Zdyry lidi...Je tu problém..Mám HMM V. z jednoho CD, gde to bylo spakovaný...Instalováno spuštěno přez DAEMON TOOLS, ale kurŇa proste mi patche nejdou = hláška, hra nebyla instalována z CD....Máte někdo nějaký fígl???
Máte někdo trik na Patche?
-
Beatfracture
- Posts: 2
- Joined: Thu Aug 10, 2006 2:52 pm
Máte někdo trik na Patche?
Zdyry lidi...Je tu problém..Mám HMM V. z jednoho CD, gde to bylo spakovaný...Instalováno spuštěno přez DAEMON TOOLS, ale kurŇa proste mi patche nejdou = hláška, hra nebyla instalována z CD....Máte někdo nějaký fígl???
Re: Máte někdo trik na Patche?
Beatfracture wrote:Zdyry lidi...Je tu problém..Mám HMM V. z jednoho CD, gde to bylo spakovaný...Instalováno spuštěno přez DAEMON TOOLS, ale kurŇa proste mi patche nejdou = hláška, hra nebyla instalována z CD....Máte někdo nějaký fígl???
si najdi nocd ne? anebo si kup originalku (ale počkej, až bude stat max. 200, víc za to nedávej)
"Пошел ты!"
-
Destabilizator
- Čestný člen
- Posts: 256
- Joined: Sat May 20, 2006 11:26 am
- Contact:
Re: Máte někdo trik na Patche?
Wodka wrote:si najdi nocd ne? anebo si kup originalku (ale počkej, až bude stat max. 200, víc za to nedávej)
aaa, niekto dostal rozum
Beatfracture: skus si ten image napalit na cd a spustit to tak, mne to pri jednej hre pomohlo
Vo februári (únor) som oslávil.....10 rokov hrania Heroes 2
Kto chváli Heroes 5, nemá žiadnu úctu k práci NWC.
<img src="http://kat.heroes-centrum.com/hoc.jpg">
Kto chváli Heroes 5, nemá žiadnu úctu k práci NWC.
<img src="http://kat.heroes-centrum.com/hoc.jpg">
-
Z()MBieEE..
- Posts: 1
- Joined: Sat May 03, 2008 1:41 pm
Re: Máte někdo trik na Patche?
Ahoj
Mám origo Heroes V.Když si chcu naistalovat patch napíše mi to,že hra nebyla naistalována.Přitom to hraju úplně v klidu ve verzi 1.0.V čem je problém a co mám udělat?
Dík
Mám origo Heroes V.Když si chcu naistalovat patch napíše mi to,že hra nebyla naistalována.Přitom to hraju úplně v klidu ve verzi 1.0.V čem je problém a co mám udělat?
Dík
- Krvavá fůrie
- Posts: 197
- Joined: Fri Jul 18, 2008 10:22 am
- Location: Konos
Re: Máte někdo trik na Patche?
Mně to taky nejde.Třeba je to verzí.fakt nevim
Všichni kdo ublížili Temným elfům za to zaplatí.(životem)
Re: Máte někdo trik na Patche?
neznáte náhodou někdo downloady na patche k přidání hrdinů do klasický verze Heroes V? nebo nějaký nový jednotky, jestli to existuje... prosím jen odkazy
dík 
- StreetX38
- Posts: 1338
- Joined: Tue Jan 01, 2008 1:12 pm
- Location: většinou se toulám lesy anebo v Mithrilové Síni
- Contact:
Re: Máte někdo trik na Patche?
No přímo odkazy ne, ale když zapátráš tak na http://heroescommunity.com/ tak tam je toho strašně moc. Nový mapy, jednotky hrdinové prostě všechno.
Díky přátelům a čestným lidem, s nimiž jsem se setkal, vím, že nejsem osamělý hrdina s nepochopitelnými cíli. Vím, že až zemřu, to, co je důležité, přežije. To je můj odkaz. Díky božímu milosrdenství nejsem sám.
Drizzt Do´Urden
Drizzt Do´Urden
Re: Máte někdo trik na Patche?
jj, íky moc. to zkusím a ubidíme, třeba tam něco najdu.
- StreetX38
- Posts: 1338
- Joined: Tue Jan 01, 2008 1:12 pm
- Location: většinou se toulám lesy anebo v Mithrilové Síni
- Contact:
Re: Máte někdo trik na Patche?
nejdeš na 100 % je tam asi 20 stránek jenom s těmahle věcma. nějaký sem fakt vyzkoušel a fungujou, jenom jsou většinou anglicky a ne česky, ale jinak je to na mody mapy a všechno ta největší stránka.
Díky přátelům a čestným lidem, s nimiž jsem se setkal, vím, že nejsem osamělý hrdina s nepochopitelnými cíli. Vím, že až zemřu, to, co je důležité, přežije. To je můj odkaz. Díky božímu milosrdenství nejsem sám.
Drizzt Do´Urden
Drizzt Do´Urden
Re: Máte někdo trik na Patche?
A co nové artefakty? Měl jsem v plánu do své nové kampaně dát jednen nový (vlastní) artefakt, ale nějak nemůžu najít kde a jak mu nastavit efekty, které by měl mít. 
