Máte někdo trik na Patche?

Vše k fanstránce (připomínky, návrhy, kritika)
Post Reply
Beatfracture
Posts: 2
Joined: Thu Aug 10, 2006 2:52 pm

Máte někdo trik na Patche?

Post by Beatfracture »


Zdyry lidi...Je tu problém..Mám HMM V. z jednoho CD, gde to bylo spakovaný...Instalováno spuštěno přez DAEMON TOOLS, ale kurŇa proste mi patche nejdou = hláška, hra nebyla instalována z CD....Máte někdo nějaký fígl??? :roll:
Wodka
Posts: 160
Joined: Tue May 23, 2006 1:11 pm

Re: Máte někdo trik na Patche?

Post by Wodka »

Beatfracture wrote:Zdyry lidi...Je tu problém..Mám HMM V. z jednoho CD, gde to bylo spakovaný...Instalováno spuštěno přez DAEMON TOOLS, ale kurŇa proste mi patche nejdou = hláška, hra nebyla instalována z CD....Máte někdo nějaký fígl??? :roll:


si najdi nocd ne? anebo si kup originalku (ale počkej, až bude stat max. 200, víc za to nedávej)
"Пошел ты!"
Destabilizator
Čestný člen
Posts: 256
Joined: Sat May 20, 2006 11:26 am
Contact:

Post by Destabilizator »

Hra nebyla naistalovana z CD nebo Hra neni nainstalovana? Jestli to druhe, tak mas spatnou jazykovou verzi patche... :arrow:
Image
User avatar
klaymen
Posts: 523
Joined: Wed Jan 04, 2006 3:57 pm
Location: Elona
Contact:

Re: Máte někdo trik na Patche?

Post by klaymen »

Wodka wrote:si najdi nocd ne? anebo si kup originalku (ale počkej, až bude stat max. 200, víc za to nedávej)



aaa, niekto dostal rozum :wink:

Beatfracture: skus si ten image napalit na cd a spustit to tak, mne to pri jednej hre pomohlo
Vo februári (únor) som oslávil.....10 rokov hrania Heroes 2

Kto chváli Heroes 5, nemá žiadnu úctu k práci NWC.

<img src="http://kat.heroes-centrum.com/hoc.jpg">
Z()MBieEE..
Posts: 1
Joined: Sat May 03, 2008 1:41 pm

Re: Máte někdo trik na Patche?

Post by Z()MBieEE.. »

Ahoj
Mám origo Heroes V.Když si chcu naistalovat patch napíše mi to,že hra nebyla naistalována.Přitom to hraju úplně v klidu ve verzi 1.0.V čem je problém a co mám udělat?

Dík :D
User avatar
Krvavá fůrie
Posts: 197
Joined: Fri Jul 18, 2008 10:22 am
Location: Konos

Re: Máte někdo trik na Patche?

Post by Krvavá fůrie »

Mně to taky nejde.Třeba je to verzí.fakt nevim
Všichni kdo ublížili Temným elfům za to zaplatí.(životem)
bcgroi
Posts: 7
Joined: Sun Dec 21, 2008 9:08 am

Re: Máte někdo trik na Patche?

Post by bcgroi »

neznáte náhodou někdo downloady na patche k přidání hrdinů do klasický verze Heroes V? nebo nějaký nový jednotky, jestli to existuje... prosím jen odkazy :wink: dík :lol:
User avatar
StreetX38
Posts: 1338
Joined: Tue Jan 01, 2008 1:12 pm
Location: většinou se toulám lesy anebo v Mithrilové Síni
Contact:

Re: Máte někdo trik na Patche?

Post by StreetX38 »

No přímo odkazy ne, ale když zapátráš tak na http://heroescommunity.com/ tak tam je toho strašně moc. Nový mapy, jednotky hrdinové prostě všechno.
Díky přátelům a čestným lidem, s nimiž jsem se setkal, vím, že nejsem osamělý hrdina s nepochopitelnými cíli. Vím, že až zemřu, to, co je důležité, přežije. To je můj odkaz. Díky božímu milosrdenství nejsem sám.

Drizzt Do´Urden
bcgroi
Posts: 7
Joined: Sun Dec 21, 2008 9:08 am

Re: Máte někdo trik na Patche?

Post by bcgroi »

jj, íky moc. to zkusím a ubidíme, třeba tam něco najdu.
User avatar
StreetX38
Posts: 1338
Joined: Tue Jan 01, 2008 1:12 pm
Location: většinou se toulám lesy anebo v Mithrilové Síni
Contact:

Re: Máte někdo trik na Patche?

Post by StreetX38 »

nejdeš na 100 % je tam asi 20 stránek jenom s těmahle věcma. nějaký sem fakt vyzkoušel a fungujou, jenom jsou většinou anglicky a ne česky, ale jinak je to na mody mapy a všechno ta největší stránka.
Díky přátelům a čestným lidem, s nimiž jsem se setkal, vím, že nejsem osamělý hrdina s nepochopitelnými cíli. Vím, že až zemřu, to, co je důležité, přežije. To je můj odkaz. Díky božímu milosrdenství nejsem sám.

Drizzt Do´Urden
User avatar
Activator
Posts: 376
Joined: Mon Jan 09, 2006 2:28 pm
Location: Praha
Contact:

Re: Máte někdo trik na Patche?

Post by Activator »

A co nové artefakty? Měl jsem v plánu do své nové kampaně dát jednen nový (vlastní) artefakt, ale nějak nemůžu najít kde a jak mu nastavit efekty, které by měl mít. :(
Post Reply