Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Might & Magic: Fates

Vše co se jinam nevešlo ;)

Might & Magic: Fates

Příspěvekod Lucas Gryf » stř led 03, 2024 1:06 am

Zdravím všechny, kteří na heroes-centrum a toto fórum aspoň občas zavítají.

Zdá se, že si pro nás Ubisoft něco chystá. Bohužel, bohudík? Ubisoft si totiž nedávno zaregistroval dvě domény - http://mightandmagicfates.com/ a http://might-and-magic-fates.com/. To, v doprovodu najímání pracovních sil* do Šanghaje z před dvěma roky by mohlo několik věcí, jak reportuje @Kurakasis.

Buď se může jednat o další mobilní hru, jelikož trh mobilních her stále roste a Ubisoft ukázal, že Might & Magic se svým dobrým jménem může posloužit jako dobrý základ (ne, že se jim to podařilo s Chess Royale, Elemental Guardians a dalšími, které si už nepamatuji). Anebo se může jednat o AAA hru, jak se psalo v dříve zmiňovaném inzerátu. Zvěsti kolují takové, že by se mohlo jednat o open world RPG po vzoru Genshin Impact, World of Warcraft, Lineage 2 a podobně.

V tomto příspěvku bych rád schraňoval nové informace o téhle plánované hře - pokud se skutečně nějaké objeví a dokud mě to bude bavit.

Co si myslíte, že by nová hra mohla nabídnout? Zahráli byste si nějakou novou hru z univerza Might & Magic? Myslíte, že bude Ubisoft a kreativní tým pokračovat v toulkách Ashanem, anebo se vrhne do nového světa?

*) Pokud si to dobře pamatuji, nabíralo se na pozici IP Directora, která byla od konce Erwana Le Bretona neobsazená. To by mohlo nasvědčovat, že Ashan je u konce a Might & Magic franšíza se posune do nového univerza.
Uživatelský avatar
Lucas Gryf
 
Příspěvky: 590
Registrován: ned říj 30, 2011 9:03 am

Zpět na Off-topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron