Vykašlal jsem se na první elfský hrad a obsadil jsem severo-západní
Od východu přijel ten zmrd na G a chvilku jsem se s ním tam honil-Sejmul jsem ho,pak jsem sejmul východní hrad a pak když jsem sejmul klidvě jižní TAK MI TO NAPSALO ŽE MÁM ZABÍT GIRAELA
Já už bych se na to vyyy............!!!!
To ještě ten girael je takovej čurin-šel jsem na něj s 19 drakama a on měl 7 a zase mě vykastroval-zbylo mu sice jenom 14 druidů ale stejně
Nebo když jsem na něj šel 13 Dragonama měl jich 5
Zabil jsem mu 2 a on mě retailací 13
A vůbec štve mě ta špatná morálka a nesnášim elfy
N3cro rulezz

