MatroIII » ned pro 25, 2016 8:34 pm

LordEldar píše:Dobrý den,

mám problém kdy ve druhé mapě "Jediná svoboda, jakou otrok zná" s Imani porazím v hradu orkského náčelníka Jenga. Pak je rozhovor a animace že máme spolu udělat ritualní souboj "porazte Jenga na poli slávy".
Problém je v tom že mě to zavře do dřevěné ohrady a já s hrdinou nemůžu nikam jít a nevím jak se k němu dostat, neporadí prosím někdo?



Zdar tento problém mám aj ja .Nepustíma to cez prvu branu ktím spomínaním jednotkám takže tam len tak hrdina sedi ako kachna a neviem sa snim ani pohnut je to bug? alebo si to neako vyriešil?
MatroIII
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned srp 09, 2015 12:35 pm

Re: Kampaň

Příspěvekod kubrt » ned bře 01, 2020 5:13 pm

Vím, že je to lehce neauktální, ale měl jsem stejný problém s druhou misí jako LordEldar nebo Matrolll
LordEldar píše:Dobrý den,
mám problém kdy ve druhé mapě "Jediná svoboda, jakou otrok zná" s Imani porazím v hradu orkského náčelníka Jenga. Pak je rozhovor a animace že máme spolu udělat ritualní souboj "porazte Jenga na poli slávy".
Problém je v tom že mě to zavře do dřevěné ohrady a já s hrdinou nemůžu nikam jít a nevím jak se k němu dostat, neporadí prosím někdo?

MatroIII píše:Zdar tento problém mám aj ja .Nepustíma to cez prvu branu ktím spomínaním jednotkám takže tam len tak hrdina sedi ako kachna a neviem sa snim ani pohnut je to bug? alebo si to neako vyriešil?


moje řešení - viewtopic.php?f=36&t=37280
kubrt
 
Příspěvky: 161
Registrován: pon bře 14, 2011 10:01 pm


Zpět na Tvrz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron