VISTA HOME PREMIUM

Obecně k Heroes of Might and Magic V
Post Reply
King Crimson
Posts: 2
Joined: Mon Sep 17, 2007 10:30 pm

VISTA HOME PREMIUM

Post by King Crimson »

Půjde spustit Heroes V s operacním systémem VISTA HP? Máte s tím někdo nejaké zkusenosti? Díky.
User avatar
firedrake
Posts: 7
Joined: Sun Jul 08, 2007 5:25 pm
Location: Dračí jezero
Contact:

Post by firedrake »

šlape jak hodinky 8)
King Crimson
Posts: 2
Joined: Mon Sep 17, 2007 10:30 pm

Post by King Crimson »

Diky, to ráda slyším.
elessaru
Posts: 1
Joined: Wed Mar 05, 2008 11:18 am

Post by elessaru »

no ja som to na cistej instalacii (novy notas) nespustil!!! proste mi to na home premium nejde!!!! please help!!!

podrobnosti:
notas toshiba satelite a200 1si - procak core2duo 1,83Ghz, grafika HD 2600, 2GB ram...

situacia - heroesa som instaloval ako prveho na uplne cistu vistu home premium... nic ine na nom nieje...

DAKUJEM.
sexydevil
Posts: 4
Joined: Wed Sep 19, 2007 8:33 pm

Re: VISTA HOME PREMIUM

Post by sexydevil »

No zkus sem napsat, zda ti to při spuštění háže nějaký error code( voz : cannot locate d3dx9_25.dll apod. )
V případě takovéto hlášky je problém v dirctech, jelikož hra pro běh vyžaduje directX v.9.0 - visty však již mají v.10.. ) tento problém odstraníš instalací redist balíčku pro directX 9.0 novou verzi nepřemažeš, program si pouze do system32 doinstaluje chybějící knihovny pro starší directX verze..

Pokud klineš na spouštěcí ikonu a nic se neděje, zkus hru spustit v režimu kompatibility pro systémy Win XP SP2
Post Reply