Jak jste na tom s ToE?

Vše k druhému datadisku pro Heroes V, jenž nevyžaduje původní hru a je tak vlastně samostatnou hrou

V jaké kampani v ToE teď jste?

1. - Quroq
1
5%
2. - Arantir
1
5%
3. - Gotai
5
23%
4. - Zehir
15
68%
 
Total votes: 22

barmann
Posts: 8
Joined: Tue Jun 06, 2006 1:15 am

Post by barmann »

Tak nevím, buď začínám brzo, nebo nějak blbě hraju, ale mám 90 titánů, 20 rajšašů, a cca 80 mágů. zbytek šrot je nějakejch 600 gremlinů a ještě cosi, ale s tím to nějak nedám. Teda pokud ten prostřední červenej hrad je poslední.
User avatar
Alarik
Posts: 2022
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:36 am

Post by Alarik »

barmann wrote:Tak nevím, buď začínám brzo, nebo nějak blbě hraju, ale mám 90 titánů, 20 rajšašů, a cca 80 mágů. zbytek šrot je nějakejch 600 gremlinů a ještě cosi, ale s tím to nějak nedám. Teda pokud ten prostřední červenej hrad je poslední.


Aby se ti zobrazil úkol "Obsaď Talonguard", musíš nejprve obsadit ty 4 červený démonský hrady, co jsou v podzemí. Taky musíš zabrat hrad temných elfů (v podzemí, žlutý hráč), po jehož dobytí okamžitě následuje bitva s Ylayou o poslední podzemní červený hrad. Jakmile tohle splníš, dostaneš poslední úkol, a to "Obsaď Talonguard".
To je styl hraní, teď ke tvé armádě. S 90 Titány, 20 Rakšasy Raji, 80 Mágy a 600 Gremliny se ani moc nediv, že to nezvládáš, pokud tedy nemáš u Zehira Mystickou vševědoucnost. Ale i s ní by to bylo dost složité. Vzhledem k tomu, že Biara má zhruba desetinásobně větší armádu, je tvoje šance na výhru téměř nulová.
Moje rada tedy zní: verbuj co nejvíc a nejdýl můžeš. Biaře jednotky nepřibejvaj, tudíž můžeš verbovat jak dlouho chceš. Navíc bys měl po zobrazení úkolu "Obsaď Talonguard" mít právě před ním hordu Archandělů, Černých a Lávových draků a Nezkrotných kyklopů, kteří se k tobě přidají. Tak, to je asi vše.
User avatar
Beybe
Posts: 182
Joined: Mon Dec 31, 2007 2:10 pm

Post by Beybe »

Alarik wrote:
barmann wrote:Tak nevím, buď začínám brzo, nebo nějak blbě hraju, ale mám 90 titánů, 20 rajšašů, a cca 80 mágů. zbytek šrot je nějakejch 600 gremlinů a ještě cosi, ale s tím to nějak nedám. Teda pokud ten prostřední červenej hrad je poslední.


Aby se ti zobrazil úkol "Obsaď Talonguard", musíš nejprve obsadit ty 4 červený démonský hrady, co jsou v podzemí. Taky musíš zabrat hrad temných elfů (v podzemí, žlutý hráč), po jehož dobytí okamžitě následuje bitva s Ylayou o poslední podzemní červený hrad. Jakmile tohle splníš, dostaneš poslední úkol, a to "Obsaď Talonguard".
To je styl hraní, teď ke tvé armádě. S 90 Titány, 20 Rakšasy Raji, 80 Mágy a 600 Gremliny se ani moc nediv, že to nezvládáš, pokud tedy nemáš u Zehira Mystickou vševědoucnost. Ale i s ní by to bylo dost složité. Vzhledem k tomu, že Biara má zhruba desetinásobně větší armádu, je tvoje šance na výhru téměř nulová.
Moje rada tedy zní: verbuj co nejvíc a nejdýl můžeš. Biaře jednotky nepřibejvaj, tudíž můžeš verbovat jak dlouho chceš. Navíc bys měl po zobrazení úkolu "Obsaď Talonguard" mít právě před ním hordu Archandělů, Černých a Lávových draků a Nezkrotných kyklopů, kteří se k tobě přidají. Tak, to je asi vše.


Sorry za kecání,ale ještě si dovolím říct , že to poslední město s Kudžin a Gotaim dobýt nemusíš.Jdou zastavit a můžeš je poslat nahoru (třeba Gotai má cca 900 kyklopů).
This is my way DATTEBYO!


Zkuste na tohle kliknout:
http://www.monstersgame.cz/?ac=vid&vid=127091923
barmann
Posts: 8
Joined: Tue Jun 06, 2006 1:15 am

Post by barmann »

a jak je zastavím, když k boji dojde automaticky jak splním podmínku. Jinak ty jednotky tam samozřejmě jsou, ale měl jsem tam myslím 23 draků a další nevím, nicméně ne moc podstatný číslo, když on má podstatně víc. Navíc neumím pána loutek a tak je to docela honička. ty boje v podzemí byly pohoda, pročel jsem je napoprvé, ale toto asi nedám, leda že bych si nasyslil nějaký jednotky, což asi budu muset, ale půl hodiny klikat na další tah se mi moc nechce. A asi už se nebudu moct vrátit, když na to nemám savy :(
barmann
Posts: 8
Joined: Tue Jun 06, 2006 1:15 am

Post by barmann »

No tak už to mám hotový, počkal jsem si cca 3 měsíce a doplnil jednotky. A ty před hradem se taky rozrostly, takže jsem tam měl od každýho 106 kousků. Při čekání na jednotky se mi taky objevilo ufa, který mě sice ze začátlu štvalo, když jsem mu pořád musel dávat jednoho gremlina abych dostal ty 4 titány, ale pak jsem jej využil k oslabení hradu. Takže když jsem došel bojovat potřetí, tak už to byla pohoda a navíc jsem si vzal svitem na použití magie nekromantů a s pánem loutek to byla brnkačka obzvlášť, když nejak přestal využívat bránu. Prostě najednou pohoda a ztratil jsem nějaký 2 titány a cca 20 mágů. :D
User avatar
Alarik
Posts: 2022
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:36 am

Post by Alarik »

barmann wrote:a jak je zastavím, když k boji dojde automaticky jak splním podmínku. Jinak ty jednotky tam samozřejmě jsou, ale měl jsem tam myslím 23 draků a další nevím, nicméně ne moc podstatný číslo, když on má podstatně víc. Navíc neumím pána loutek a tak je to docela honička. ty boje v podzemí byly pohoda, pročel jsem je napoprvé, ale toto asi nedám, leda že bych si nasyslil nějaký jednotky, což asi budu muset, ale půl hodiny klikat na další tah se mi moc nechce. A asi už se nebudu moct vrátit, když na to nemám savy :(


Zastavíš je kliknutím ne jejich ikonky. Stačí, když zastavíš jen ty, kteří budou bojovat, ti druzí do boje nejdou.
User avatar
Silverman
Posts: 65
Joined: Mon Apr 09, 2007 4:08 pm

Post by Silverman »

To je zvlastni ze to jde. A kdyz projdete schodistem tak se dostanete na povrch. Nakonec pridate Gotaivy kyklopy Zehirovy a neda se prhrat. Navic ja jsem se silou kouzel i znalostmi 50 mel u vampirismu vysani zivota asi 150%, takze to je opravdu trapne jednoduchy i na hrdinskou obtiznost...
Říkam si, že kdyby lidé věděli, jaká zábava je vyhazovat věci do vzduchu, chtěli by být všichni čaroději.
User avatar
Zdenda
Posts: 856
Joined: Tue Jun 06, 2006 8:08 pm

Post by Zdenda »

No já jsem zatím jenom v 1. kampani,TOE jsem dostal poměrně nedávno.
Mám takový malý problém. Nemůžu se rozhodnout jestli si mám namakávat Arantira nebo Ornellu,nebo je to jedno?
Every problem in the universe can be solved by finding the right long-haired prettyboy and beating the crap out of him.
User avatar
Rakšasa Raja
Posts: 136
Joined: Mon Jun 11, 2007 7:22 pm
Location: Academy

Post by Rakšasa Raja »

Zdenda wrote:No já jsem zatím jenom v 1. kampani,TOE jsem dostal poměrně nedávno.
Mám takový malý problém. Nemůžu se rozhodnout jestli si mám namakávat Arantira nebo Ornellu,nebo je to jedno?


Arantira :wink: O Ornellu přijdeš, takže je to zbytečný :cry:
Heroes 5 nabírá s datadisky na svojí perfektnosti. Už se těším na Tribes of the East.
User avatar
Zdenda
Posts: 856
Joined: Tue Jun 06, 2006 8:08 pm

Post by Zdenda »

Děkuji,stejně jsem ho měl radši :)
Doufám že Ornella nezemře,docela mi přirostla k srdci :(
Every problem in the universe can be solved by finding the right long-haired prettyboy and beating the crap out of him.
User avatar
Rakšasa Raja
Posts: 136
Joined: Mon Jun 11, 2007 7:22 pm
Location: Academy

Post by Rakšasa Raja »

Není zač :wink:
Neboj ale neřeknu ti jak to dopadne, však to uvidíš sám :twisted:
Heroes 5 nabírá s datadisky na svojí perfektnosti. Už se těším na Tribes of the East.
User avatar
Zdenda
Posts: 856
Joined: Tue Jun 06, 2006 8:08 pm

Re: Jak jste na tom s ToE?

Post by Zdenda »

Tak už jsem prošel kampaň za nemrtvých.
Chudák Ornella :( Alespoň k ní byl Arantir upřímný,tím u mě získal +
Every problem in the universe can be solved by finding the right long-haired prettyboy and beating the crap out of him.
User avatar
Rakšasa Raja
Posts: 136
Joined: Mon Jun 11, 2007 7:22 pm
Location: Academy

Re: Jak jste na tom s ToE?

Post by Rakšasa Raja »

Zdenda wrote:Tak už jsem prošel kampaň za nemrtvých.
Chudák Ornella :( Alespoň k ní byl Arantir upřímný,tím u mě získal +


Takže teď jedeš kampaň za Orky, že?Ta je parádní, nemoh sem si ji vynachválit, hlavně když hraješ za Kujin :twisted: :oops:
Heroes 5 nabírá s datadisky na svojí perfektnosti. Už se těším na Tribes of the East.
User avatar
Zdenda
Posts: 856
Joined: Tue Jun 06, 2006 8:08 pm

Re: Jak jste na tom s ToE?

Post by Zdenda »

Ten lov hlav byl zajímavej,i když jsem nenašel ty gobiny.... ale co,stejně jsem vyhrál :D
Za Kudžin jsem ještě nehrál,ale docela se mi líbí :twisted:
Every problem in the universe can be solved by finding the right long-haired prettyboy and beating the crap out of him.
User avatar
Biara12
Posts: 57
Joined: Thu Jul 24, 2008 3:29 pm
Location: Sheog(často i gryfí říše)

Re: Jak jste na tom s ToE?

Post by Biara12 »

Já mám jenom otázku:JAk mohla mít Biara Hromadné zmatení a přitom mít Urgashovo volání?Taky jsem to dohrála a že mám hromadné zmatení a Urgashovo volání je tak trochu hodně divný! :roll: :roll:
Rytíři,mágové,elfové,skřeti,trpaslíci,nekromanté všechny tyto rasy zemřou a Urgash Bude vládnout!
Post Reply