spustenie v okne

Obecně k Heroes of Might and Magic V
Post Reply
ja121212
Posts: 3
Joined: Sat May 20, 2006 1:37 pm

spustenie v okne

Post by ja121212 »

nazdarek vsetci :) moze mi niekto poradit ako pustim hru v okne? a ci to vobec ide. vazne vdakaaaa
User avatar
Droffar
Posts: 6
Joined: Sat May 20, 2006 2:21 pm
Contact:

Re: spustenie v okne

Post by Droffar »

ja121212 wrote:nazdarek vsetci :) moze mi niekto poradit ako pustim hru v okne? a ci to vobec ide. vazne vdakaaaa


nechápu :roll:
ja121212
Posts: 3
Joined: Sat May 20, 2006 1:37 pm

Post by ja121212 »

potrebujem pustit hru v okne a nie "full screen"
User avatar
Droffar
Posts: 6
Joined: Sat May 20, 2006 2:21 pm
Contact:

Post by Droffar »

ja121212 wrote:potrebujem pustit hru v okne a nie "full screen"


jo takhle jo to nevim a pochybuju že to jde :p
User avatar
klaymen
Posts: 523
Joined: Wed Jan 04, 2006 3:57 pm
Location: Elona
Contact:

Post by klaymen »

starsi heroes idu tak ze si nastavis nizsie rozlisenie ako ma tvoja pracovna plocha (pripad H4) alebo nenastavis nic (vsetky ostatne) a stlacis "F4"
Vo februári (únor) som oslávil.....10 rokov hrania Heroes 2

Kto chváli Heroes 5, nemá žiadnu úctu k práci NWC.

<img src="http://kat.heroes-centrum.com/hoc.jpg">
ja121212
Posts: 3
Joined: Sat May 20, 2006 1:37 pm

Post by ja121212 »

klaymen wrote:starsi heroes idu tak ze si nastavis nizsie rozlisenie ako ma tvoja pracovna plocha (pripad H4) alebo nenastavis nic (vsetky ostatne) a stlacis "F4"



dik uz som to vyriesil cez utilitku 3Danalyze co pusta vsetky aplikacie aj v okne hehe ale dikyyyy:)))
Dr.migi
Posts: 5
Joined: Thu Jun 22, 2006 4:42 pm

Post by Dr.migi »

jak si to rozchodil pres to 3Danalyze? me to hlasi "Error while injecting dll into target process" :(
snekkarel
Posts: 1
Joined: Thu Jun 22, 2006 7:47 pm

Post by snekkarel »

Přes 3Danalyze jsem to rozchodil jen v tom okně mi to něběží .Kde dělám chybu,Dík
Dr.migi
Posts: 5
Joined: Thu Jun 22, 2006 4:42 pm

Post by Dr.migi »

Jata wrote:Stačí v user.cfg u položky "setvar gfx_fullscreen" změnit 1 na 0.

Supr, dik moc.... si kapacita :)
Post Reply