Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Pomoc - 1kampaň, 4 mise... :-( boty levitace

Vše ohledně hradu Azyl

Pomoc - 1kampaň, 4 mise... :-( boty levitace

Příspěvekod rapon » čtv črc 20, 2006 7:57 am

Jsem v Heroes nováček, tak se omlouvám... Hraju kampaně a jsem u 1. kampaně ve 4. misi. Prošel jsem už všechno a navštívíl čarodějnici i věštce, ale nějakjsem nepostřehl, kde jsou boty levitace, abych se dostal přes most. když k nim přijdu znovu, tak mi odmitnou zopakovat co říkali. Dá se někde zjistit co říkali (ta rada je někde uložená) nebo je jiná cesta jak najít ty boty levitace? Díky za radu.
rapon
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte črc 18, 2006 10:38 am

Re: Pomoc - 1kampaň, 4 mise... :-( boty levitace

Příspěvekod Wodka » čtv črc 20, 2006 8:10 am

rapon píše:Jsem v Heroes nováček, tak se omlouvám... Hraju kampaně a jsem u 1. kampaně ve 4. misi. Prošel jsem už všechno a navštívíl čarodějnici i věštce, ale nějakjsem nepostřehl, kde jsou boty levitace, abych se dostal přes most. když k nim přijdu znovu, tak mi odmitnou zopakovat co říkali. Dá se někde zjistit co říkali (ta rada je někde uložená) nebo je jiná cesta jak najít ty boty levitace? Díky za radu.


Zmáčkni O jako objectives, tam by to mělo být
"Пошел ты!"
Uživatelský avatar
Wodka
 
Příspěvky: 160
Registrován: úte kvě 23, 2006 1:11 pm

Příspěvekod Gregy » čtv črc 20, 2006 8:27 am

Najsi jenom novacek, ale jsi i slepec. :evil:
Anubis to Daniel: Well, good to go. Hehe, there's nothing u can do. U don't have the power. Oma: But I do.
Anubis: U can't kill me either. Oma: I can fight u.
Anubis: But U can't win. Oma: It won't matter. U won't be able to do anything but fight me back.
...
Anubis: Oh no, no, ... NO, NOOOOOOOOO!
Gregy
 
Příspěvky: 116
Registrován: pon lis 07, 2005 4:00 pm

Příspěvekod Destabilizator » čtv črc 20, 2006 8:49 am

Uz to tu sice je, ale abys nemusel hledat: jdi od ty budky s vestcem dolu, do podzemi a tam je nahore Crypt, vlitni tam, zrus je a mas botky :wink: :arrow:
Obrázek
Uživatelský avatar
Destabilizator
Čestný člen
 
Příspěvky: 256
Registrován: sob kvě 20, 2006 11:26 am

Příspěvekod BigBobek » čtv črc 20, 2006 8:52 am

sakra, ja uz si ani kampan za azyl nepamatuju :roll:
BigBobek
 
Příspěvky: 14
Registrován: čtv črc 20, 2006 7:47 am

Příspěvekod rapon » čtv črc 20, 2006 4:55 pm

Gregy píše:Najsi jenom novacek, ale jsi i slepec. :evil:

Proč ten flame? Nikdo učenej z nebe nespadl a i při hledání jsem to tady nenašel, tak se zeptal. Kdo můžeš, hoď kamenem...
rapon
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte črc 18, 2006 10:38 am

Příspěvekod rapon » čtv črc 20, 2006 4:56 pm

Destabilizator píše:Uz to tu sice je, ale abys nemusel hledat: jdi od ty budky s vestcem dolu, do podzemi a tam je nahore Crypt, vlitni tam, zrus je a mas botky :wink: :arrow:

Díky :wink:
rapon
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte črc 18, 2006 10:38 am

boty

Příspěvekod ddptv » čtv srp 10, 2006 8:40 am

boty levitace sice mám, ale přes most se stejně nedostanu, poraďte prosím co mám udělat... díky
ddptv
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv srp 10, 2006 8:38 am

Příspěvekod Wodka » čtv srp 10, 2006 9:09 am

musíš po řece--- proto ty boty. Někde pod mostem by mělo být místo vhodné pro přejítí...
"Пошел ты!"
Uživatelský avatar
Wodka
 
Příspěvky: 160
Registrován: úte kvě 23, 2006 1:11 pm

Příspěvekod MirekDream » sob srp 12, 2006 6:30 am

Mam problem,kdyz dojdu k hrobce tak se nemuzu dostat doni.ukazatel (mys) me porad ukazuje cervene(kun).Co znaci u ukazovatele (mys) ,kun cislo 2 a 3 :?:
MirekDream
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob srp 12, 2006 6:17 am

Příspěvekod Trexider » sob srp 19, 2006 6:51 pm

MirekDream píše:Mam problem,kdyz dojdu k hrobce tak se nemuzu dostat doni.ukazatel (mys) me porad ukazuje cervene(kun).Co znaci u ukazovatele (mys) ,kun cislo 2 a 3 :?:
Tenhle problém jsem měl taky, dal sem si kvuli tomu tu misi odznova a už to bylo ok, celkem mě to míchlo, protože už jsem měl úplně všechno prochozený a posbíraný. Ty čísla značej na kolik tahů se na to místo dostaneš.
Uživatelský avatar
Trexider
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob srp 19, 2006 6:32 pm

Botky

Příspěvekod holub24 » čtv zář 07, 2006 6:17 am

Taky sem nad tim badal ale je to jednoduchy mam heroes V v cz takze to mam lehci :) musis nejdriv jit od hradu za vestcem je tam takovy chatka chrani ju asi neco okolo 1 000 grifinu dostanes se prez ne a vestec ti rekne ze ty botky ziskakas v podzemi a je to jedinej zpusob jak se dostat pres reku kousek pod tim sou jednotky od nekropolisu 10 přízraků (Wraight) tak je porazis a tam vede cesta do podzemi a jak vejes do podzemi tak tam mas odkrytou takovou chajdu tak des do ni prekonas ochranu a mas boty levitace vylezes ven a ted jak se dotat pres reku jednoduse jak mas na mape odhalenej ten most tak vidis ze je zborenej a kdyz se podivas detailneji je tam nekde za tim mostem andel fontaana tak na nej kliknes aby tam isabela dojela a pak des na to druhy misto oznaceny hned za tim tot vse
holub24
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv zář 07, 2006 6:12 am


Zpět na Azyl (lidé)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron