Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

drobný dotaz

Vše ohledně Heroes of Might and Magic 2

drobný dotaz

Příspěvekod snakeson » úte bře 22, 2011 11:54 am

Ahoj, zrovna se chystám pustit do kampaní, a zajímalo by mě, jestli u těch misí co jsou alternativní a vybíráte si kterou chcete hrát, po jejím dohrání musíte pokračovat dál, nebo jestli hra umožní splnit i tu druhou misi, co jsem si nevybral? Chci si to projet celý, a kdyby to nešlo musel bych projet některý mise 2x :). Z toho samozřejmě vyplývá že skore a rychlost mě nezajímá, chci si to jen porádně užít:).
Jde to nebo budu muset jet 2x?
díky za reakce(reakci..1 hádám stačí:)
snakeson
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte bře 22, 2011 11:48 am

Re: drobný dotaz

Příspěvekod Dave_Jame » úte bře 22, 2011 12:15 pm

Zdravím:
Situace je taková, po každé dohrané mapě se ti udělá automaticky Save. tento save si kdykoliv můžeš nahrát a pokračovat z něj. Nejde však splnit obě mise a mít oba případné bonusy, Hru tedy nemusíš hrát dvakrát, ale jen si nahrát danou pozici a zkusit si druhou misi. Pokračovat v tažení můžeš však jen z jedné z těchto map.

Doufám že je to dostatečně pochopitelné.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Uživatelský avatar
Dave_Jame
Redaktor
 
Příspěvky: 1299
Registrován: ned lis 05, 2006 11:28 am

Re: drobný dotaz

Příspěvekod snakeson » úte bře 22, 2011 1:30 pm

Ok, dík za jasnou odpověd, to s těma savema je dobrá alternativa. Vlastně je to logický...kdyby to šlo dohrát všechno měl bych na poslední mapě příliš mnoho bonusů a hra by tak byla moc lehká...ne že by mi to u heroesů nějak vadilo, základní obtížnost mi občas přijde zbytečně přestřelená :)
snakeson
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte bře 22, 2011 11:48 am

Re: drobný dotaz

Příspěvekod Kocik » úte srp 02, 2011 12:43 pm

mám jeden dotaz jdou ty dvojky spustit na windows 7
Kocik
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv led 08, 2009 2:38 pm

Re: drobný dotaz

Příspěvekod andy636 » pon zář 02, 2013 7:43 am

To čo platí na jednotky, platí aj na dvojky: http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=6&t=5141
Uživatelský avatar
andy636
 
Příspěvky: 64
Registrován: pon led 03, 2011 3:45 pm


Zpět na Heroes II

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron