Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

2. mise- save

Vše ohledně hradu Akademie

2. mise- save

Příspěvekod Gwynbleidd » sob led 10, 2009 9:24 pm

Jsem už fakt zoufalej, s touhle misí se už trápim už hooodně dlouho a furt i nemůžu udělat.... Nemá někdo dobře rozehraný save z pokročilého průběhu téhle mise? Nebo alespoň nejaké spolehlivé rady jak tu misi dohrát....
Gwynbleidd
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob led 10, 2009 9:19 pm

Re: 2. mise- save

Příspěvekod Eru » sob led 10, 2009 11:09 pm

Gwynbleidd píše:Jsem už fakt zoufalej, s touhle misí se už trápim už hooodně dlouho a furt i nemůžu udělat.... Nemá někdo dobře rozehraný save z pokročilého průběhu téhle mise? Nebo alespoň nejaké spolehlivé rady jak tu misi dohrát....

Přečti si návod cdprojektu: http://cdprojekt.cz/homm5//_img/kampane ... ademy.html
Nehrim (2010) - jedno z nejlepších 1st/3rd RPG všech dob.
Uživatelský avatar
Eru
 
Příspěvky: 162
Registrován: sob pro 29, 2007 2:45 pm

Re: 2. mise- save

Příspěvekod Gwynbleidd » ned led 11, 2009 9:46 pm

Eru píše:
Gwynbleidd píše:Jsem už fakt zoufalej, s touhle misí se už trápim už hooodně dlouho a furt i nemůžu udělat.... Nemá někdo dobře rozehraný save z pokročilého průběhu téhle mise? Nebo alespoň nejaké spolehlivé rady jak tu misi dohrát....

Přečti si návod cdprojektu: http://cdprojekt.cz/homm5//_img/kampane ... ademy.html

To byla první věc co jsem udělal, bohužel v Heroesech tyhle návody někdy moc nepomáhaj, AI se každou hru zachová trochu jinak....
Gwynbleidd
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob led 10, 2009 9:19 pm

Re: 2. mise- save

Příspěvekod Eru » pon led 12, 2009 1:33 am

Když myslíš...

Máš jeden hrad proti pěti, ale 2 na jihu jsou blokovány silnými nepřáteli (nemusíš se o ně starat), z hradu úplně na severu (za dvěma bránami) na tebe nepřítel také nebude vyjíždět. :arrow: V první fázi hry stojíš proti dvěma hradům. Dokážeš porazit dva hrady? Věřím, že ano, jinak by ses totiž nedostal tak daleko.
Nehrim (2010) - jedno z nejlepších 1st/3rd RPG všech dob.
Uživatelský avatar
Eru
 
Příspěvky: 162
Registrován: sob pro 29, 2007 2:45 pm


Zpět na Akademie (mágové)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron