Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Scénář Sephinroth

Vyhnanci ukrytí ve stínech

Scénář Sephinroth

Příspěvekod antalyan » ned dub 16, 2017 4:01 pm

Kvůli nefunkčnímu scriptu v závěru scénáře Sephinroth není vidět závěrečný text. Pro ty, kdo scénář hráli, vkládám dokončení z herních souborů sem:

"Omlouvám se, má paní," řekl vrah klečící přede mnou. "Gerdi a několika vojákům se podařilo uprchnout do tunelu a zasypat za sebou vchod. Bude trvat půl dne, než se prokopeme."
"Ne! Ona nesmí uprchnout!" Křičela jsem a má zuřivá slova se ozývala v tunelech.
"Mezi jejími zásobami jsme ale objevili tohle," řekl vrah a v ruce držel malý váček. Uvnitř jsem se smála. Svou roli hrál dobře. Bál se. Váhal. Věděla jsem, že ho budu muset nějak povýšit. Nebo jej tajně zabít. Ještě jsem nebyla rozhodnutá.
Před Halwynnem a Torfiri jsem váček otevřela a jeho obsah si vysypala do ruky. V dlani mi spočinuly tři maličké kloboučky hub. Vypadaly děsivě bledě a zářily.
“Ylfoth!” řekl Halwynn.Torfiri si povzdechla a sklonila hlavu. Zase jsem se přinutila k pláči. Pohlédla jsem do očí staré ženy a řekla: "Je mi líto, že jsem ti nebyla schopná přivést Wynirisovu vražedkyni. Tolik jsem chtěla, abys jí mohla probodnout srdce zrovna ty."
Nečekaně vzala mou tvář do rukou. Otřela mi z obličeje slzy a řekla: "Můj synovec by na tebe byl hrdý. Já na tebe hrdá jsem, dívko moje." Usmála jsem se na ni.
Uživatelský avatar
antalyan
 
Příspěvky: 404
Registrován: ned dub 13, 2014 10:15 am

Zpět na Kobka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron