Heroes VI.

Vše k druhému datadisku pro Heroes V, jenž nevyžaduje původní hru a je tak vlastně samostatnou hrou
User avatar
Montezuma3
Posts: 201
Joined: Mon Apr 14, 2008 8:39 pm

Heroes VI.

Post by Montezuma3 »

Necekejte zde zadne oficialni novinky, jedna se pouze o diskuzi, o vasi vizi mozneho pokracovani :wink:
Jiste uz jse pomyslely na to, co by se mohlo obevit v H6. Jakym smerem bude smerovat vyvoj a zmeny. co by jste si praly aby se v serii obevilo, zmyzelo, nebo navratilo z predchozich dilu.

Ja osobne bych nerad privital zmeny jake se obevili jiz v H4. A to snizeni poctu "narodu" spojeni pekla s nemrtvimi nebo pevnosti s dungeonem. Byla to jednou z veci ktera me dost odradila. I stavba mesla me mlatila do oci tim, ze jsem mel pocit ze se divam na nejakou polici, kde je vedle sebe naskladana jedna budou vedle druhe. Krok smerem k stvarneni mest v 3D se mi zda jako velice dobry krok.
V H5 me potesila spousta veci. Ale nektere veci naopak sklamaly.
Tak treba Strategicka mapa. Jako nejlepsi vizualizaci mapy rozhodne povazuji tu z H3. A byl bych rad kdyby se jeji vyvoj v budoucnu vice priblizil prave k ni. Je zde spousta veci na ktere si clovek ve hre uz od pocatku zvykl a rozhodne by nebylo moudre to nejak drastycky menit, 7 jednotek za jeden narod. zbirani zakladnich surovin jako je sira, rtut a dalsi. Libi se mi ze v radach elfske nebo trpaslici armady se obevuje spousta jednotek tohoto druhu, a ne ze hrajete za narod kde vedle sebe stoji po boku trpaslik, elf, kentaur a pegas s jednorozcem. Nadruhou stranu i to melo sve kouzlo a atmosferu. A ja bych byl rad, kdyby se vsechna mesta skladala z pestreho vyberu ruznych mythologickych postav, tak jak tomu bylo v H3. Vzdyt kazda jednotka ktera zde byla, mela sve koreny v existujici mythologii a zadna postava nebyla scela nove vymyslena.
Kdyby vse bylo po mem, v H6 by nebyly narody rozdeleny podle rasy, ale podle mythologie na Antickou, Egyptskou, Keltskou, Severskou, Cinskou, Americkou (indianska), Novodobou a Moderni. a u kazde z techto odvetvi by jste si mohly zvolit jedno ze dvou mest. Jedno by obsahovalo prostredi a jednotky reprezentujici stranu zla, a to druhe dobro. co vy na to? Co si o tom myslite? sem s krytikou, a podelte se o svou vizi a vase napady :wink: :P
User avatar
StreetX38
Posts: 1338
Joined: Tue Jan 01, 2008 1:12 pm
Location: většinou se toulám lesy anebo v Mithrilové Síni
Contact:

Re: Heroes VI.

Post by StreetX38 »

Já bych nechal národy co již jsou v HoMM V a přidal bych nějaký hrad typu vodní mšesto nebo jako v HoMM III Město elementálů. Taky bych tam dal nějaky starý známý hrdiny jako Freydu¨, Zehira případně oživeného Arantira, Kudžin, Gotaie nebo Wulfstana apod.Pár dalších malých změn a hlavně skvělou grafiku. Skvělý hudební doprovod pod taktovkou Paula Romera a Roba Kinga. Nějaké změny a bonusy a byl bych spokojen. Ještě spokojenější bych byl kdyby další dílo bylo už brzy.
Díky přátelům a čestným lidem, s nimiž jsem se setkal, vím, že nejsem osamělý hrdina s nepochopitelnými cíli. Vím, že až zemřu, to, co je důležité, přežije. To je můj odkaz. Díky božímu milosrdenství nejsem sám.

Drizzt Do´Urden
User avatar
Alarik
Posts: 2022
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:36 am

Re: Heroes VI.

Post by Alarik »

Já bych velice uvítal, kdyby příběh pokračoval tam, kde přestal. Přeci jen mi ten z HoMM 5 připadal tak trochu nedokončený. Podle mě si autoři schválně nechali pootevřené dveře z důvodu, že se k tomu chtějí vrátit a "dokončit to". Zkrátka by to pokračovalo tam, kde to přestalo. Byli by tam všichni původní hrdinové, mohlo by být oživeno pár starých nepřátel, ale také by se mohli objevit nepřátelé noví. Vyladit pár lehkých drobností (aby se to přeci jen trochu lišilo :P , ale ne zase moc). Hudbu bych nechal původní + několik nových skladeb (samozřejmě opět z repertoáru Paula Romera a Roba Kinga :) ). Jediné, co bych trochu razantněji změnil by byla grafika. Ne, že bych proti ní něco měl, současná grafika H5 je úžasná, ale trochu více "reálnosti" by neuškodilo. Národy bych nechal takové, jaké jsou a když už by se tam měla objevit rasa nová, tak bych ji udělal tak, aby to byla odnož některé ze současných ras. Bylo by totiž těžké, zapojit do příběhu další novou rasu, mnohem jednodušší by bylo udělat to, jak se to stalo už v historii Ashanu, jako například když vznikli temní elfové nebo nekromanti. Prostě, nějaký šlechtic nebo mocná bytost se vzepře, odejde se svými věrnými pryč a podrobí svůj lid vlastnímu výcviku nebo začne najímat i nějaké nové vojáky. Takhle by podle mě měl vypadat Heroes of might and magic VI.
User avatar
Zehir
Posts: 1669
Joined: Mon May 26, 2008 6:24 pm
Location: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: Heroes VI.

Post by Zehir »

Já bych také velice moc uvítal, kdby se v kampaních pokračovalo tam, kde se přestalo, takže Arantir by ted hledal Lebku stínů, Relag by bojoval s mesiášem, pak by tam mohli dát nové příběhy, no a poslední kampan za Zehira, by se jmenovala, Záchrana světa, už zase. :D :D :D Také mě napadl, dát tam hrad, který by byl jako ve Heroes 3 Soutok, ale jak by se ti elementálové rozdělili, protože jsou všichni na 4. úrovni?
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
User avatar
Krvavá fůrie
Posts: 197
Joined: Fri Jul 18, 2008 10:22 am
Location: Konos

Re: Heroes VI.

Post by Krvavá fůrie »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !Zehire,TAk takhle bych si to taky přála!
Všichni kdo ublížili Temným elfům za to zaplatí.(životem)
User avatar
Zehir
Posts: 1669
Joined: Mon May 26, 2008 6:24 pm
Location: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: Heroes VI.

Post by Zehir »

Takhle by si to přáli asi všichni, co hráli Heroes 5.
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
User avatar
Ornella
Posts: 307
Joined: Fri Mar 14, 2008 11:42 am
Location: Temple of Lahmian sisterhood-the best Family of Vampires,Lahmia the city of Vampires,Old World

Re: Heroes VI.

Post by Ornella »

moje řeč
Image
User avatar
StreetX38
Posts: 1338
Joined: Tue Jan 01, 2008 1:12 pm
Location: většinou se toulám lesy anebo v Mithrilové Síni
Contact:

Re: Heroes VI.

Post by StreetX38 »

Rozdělilo by se to jinak protože v HoMM VI by nemuseli být elementálové na stejné úrovni.
Díky přátelům a čestným lidem, s nimiž jsem se setkal, vím, že nejsem osamělý hrdina s nepochopitelnými cíli. Vím, že až zemřu, to, co je důležité, přežije. To je můj odkaz. Díky božímu milosrdenství nejsem sám.

Drizzt Do´Urden
User avatar
Fanatik
Posts: 29
Joined: Sun Aug 10, 2008 8:03 am
Location: Zákopy

Re: Heroes VI.

Post by Fanatik »

Já bych uvítal další mythologii než jen antickou co z ní všechno je z ságy heroesu pegas,minoutaur,kyklop,titán,medůsa,kerberos,manticóra,obry apod. a co takhle egiptskou a severskou mythologii.a bylo by dobrý kdyby z našich bájí přidali taky lycantropy(vlkodlaky) ty mi docela chybí. :cry:
Death or Glory vyber jsi!
User avatar
Krvavá fůrie
Posts: 197
Joined: Fri Jul 18, 2008 10:22 am
Location: Konos

Re: Heroes VI.

Post by Krvavá fůrie »

Ano pegas by se hodil ale moc s tebou nesouhlasím.Vlkodlaci by mněli být neutrální.Ale myslím(Spíš doufám)že Homam5 bude mít pokračování.
Všichni kdo ublížili Temným elfům za to zaplatí.(životem)
User avatar
Zehir
Posts: 1669
Joined: Mon May 26, 2008 6:24 pm
Location: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: Heroes VI.

Post by Zehir »

Já si osobně myslím a taky doufám, že HOOMaM 6 BUDE pokračovat, protože na to autoři přijdou když byl u 5 úspěch tak na ni navážou s dalším příběhem ze života nás hrdinů Ashaanu.
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
User avatar
Ylaya
Posts: 117
Joined: Wed Aug 13, 2008 7:00 am

Re: Heroes VI.

Post by Ylaya »

Ale myslím že Autoři vědí že Heroes 5 mněl velký ůspěch(Vlastně na některých stránkách psaly že TotE udělalo z HoMaM špičku strategický her)takže by od nich bylo ohavné kdyby příběh nepokračoval.A taky to od nich bude ohavné.
Zabíjíme ve jménu Malassy,sloužíme Malasse a uctíváme Malassu.To je naše povinnost.
User avatar
Ylaya
Posts: 117
Joined: Wed Aug 13, 2008 7:00 am

Re: Heroes VI.

Post by Ylaya »

A když to nedokončí jak se dozvíme co se stane z Relagem?
Zabíjíme ve jménu Malassy,sloužíme Malasse a uctíváme Malassu.To je naše povinnost.
User avatar
Zehir
Posts: 1669
Joined: Mon May 26, 2008 6:24 pm
Location: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: Heroes VI.

Post by Zehir »

Ylaya wrote:A když to nedokončí jak se dozvíme co se stane z Relagem?

Asi nijak, ale co se stane s náma?
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
User avatar
Ylaya
Posts: 117
Joined: Wed Aug 13, 2008 7:00 am

Re: Heroes VI.

Post by Ylaya »

No ty se snad oženíš!?Já budu pokračovat v uctívání malassy a malsarry a jinak nevím :lol: :lol:
Zabíjíme ve jménu Malassy,sloužíme Malasse a uctíváme Malassu.To je naše povinnost.
Post Reply