Stránka 11

Tvrz - mise 3

PříspěvekNapsal: ned říj 18, 2015 4:32 pm
od Lucas Gryf
Zdravíčko ke krásnému nedělnímu dni, kdy jsem se samozřejmě nasral kvůli Heroesům. Pokud jste ještě nehráli třetí misi, zavřít.
U města Azylu, které jsem musel zničit, stála hrdinka. Jelikož město bylo bezbranné, zaútočil jsem přímo na něj, protože jsem si myslel, že se tím automaticky eliminuje i hrdina, čímž jsem se mýlil. Město padlo a Reem, má hrdinka, odjela, zanechala zničený most a tedy nepřístupný ostrůvek, kde ale počítač zůstal a živořil tam, to jsem ale ignoroval, neb jsem si myslel, že cíl bude zabít čaroděje. Po zabití (nemohu si vzpomenout na jméno, tak budeme používat krycí oznčení Aslan - rakšasa, hrdina Akademie) Aslana jsem čekal asi dva týdny, nic. Pro ty, co jste již misi dohráli, bylo něco po zabití Aslana, nebo je pro mne mise nedohratelná, protože Azyl je stále na mapě - nicméně v izolaci? Děkuji.
PS: Píšu moc zdlouhavě.

Re: Tvrz - mise 3

PříspěvekNapsal: pon říj 19, 2015 1:35 pm
od Dave_Jame
Mise je nastavená tak, že ji lze ukončit jen zničením VŠECH nepřátelských hrdinů. Ať mají hrad/armádu a nebo ne.
Bonusový fakt (platil pro verzi 1.1 kdy jsem to tažení hrál), Jakékoliv zkušenosti, bonusy a hodnoty které dáš Imany se nepřenášejí do poslední mapy. Imany začne s tím s čím po druhé mapě skončila.