hra přes Ubi.com

Obecně k Heroes of Might and Magic V
Post Reply
Nečik
Posts: 33
Joined: Fri May 26, 2006 5:24 am

hra přes Ubi.com

Post by Nečik »

Mám docela trapný dotaz. V tomhle směru budu asi lama, ale já on-line téměř vůbec nehraju. Takže o co jde. Mám samozřejmě českou originálku. Když si chci zahrát ve hře pro více hráčů přes Ubi.com, chce to po mě aktivační klíč. Tak jsem z toho vydedukoval, že je asi potřeba navštívi stránky Ubisoft a zaregistrovat se. To jsem také udělal, ale hledám a hledám, prostě nikde jsem nenarazil na nic, co by mě vedlo k tomu, že mi emailem pošlou ten klíč. Neporadíte mi někdo?
volum
Posts: 3
Joined: Fri Jun 09, 2006 4:24 am
Contact:

Re: hra přes Ubi.com

Post by volum »

Nečik wrote:Mám docela trapný dotaz. V tomhle směru budu asi lama, ale já on-line téměř vůbec nehraju. Takže o co jde. Mám samozřejmě českou originálku. Když si chci zahrát ve hře pro více hráčů přes Ubi.com, chce to po mě aktivační klíč. Tak jsem z toho vydedukoval, že je asi potřeba navštívi stránky Ubisoft a zaregistrovat se. To jsem také udělal, ale hledám a hledám, prostě nikde jsem nenarazil na nic, co by mě vedlo k tomu, že mi emailem pošlou ten klíč. Neporadíte mi někdo?
No stačí zadat klíč co máš napsanej vzadu na origoš balení hry. :wink:
Slay007
Posts: 9
Joined: Sat Jun 10, 2006 2:58 am

Re: hra přes Ubi.com

Post by Slay007 »

volum wrote:
Nečik wrote:Mám docela trapný dotaz. V tomhle směru budu asi lama, ale já on-line téměř vůbec nehraju. Takže o co jde. Mám samozřejmě českou originálku. Když si chci zahrát ve hře pro více hráčů přes Ubi.com, chce to po mě aktivační klíč. Tak jsem z toho vydedukoval, že je asi potřeba navštívi stránky Ubisoft a zaregistrovat se. To jsem také udělal, ale hledám a hledám, prostě nikde jsem nenarazil na nic, co by mě vedlo k tomu, že mi emailem pošlou ten klíč. Neporadíte mi někdo?
No stačí zadat klíč co máš napsanej vzadu na origoš balení hry. :wink:


presneji na zadku manualu
Post Reply