Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

1.kampaň 5 mise(Azyl)

Vše ohledně hradu Azyl

1.kampaň 5 mise(Azyl)

Příspěvekod Liuni » čtv čer 29, 2006 12:34 pm

Mám najít Ashininu slzu podle obelisku objevil jsme 3 obelisky odkryla se mě tajná mapa na místě kde byl pohár jsme kopal a tam mě napslo že je to někde na jihu.Nevíte kde může být?už tam trčím druhý den
Liuni
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv čer 29, 2006 12:32 pm

Příspěvekod Destabilizator » čtv čer 29, 2006 12:38 pm

Taxe posun o krok na jih, ne? :arrow:
Obrázek
Uživatelský avatar
Destabilizator
Čestný člen
 
Příspěvky: 256
Registrován: sob kvě 20, 2006 11:26 am

Příspěvekod Liuni » čtv čer 29, 2006 12:40 pm

Destabilizator píše:Taxe posun o krok na jih, ne? :arrow:


Myyslíš jih mapy?ten jsme prohledal už celý.Mělo by to místo být nějak označený?
Naposledy upravil Liuni dne čtv čer 29, 2006 12:46 pm, celkově upraveno 1
Liuni
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv čer 29, 2006 12:32 pm

Příspěvekod Wodka » čtv čer 29, 2006 12:43 pm

Liuni píše:
Destabilizator píše:Taxe posun o krok na jih, ne? :arrow:


Myyslíš jih mapy?ten jsme prohledal už celý.Mě loby to místo mýt nějak označený?


Na jih od toho místa, kde ti to napsalo - běž na jih. apropos, když si tam stoupneš a otevřeš si tu puzzle mapu - uvidíš označené místo "pokladu" a i sebe (pokud jsi poblíž)
Uživatelský avatar
Wodka
 
Příspěvky: 160
Registrován: úte kvě 23, 2006 1:11 pm

Příspěvekod Liuni » čtv čer 29, 2006 12:47 pm

Wodka píše:
Liuni píše:
Destabilizator píše:Taxe posun o krok na jih, ne? :arrow:


Myyslíš jih mapy?ten jsme prohledal už celý.Mě loby to místo mýt nějak označený?


Na jih od toho místa, kde ti to napsalo - běž na jih. apropos, když si tam stoupneš a otevřeš si tu puzzle mapu - uvidíš označené místo "pokladu" a i sebe (pokud jsi poblíž)


Právě na tom místě mě to napsalo že to je někde na jihu,mapu puzzle mám odkrytou celou
Liuni
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv čer 29, 2006 12:32 pm

Příspěvekod Wodka » čtv čer 29, 2006 12:59 pm

hmm... mě se třeba stalo, že jsem kopal na podle mě správném místě, ale pak když jsem se koukl pořádně, všiml jsem si, že kopu blbě. Tak zkus jít na jih, kopat, když nic, tak ti to napíše kam dále jít...
Uživatelský avatar
Wodka
 
Příspěvky: 160
Registrován: úte kvě 23, 2006 1:11 pm

Příspěvekod Liuni » čtv čer 29, 2006 1:23 pm

Wodka píše:hmm... mě se třeba stalo, že jsem kopal na podle mě správném místě, ale pak když jsem se koukl pořádně, všiml jsem si, že kopu blbě. Tak zkus jít na jih, kopat, když nic, tak ti to napíše kam dále jít...


Vyřeeno,bylo pouze o jedno polčko vedle.Ale nemůžu příjít na to jak se dostat k Nikolajovi.Nelezl jsme dva teleporty ale ani jeden není funkční?Dělám něěco blbě nebo jsme nenašel všechny?
Liuni
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv čer 29, 2006 12:32 pm

Příspěvekod Destabilizator » čtv čer 29, 2006 1:33 pm

Nejsou nefunkcni, jen jsou jednosmerny... Ty Te nemusi zajimat... Podivej se na mapu, vpravo se Ti kousek odkryl, posli tam Godricka (skrz jeden garrison) a je to :lol: :arrow:
Obrázek
Uživatelský avatar
Destabilizator
Čestný člen
 
Příspěvky: 256
Registrován: sob kvě 20, 2006 11:26 am

Příspěvekod Liuni » čtv čer 29, 2006 1:54 pm

Destabilizator píše:Nejsou nefunkcni, jen jsou jednosmerny... Ty Te nemusi zajimat... Podivej se na mapu, vpravo se Ti kousek odkryl, posli tam Godricka (skrz jeden garrison) a je to :lol: :arrow:


Myslíš úplně vpravo na mapě,tam jsme celou jsme jí odkryl ale nic tam není


Vyřešeno je to vpravo dole
Naposledy upravil Liuni dne čtv čer 29, 2006 2:32 pm, celkově upraveno 1
Liuni
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv čer 29, 2006 12:32 pm

Příspěvekod Destabilizator » čtv čer 29, 2006 2:32 pm

Nemyslim uplne vpravo... Proste, od sveho hradu (Dunmoor) pojedes porad po ceste dolu (na jih), a pak doprava pres most pres lavu, pres sopecne uzemi a porad po ceste dal az ke kraji mapy, kde vycistis ten garrison a posles tam Godricka :arrow:
Obrázek
Uživatelský avatar
Destabilizator
Čestný člen
 
Příspěvky: 256
Registrován: sob kvě 20, 2006 11:26 am

Příspěvekod Swoop » pát čer 30, 2006 12:21 pm

Zdravim, taky mam s touto misi problem. Mam odkrytou celou puzzle mapu a oznacene misto jsem prolezl krizem krazem, ale nemuzu nikde kopat. TAky jsem si vyse precetl, ze na te puzzle mape by mel byt videt hrdina kdyz tam je, ale ja ho na te mape nemam. P mapa se mi cela odkryla po objeveni 3 obelisku, nechybi mi teda jeste neco??? Mohl byste mi nekdo poradit? Jsem zoufaly :cry:
Dekuju


Ach tak uz nic, na jinem threadu jsem zjistil v cem je problem. Nevedel jsem, ze tam mozu kopat az druhy den. TAkze uz mam artefakt a jedu dal.
Btw naprosto sqela hra, mega me to pohltilo :twisted:
Swoop
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát čer 30, 2006 12:14 pm

Příspěvekod kataros » pát čer 30, 2006 2:33 pm

kurna musis zabit celou armadu neboj se toho v te brane
kataros
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát čer 30, 2006 2:32 pm

Příspěvekod Wodka » pon črc 03, 2006 7:59 am

Swoop píše: TAky jsem si vyse precetl, ze na te puzzle mape by mel byt videt hrdina kdyz tam je, ale ja ho na te mape nemam.


Hrdina ne, je tam vidět vytečkovaná trasa jeho cesty a křížek (cíl).
Uživatelský avatar
Wodka
 
Příspěvky: 160
Registrován: úte kvě 23, 2006 1:11 pm

Příspěvekod Nečik » pon črc 03, 2006 9:05 am

Ta slza je nad dřevařskou pilou nahoře mezi stromky (ta dřevařská pila je na východ od tvého města).
A jinak opravdu stačí poslat Godricka dolu vlevo v mapě přes strážnici (samozřejmě, že ji musíš dobýt). Pak ti Godrick zmizí a objeví se tam Nikolaj.
Nečik
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát kvě 26, 2006 5:24 am

jak bám projít tou poslední bránou?

Příspěvekod ddptv » stř srp 23, 2006 7:35 am

a jak mám projít tou poslední bránou, když je tam tolik nepřátel, že pokaždé dostanu na pr..l? Asi jsem tam měl jít mnohem rychleji, ne?
ddptv
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv srp 10, 2006 8:38 am

Další

Zpět na Azyl (lidé)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron