Nejlepší magie

Vše k druhému datadisku pro Heroes V, jenž nevyžaduje původní hru a je tak vlastně samostatnou hrou

Která magie je podle vás nejlepší?

Magie světla
7
16%
Destruktivní magie
13
29%
Magie temnoty
16
36%
Magie přivolávání
9
20%
 
Total votes: 45

User avatar
Zehir
Posts: 1669
Joined: Mon May 26, 2008 6:24 pm
Location: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: Nejlepší magie

Post by Zehir »

Coach wrote:Je tohle topic o magii nebo o boji? :lol:

O magii, proč :?: :!: :?: :!:
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
User avatar
Raelag
Posts: 1040
Joined: Mon Oct 13, 2008 2:45 pm
Location: Moje sídlo

Re: Nejlepší magie

Post by Raelag »

Já bych to dal asi takhle: Azyl: Světla
Peklo: Temnoty a Destrukce
Nekropol: Temnoty a Přivolávání, je dobrá destrukce, ale není potřeba pro ultimátku
Kobka: Destrukční (Docela maso s osvícením, štěstím warlocků a zesílenými kouzly)
Hvozd: Přivolávací a Světla
Akademie: Mystická vševědoucnost
Pevnost: Přivolávací, Destrukční pro ultimátku, jinak u toho hrdiny posvátné kladivo (nevím jméno) Světla
User avatar
Coach
Posts: 173
Joined: Fri Apr 18, 2008 2:35 pm

Re: Nejlepší magie

Post by Coach »

Myslíš toho vlasatého helmiče, kterému není vidět do tváře? Helmar. Má hned od začátku v bichli spravedlivou moc. Je dobrej na vyšších levelech, pak to padá pořád a skoro na všechny.
A hvozdu přivolávací magie skoro nechodí, zato destruktivní jim bliká v nabídce skoro pořád.
User avatar
Raelag
Posts: 1040
Joined: Mon Oct 13, 2008 2:45 pm
Location: Moje sídlo

Re: Nejlepší magie

Post by Raelag »

Coach wrote:Myslíš toho vlasatého helmiče, kterému není vidět do tváře? Helmar. Má hned od začátku v bichli spravedlivou moc. Je dobrej na vyšších levelech, pak to padá pořád a skoro na všechny.
A hvozdu přivolávací magie skoro nechodí, zato destruktivní jim bliká v nabídce skoro pořád.

Ono záleží na hrdinovi, u hraničáře je to určitě světla a ta druhá je takhle:
1.Pro destrukční - možnost skillu štěstí warlocků
2.Pro přivolávací - Mě padá asi tak stejně jako destrukční, ale i tak mi častějš padají obrana, útok, štěstí než magie krom m. světla, takže asi jako u Azylu
Otázka: Padla vám někdy temná magie u Elfů? Já jí dostal asi 3 krát, ale jen od čarodějky
User avatar
Coach
Posts: 173
Joined: Fri Apr 18, 2008 2:35 pm

Re: Nejlepší magie

Post by Coach »

Od jaké čarodějky? Myslíš tu chatrč? Mě myslím jen jednou jedinkrát.
Jestli ti padá přivolávací zhruba stejně jako destruktivní, tak to máš veliké štestí.
Divej, tohle je z offic stránek, jsou to šance při házení kostkou na magické školy při levelupech:
- destrukce..........8%
- světlo..............8%
- temno..............2%
- přivolávaní........2%

Abys byl v obraze, 2% šance je nejnižší z celé hry, nejvyšší šance jsou 15%. Třeba elfové mají 15% šanci na logistiku a na štestí, protože jsou to jejich klíčové rasové vlastnosti.
Jinými slovy, šance na destrukci je statisticky 4x vyšší než na přivolávání. Je to sice zvláštní, že elfům moc nepadá zelená magie, ale je to tak :lol:

Další věc je, že i když ti přivolávání spadne, tak to neznamená, že budeš mít dost přivolávacích kouzel, na které jsou v hradu taky šance (ty jsem nějak nenašel), ale odvíjí se podobně jako šance na magii.

Mžu potvrdit, že já osobně jezdím elfy na destrukční magii velice často, protože jim destrukční kouzla padají téměř v každém patře magické věže, takže na 5. levelu skoro vždy mají armagedon, zmražení nebo implozi. A aby se toho využilo, musí se jet na fialového druida.
Last edited by Coach on Sun Nov 02, 2008 11:19 am, edited 1 time in total.
User avatar
SirChristian
Posts: 88
Joined: Sun Oct 12, 2008 5:21 pm
Location: Ashan
Contact:

Re: Nejlepší magie

Post by SirChristian »

Odkial tahate stale tie percenta? :shock:
Christian bol vzdy viac hraniciar ako rytier.
Napol putnik, napol snilek,
ale jeho taktika na bojisku je postrachom vsade na svete.

Image
User avatar
Coach
Posts: 173
Joined: Fri Apr 18, 2008 2:35 pm

Re: Nejlepší magie

Post by Coach »

User avatar
Raelag
Posts: 1040
Joined: Mon Oct 13, 2008 2:45 pm
Location: Moje sídlo

Re: Nejlepší magie

Post by Raelag »

Nebo prostě skillwheel
http://s7.battleknight.cz/index.php?loc ... f=NTEyMTk= kdo má srdce, klikne a dá Raelaggovi peníze klik, klik, klik. A kdo má opravdu srdce, ten se stane i rytířem a přihlásí se do klanu Cixotova armáda
User avatar
Raelag
Posts: 1040
Joined: Mon Oct 13, 2008 2:45 pm
Location: Moje sídlo

Re: Nejlepší magie

Post by Raelag »

Ten Helmar mi dal v 3. misi za Zehira zabrat, kdybych neměl absolutní ochranu a runy, tak bych to projel, měl asi o polovinu větší armádu
http://s7.battleknight.cz/index.php?loc ... f=NTEyMTk= kdo má srdce, klikne a dá Raelaggovi peníze klik, klik, klik. A kdo má opravdu srdce, ten se stane i rytířem a přihlásí se do klanu Cixotova armáda
Post Reply