Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Heroes of Might and Magic III: Doom of Ancients

Vše ohledně Heroes of Might and Magic 3

Heroes of Might and Magic III: Doom of Ancients

Příspěvekod Archibald Ironfist90 » sob říj 12, 2013 7:58 pm

Obrázek

Tato stránka je věnována herní sérii Heroes of Might and Magic III, konkrétně volně navazujícímu NEOFICIÁLNÍMU datadisku Heroes of Might and Magic III - Doom of Ancients. Herní série Heroes a především její třetí díl je pro nás skutečně srdeční záležitostí. Již po několik let jsme přemýšleli, jak tuto sérii znovu oživit a rozšířit, abychom potěšili celou herní komunitu, tedy především VÁS hráče. Třetí díl považujeme za nejpovedenější díl ze starších dílů HoMaM a právě proto jsme se na něj zaměřili.

Myšlenka navázat na předchozí díly nás napadla zhruba na jaře 2013, kdy jsme začali uvažovat o tom, jakými prvky bychom hru mohli rozšířit. První věcí, kterou jsme usilovně probírali, byl počet nových národů, jež by se mohl objevit v novém pokračování. Snažili jsme se především čerpat a ctít historii celé série Might and Magic. Z toho důvodu jsme dospěli k následujícímu řešení a to sice implementovat do hry Temné elfy, kteří byli nedílnou součástí a ústředním národem Might and Magic 8: Day of the Destroyer. Druhým přidaným národem do naší hry se stali Regnanští piráti. Důvod zvolení tohoto národa byl velmi jednoduchý, chtěli jsme jednak vyvážit rozložení sil a také představit rasu, která byla historicky velmi významnou z hlediska světa Might and Magic. Posledním národem, který byl po dlouhé debatě vyvolen, jsou Sněžní elfové z Vori. Šlo především o to, že Sněžní elfové nefigurovali v žádném díle Might and Magic přímo a přesto o nich byly zmínky na každém kroku. Každý o nich chtěl vědět víc a my jim hodláme dát tvář. Připadalo nám správné, abychom tuto rasu s tak bohatou historií zařadili do našeho výběru, abyste si jí mohli právě VY zahrát. Samozřejmě všechny výše uvedené národy budou mít ve hře plné zastoupení a všechny jejich prvky budou stoprocentně reflektovány.

Nechtěli jsme ovšem, aby přídavek byl založen pouze na nových národech a proto jsme se rozhodli, že se ve hře objeví celkem čtyři nové dovednosti. Z toho dvě budou magické a dvě bojové. Konkrétněji na magické straně Magie temnoty a Magie světla a na bojové straně Uhýbání a Vitalita. Rozložení dvě a dvě není náhodné, neměli jsme zájem na tom, aby hra ztratila na vyváženosti a proto jsme přidali na obě strany stejný počet dovedností.

Ve hře se samozřejmě mimo zmíněné věci objeví nové kampaně, jednotlivé singleplayerové mapy, nové prvky v editoru, spousty nových artefaktů a předmětů a mnoho dalšího, takže se OPRAVDU máte na co těšit!!

Dostáváme se k závěrečné části a tou je FINANCOVÁNÍ našeho projektu. Zvolili jsme crowdfundingovou metodu financování. Pokud nám přispějete, pak budeme schopni proměnit tento sen ve SKUTEČNOST. Máme již hotové všechny potřebné materiály a podklady, teď už je to jen a jen na VÁS. Budeme vděčni za jakýkoliv příspěvek. Máte jedinečnou možnost psát herní historii HEROES III.

Finální produkt bude všem osobám poskytován ZCELA ZDARMA.


Heroes of Might and Magic III: Doom of Ancients
http://www.heroes3-doa.com/

Stránka projektu:
http://www.indiegogo.com/projects/heroes-of-might-and-magic-iii-doom-of-ancients

Sociální sítě:
https://www.facebook.com/pages/Heroes-III-Doom-of-Ancients/563823393667134
https://twitter.com/Heroes3DoA
https://plus.google.com/113390769531096367342/about
http://www.youtube.com/channel/UCEHUiN9r6-z0SygJJr-8G2A


Další informace budeme vypouštět během několika dní. Za Vaši podporu budeme velmi Vděční. Sdílení na sociálních sítích, podpoření projektu, to všechno nám pomůžeme. Jedná se o ryze českou záležitost.
Archibald Ironfist90
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob říj 12, 2013 7:43 pm

Re: Heroes of Might and Magic III: Doom of Ancients

Příspěvekod Niven » sob říj 12, 2013 8:13 pm

Vypadá to zajímavě. Já měl před pár lety také takový podobný návrh, ale nebyli osoby, které by mi s tím více pomohli, tak se z toho sešlo. Dnes bych se také rád zúčastnil něčeho takového, ale nemám absolutně na nic čas. Tak přeji hodně štěstí s projektem. :D
Uživatelský avatar
Niven
 
Příspěvky: 230
Registrován: pon led 28, 2008 1:11 pm
Bydliště: Enroth


Zpět na Heroes III

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků