Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Roland Final map

Vše ohledně Heroes of Might and Magic 2

Roland Final map

Příspěvekod Susan » čtv lis 04, 2010 9:09 pm

Zdravím všechny,

měla bych dotaz, dohráli jste někdo poslední mapu v campaning za Rolanda? Já jsem se o to pokoušela již několikrát a bez šance. Zdá se mi to úplně nereálné. Existuje někde aspoň návod, nebo něco? :roll: Díky za případné odpovědi! :)

Našla jsem k tomu jen nějaké video na youtube http://www.youtube.com/watch?v=bfo2VTlRxi0 aspoň uvidíte o jakou hru přesně jde. :wink:
Susan
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv lis 04, 2010 9:05 pm

Re: Roland Final map

Příspěvekod Dave_Jame » sob lis 06, 2010 10:17 am

Zdravím, Jsem rád že vydím ještě někoho hrát staré dobré dvojky

První otázka kterou ti položím je jednoduchá... Co sis vybral v předchozích kampaních za Bonusy? Bral jsi si korunu, nebo armádu, pokud Korunu, tak to ideálně vrať, a nastřádej si armádu. Tu pak dej nějakému hrdinovy a co nejrychleji ho pošli na území nepřítele. Teoreticky by jsi měl minimálně 1 nepřítele dobýt, a zneškodnit ho.

Ideálně se zaměř na černokněžníka protože draci jsou nejdůležitější taktickou jednotkou.

Další boid je vývoj vlastních hradů.
Zkus se hlavně zaměřit na vystavbu 1 hradu aby rychle produkoval všechny jednotky. Bohužel u světlé nejde tak předbýhat pořadí ale vždy je lepší se zaměřit na Mágy a Kouzelnice.

(Jako ideální hrdina je například Sestra Elisa(pokud si dobře pamatuji jméno) kterou dostaneš jako bonus když ubráníš cech kouzelnic)

Nutno říct že temná kampaň je jednoduší, minimálně proto, že temná může získat za spojence Ogry a Draky.

Podíváms e na tu mapu podrobněji a možná si ji zkusím i znovu zahrát, tak kdyžtak ti pošlu zkrácený postup.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Uživatelský avatar
Dave_Jame
Redaktor
 
Příspěvky: 1299
Registrován: ned lis 05, 2006 11:28 am

Re: Roland Final map

Příspěvekod Susan » sob lis 06, 2010 10:35 am

Jéé, děkuju! :mrgreen: Klidně ještě něco napiš, pokud tě napadne, čím víc rad, tím líp :mrgreen:
Susan
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv lis 04, 2010 9:05 pm

Re: Roland Final map

Příspěvekod Dave_Jame » ned lis 07, 2010 11:47 am

Tak jsem se včera podíval, a zjistil že sám u sebe tu misi (v tuhle chvýli) nemám dohranou.

Tak jsem si sedl a hrál.

Ve své podstatě se nijak neliší od jakékoliv jiné mapy kde je všech 6 ras.

1 nejdůležitější věc je co nejdřív získat černokněžníkův hrad ve kterém má draky.. Ideálně 1 nebo 7 den, aby si je člověk mohl co nejdříve vykoupit a hned jít dál.

2 Ustát počáteční nápor nekromanta.
Nekromanti jsou rychlý a agresivní. hlavně díky rychlému přístupu na draky. Já jsem osobně měl štěstí, že si u mě nejsilnější nekráč z nějakého, pro mě nepochopitelného důvodu, vyměnil svou skupinku 11 kostěných draků za malou tlupu goblinů. Holt AI.

Jako klíčovou radu bych označil rychlí útok 1-2 hrdiny kteří soupeře zaneprázdní a udrží ho na jeho území. Moc se nezabývat zabavováním svého území, dolů a zkušeností je u soupeře hodně.

Poslední důležitý bod je pravidelné zásobování armádou. Klidně i jen 6-7 titánů kteří jdou s jedním hrdinou. sílu to má, sice je to drahé ale černokněžníka jsem tak rychle rozebral.

Pokud získáš alespoň pár draků, je barbar hračka, Jeho síla je jen a pouze v množství Goblinů a jiných slabých jednotek

Nekráč je dle mě nejnebezpečnější ale jakmile jednou získáš převahu, je Archibald sám o sobe už jednoduchý.
Naposledy upravil Dave_Jame dne čtv pro 16, 2010 9:41 pm, celkově upraveno 2
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Uživatelský avatar
Dave_Jame
Redaktor
 
Příspěvky: 1299
Registrován: ned lis 05, 2006 11:28 am

Re: Roland Final map

Příspěvekod Susan » ned lis 07, 2010 2:02 pm

Děkuju moc :-) :mrgreen:
Susan
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv lis 04, 2010 9:05 pm


Zpět na Heroes II

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron