Psssssst

Obecně k Heroes of Might and Magic V
Caryfuk
Posts: 30
Joined: Sun May 14, 2006 2:12 pm

Psssssst

Post by Caryfuk »

BTW jestli potrebuje nekdo vedet neco co se rozchazi s pravidly tohoto fora, pak se muzete mrknout na forum ******* kde vam urcite nekdo rad na vase problemy odpovi : )

Edited by Gregy...
ICQ 277648843 : )
Kdyby ho nahodou nekdo nevedel a kdyby se chtel nekdo na neco zeptat, ja totiz nectu pm...
Gregy
Posts: 116
Joined: Mon Nov 07, 2005 4:00 pm
Contact:

Post by Gregy »

Timto te verejne upozornuji, ze podobne porusovani pravidel bude priste trestano IP banem... Jses debil, vic se mi to nechce komentovat...
Anubis to Daniel: Well, good to go. Hehe, there's nothing u can do. U don't have the power. Oma: But I do.
Anubis: U can't kill me either. Oma: I can fight u.
Anubis: But U can't win. Oma: It won't matter. U won't be able to do anything but fight me back.
...
Anubis: Oh no, no, ... NO, NOOOOOOOOO!
Caryfuk
Posts: 30
Joined: Sun May 14, 2006 2:12 pm

Post by Caryfuk »

Jak jsem porusil pravidla?Tim ze dam odkaz na svoje forum (ktere je o p2p sitich a na nic nelegalniho neodkazuje) jsem porusil pravidla?Zajimave, moc zajimave...Diky za moudre osloveni, skutecne se v tobe zraci zkusenosti letiteho moderatora, burane...
ICQ 277648843 : )
Kdyby ho nahodou nekdo nevedel a kdyby se chtel nekdo na neco zeptat, ja totiz nectu pm...
Destabilizator
Čestný člen
Posts: 256
Joined: Sat May 20, 2006 11:26 am
Contact:

Post by Destabilizator »

Taxe nestekejte, silna slova padat vubec nemusela a ty si tu reklamu take delat nemusel :idea: :arrow:
Image
Guest

Post by Guest »

Pecu na ty vase prasteny pravidla o nelegalnim sireni. :lol: Pokud si chcete zdarma stahnout Heroese V tak tady sou nejaky ftp:
>>FTP<<

kód:


kód:



>>CRACK<<

kód:



Tohle je pro inteligentni lidi co nehodlaj platit nehorazny prachy za origos. :wink:
P.S.: Klidne si me zabanujte vy noobove jedni, kdyz budu chtit tak sem tu zas :D
Caryfuk
Posts: 30
Joined: Sun May 14, 2006 2:12 pm

Post by Caryfuk »

Ja jsem nic nelegalniho nesiril jako tenhle blbecek nade mnou...Ja vyzaduji od lidi slusny jednani
ICQ 277648843 : )
Kdyby ho nahodou nekdo nevedel a kdyby se chtel nekdo na neco zeptat, ja totiz nectu pm...
User avatar
Kat
Posts: 617
Joined: Thu Jan 12, 2006 5:14 pm
Location: Jablunkov
Contact:

Post by Kat »

Ice wrote:Pecu na ty vase prasteny pravidla o nelegalnim sireni. :lol: Pokud si chcete zdarma stahnout Heroese V tak tady sou nejaky ftp:
>>FTP<<

kód:


kód:



>>CRACK<<

kód:

Tohle je pro inteligentni lidi co nehodlaj platit nehorazny prachy za origos. :wink:
P.S.: Klidne si me zabanujte vy noobove jedni, kdyz budu chtit tak sem tu zas :D


Ty jsi fakt lama...Co sis teď tím dokázal?Že jsi asi velký king,když tu dáš nějaké linky nebo co ty lamere?
Destabilizator
Čestný člen
Posts: 256
Joined: Sat May 20, 2006 11:26 am
Contact:

Post by Destabilizator »

Ice wrote:Tohle je pro inteligentni lidi co nehodlaj platit nehorazny prachy za origos. :wink:


Ano a ty si presne ten typ lamera, co nekde neco objevil a musi se jit chlubit do sveta :roll: . Jak poukazujes, tak "inteligentni" lide si to 1) najdou sami 2) budou drzet hubu, protoze ostatni inteligentni si to take dokazi najit bez pomoci a take se tim vyhnout dotazum dalsi lameru typu "jak se to stahuje? jak se to rozbaluje? proc to nejde?"... :arrow:
Image
Dr.migi
Posts: 5
Joined: Thu Jun 22, 2006 4:42 pm

Post by Dr.migi »

EMUDVD od Unleashed no fuj.... horsi relase si uz fakt nemoh najit... :D ;)
Smajlikov
Posts: 25
Joined: Sun Jun 11, 2006 8:38 pm
Contact:

Post by Smajlikov »

Dr.migi wrote:EMUDVD od Unleashed no fuj.... horsi relase si uz fakt nemoh najit... :D ;)



Mohl najit ale ty uz tam nejsou :)
Destabilizator
Čestný člen
Posts: 256
Joined: Sat May 20, 2006 11:26 am
Contact:

Post by Destabilizator »

Dr.migi wrote:EMUDVD od Unleashed no fuj.... horsi relase si uz fakt nemoh najit... :D ;)

Rad bych vedel, co je na verzi od Unleashed spatne? Myslis si, ze od Reloaded je lepsi? Unleashed dilo je 0,9:1 kopie originalu rozbehatelna bez cracku... Kritizovat umi kazdy :? :arrow:
Image
Caryfuk
Posts: 30
Joined: Sun May 14, 2006 2:12 pm

Post by Caryfuk »

Rozhodne reloaded maj skvely crack, unleashed pada co jsem slysel z doslechu : ) vim od kamose ja mam samozrejme originalku! : D
ICQ 277648843 : )
Kdyby ho nahodou nekdo nevedel a kdyby se chtel nekdo na neco zeptat, ja totiz nectu pm...
Destabilizator
Čestný člen
Posts: 256
Joined: Sat May 20, 2006 11:26 am
Contact:

Post by Destabilizator »

Jenze maji crack, tzn. cekani po kazdem patchi :lol: :arrow:
Image
Dr.migi
Posts: 5
Joined: Thu Jun 22, 2006 4:42 pm

Post by Dr.migi »

Destabilizator wrote:
Dr.migi wrote:EMUDVD od Unleashed no fuj.... horsi relase si uz fakt nemoh najit... :D ;)

Rad bych vedel, co je na verzi od Unleashed spatne? Myslis si, ze od Reloaded je lepsi? Unleashed dilo je 0,9:1 kopie originalu rozbehatelna bez cracku... Kritizovat umi kazdy :? :arrow:

nemysim... vim... reloaded sou nejlepsi :)
Destabilizator
Čestný člen
Posts: 256
Joined: Sat May 20, 2006 11:26 am
Contact:

Post by Destabilizator »

Ale nejsou schopni udelat alespon 0,9:1 kopii... Bez cracku jejich releasy nerozjedes, takze nejsou nejlepsi :roll: :arrow:
Image
Locked