Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Koho máte nejraději z Dračí čtyřky?

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Koho máte nejraději?

1.Godrik
1
6%
2.Relag
8
50%
3.Findan
4
25%
4.Zehir
3
19%
 
Celkem hlasů : 16

Koho máte nejraději z Dračí čtyřky?

Příspěvekod Zehir » čtv pro 25, 2008 1:58 pm

Chtěl bych vědět koho máte nejraději z této dračí čtyřky (hrdinové, kteří v Heroes V zachraňují svět). Můžete k tomu připojit i krátký komentář, můžete hodnotit podle jejich síly a schopností ale rovněž můžete hodnotit podle jejich života, minulosti atd. Je to jen na vás.
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
Uživatelský avatar
Zehir
 
Příspěvky: 1669
Registrován: pon kvě 26, 2008 6:24 pm
Bydliště: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: Koho máte nejraději z Dračí čtyřky?

Příspěvekod Zehir » čtv pro 25, 2008 2:04 pm

Koho jiného bych mohl vybrat já než Zehira, jeho schopnosti a síla jsou obdivuhodné, rovněž jako První z kruhu vyniká, někteří mají hodně rádi jeho hlášky. Ale hodnotit dál bych už nesvedl, neboť všichni čtyři jsou perfektní, hodně mě udivilo zjištění, že Relag byl ve skutečnosti Agrael, Godrik je skrz naskrz opravdu vzorný rytíř a bylo velmi smutné jak v HOF zemřel. Rovněž mi vadilo že o Findanovi nebylo v TOE ani zmínka. Doufám že Heroes 6 bude pokračovat ale už jen se třemi hrdiny, Godrik je nenahraditelný. Hodně informací bych uvítal o Relagovi a Findanovi.
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
Uživatelský avatar
Zehir
 
Příspěvky: 1669
Registrován: pon kvě 26, 2008 6:24 pm
Bydliště: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: Koho máte nejraději z Dračí čtyřky?

Příspěvekod maginaTor » čtv pro 25, 2008 2:58 pm

Fuuuha tak toto bol tazky vyber, kazdy ma svoje pro a proti... ale nakonec som vybral Findana, je to skratka moj najoblubenejsi kampanovi hrdina a taktiez mam rad lesnych elfov... najviac sa mi na nom paci jeho schopnosti, na zaciatku boja vzdy zautocia strelecke jednotky... skratka moj favorit...
Uživatelský avatar
maginaTor
 
Příspěvky: 53
Registrován: čtv črc 31, 2008 1:09 pm

Re: Koho máte nejraději z Dračí čtyřky?

Příspěvekod StreetX38 » čtv pro 25, 2008 3:59 pm

Já vzal Raelaga. Ta jeho zapeklitá minulosta a tak... Jak hezky dokázal přivést Soulscar k uctívání démonů a pak ho kvuli tomu zničit.................Beze slov
Díky přátelům a čestným lidem, s nimiž jsem se setkal, vím, že nejsem osamělý hrdina s nepochopitelnými cíli. Vím, že až zemřu, to, co je důležité, přežije. To je můj odkaz. Díky božímu milosrdenství nejsem sám.

Drizzt Do´Urden
Uživatelský avatar
StreetX38
 
Příspěvky: 1338
Registrován: úte led 01, 2008 1:12 pm
Bydliště: většinou se toulám lesy anebo v Mithrilové Síni

Re: Koho máte nejraději z Dračí čtyřky?

Příspěvekod Raelag » čtv pro 25, 2008 4:29 pm

Raelag, kdo jinej, důvody stejný jako John a ta nenávist vůči Biaře pak možná Zehira, Findana (od tý doby, co mam ten mód na všechny hrdiny jsem si oblíbil Eko Elfy a Alarika(1. úroveň Exp. útok)
http://s7.battleknight.cz/index.php?loc ... f=NTEyMTk= kdo má srdce, klikne a dá Raelaggovi peníze klik, klik, klik. A kdo má opravdu srdce, ten se stane i rytířem a přihlásí se do klanu Cixotova armáda
Uživatelský avatar
Raelag
 
Příspěvky: 1040
Registrován: pon říj 13, 2008 2:45 pm
Bydliště: Moje sídlo

Re: Koho máte nejraději z Dračí čtyřky?

Příspěvekod Zehir » čtv pro 25, 2008 6:44 pm

Je to opravdu zajimavé s tím Relagem, nejprve ničí temné elfy, že neuctívají Urgashe a pak ničí temné elfy za to, že uctívaji Urgashe, chudáci elfi. 8)
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
Uživatelský avatar
Zehir
 
Příspěvky: 1669
Registrován: pon kvě 26, 2008 6:24 pm
Bydliště: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: Koho máte nejraději z Dračí čtyřky?

Příspěvekod Agrael-Realag » pát črc 26, 2013 1:28 pm

Realag samodřejmě :D :D
Uživatelský avatar
Agrael-Realag
 
Příspěvky: 13
Registrován: pát črc 26, 2013 11:31 am
Bydliště: Ygg-Chal


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron