Problém s Heroes 2
Problém s Heroes 2
Ahoj, mám Win XP, Heroes mi jdou normálně spustit, ale bez hudby, kterou neslyším i když v setupu nebyl problém. Myslím si, že problém by mohl být ve zvukovce (předtím jsem měl starší Sound Blaster s emulací sb16), kterou jsem si nedávnou koupil novou (SB Audigy 4) a celý starší PC jsem prodal. I když jsem nastavoval hudbu manuálně přes adresu IO a IRQ, hudba slyšet není. Zvuky fungují přitom normálně. Snažil jsem se to řešit přes DosBox a D-Fend. Zde mi hudba hraje, ale zase je problém v tom, že to ode mne chce CD (které nemám), abych si mohl zahrát. Poradí mi někdo, jak docílit toho, abych slyšel i hudbu?? Hudba je nezaměnitelná a byl jsem na ní zvyklý z dob, kdy jsem měl Win98. Děkuji za radu nebo za pomoc. chalicek
Re: Problém s Heroes 2
Rozhodně si kup nebo stáhni celé CD Heroes II (aspoň herní), ať máš hudbu ve wav kvalitě a ne midi.
-
ninja-nagato
- Posts: 5
- Joined: Sat Aug 16, 2008 8:36 am
Re: Problém s Heroes 2
a byl si v setup.exe?
Hraju Heroes 1 uz od roku 1996.. je to bomba! pozdeji Heroes 2 - 5, jinak parim Warcratf 3 Frozen na Northrendu (evropa) uz 4 roky
-
ninja-nagato
- Posts: 5
- Joined: Sat Aug 16, 2008 8:36 am
Re: Problém s Heroes 2
Ja mam zase rozsypany obraz... jako by v 256 barvach... je to novou grafikou Ati x1950.. Tyka se to i heroes 1, nevim cos tim. Jakmile dam starou grafiku, jde to normalne
Hraju Heroes 1 uz od roku 1996.. je to bomba! pozdeji Heroes 2 - 5, jinak parim Warcratf 3 Frozen na Northrendu (evropa) uz 4 roky
Re: Problém s Heroes 2
Zvuky jedou ale hudba ne? Já vím, co s tím je, máš to rozbitý
Pokud máš všechno ve hře správně nastavené.....tak nevím čím to může být
Ne vážně, říkáš, že nemáš cd, ale když ho měls tak jela i hudba? A máš opravdu full instal? Jestli to po tobě chce cd, tak asi ne. Nebo možná vzácný konflikt v nových ovladačích vs stará hra?
Pokud máš všechno ve hře správně nastavené.....tak nevím čím to může být
Ne vážně, říkáš, že nemáš cd, ale když ho měls tak jela i hudba? A máš opravdu full instal? Jestli to po tobě chce cd, tak asi ne. Nebo možná vzácný konflikt v nových ovladačích vs stará hra?